حضور فرهنگی پژوهشگر پاوه ای به عنوان مهمان ویژه در کنگره ملی زنان موفق ایران

حضور فرهنگی پژوهشگر پاوه ای به عنوان مهمان ویژه در کنگره ملی زنان موفق ایران

حضور فرهنگی پژوهشگر پاوه ای به عنوان مهمان ویژه در کنگره ملی زنان موفق ایران

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ سعید احمدی فرهنگی پژوهشگر پاوه ای به عنوان مهمان ویژه و داور و عضو هیئت رئیسه پنل تخصصی بررسی مقالات برگزیده در کنگره ملی زنان موفق ایران حضور یافت.

به گزارش خبرنگار پاوه پرس، سعید احمدی فرهنگی پاوه ای و عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان کرمانشاه و انجمن روانشناسی تربیتی ایران به عنوان مهمان ویژه و داور و عضو هیئت رییسه پنل تخصصی بررسی مقالات برگزیده در کنگره ملی زنان موفق ایران که در دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد، حضور یافت.

نخستین کنگره ملی زنان موفق ایران روز دوشنبه ۱۶ اسفند در سالن همایشهای دانشگاه شهید بهشتی با حضور سعید احمدی و بیش از یکهزار از بانوان فرهیخته کشور از سی و یک استان کشور برگزار شد.

 این کنگره با هدف بهره مندی جامعه از سرمایه های انسانی بانوان توانمند درفرایند توسعه پایدار و متوازن با رویکرد اندیشه های اسلامی برای اعتلا و سربلندی کشور با حضور زنان موفق ایران در عرصه های مدیریتی، اجتماعی، سیاسی و … برگزار شد.

بیش از ده پنل در حوزه های مختلف به ویژه ارایه راه کارهای توانمندسازی زنان در محیط کار و عوامل مؤثر در موفقیت زنان در عرصه های مدیریتی با حضور اندیشمندان این حوزه مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

از مهمانان ویژه، سخنرانان و حاضرین در جلسه افتتاحیه و پنلهای اختصاصی می توان به حضور خانم استرکوئیش لاروش نماینده سازمان یونسکو از کشور هلند، علی ربیعی وزیر کار و تعاون و رفاه اجتماعی، محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، زهرا اربابی معاون توسعه منابع انسانی سازمان برنامه و بودجه، علی اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان، شکوه نوابی نژاد رییس انجمن ایرانی مطالعات زنان، مشاورین زنان وزاری دولت و جمعی از هنرمندان کشور از جمله شبنم قلی خانی، بهنوش بختیاری، مرجانه گلچین و … اشاره کرد.۳ دیدگاه

  ارسلان یزدانبخش اسفند ۲۱, ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰
  0
  0

  تبریک فراوان خدمت آقای احمدی گرامی همکار توانمندوسرمایه ارزشمنددیارمان امیداست همچنان سربلندو موفق باشید.

  شاگرد دبیرستان معلم پیش ریاضی 94 اسفند ۱۹, ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۵
  0
  0

  استاد احمدی بزرگوار مایه افتخار هستن برای اورامانات . ارزوی موفقیت روز افزون ، سلامتی دارم برات استاد عزیزم

  همایون رشیدی اسفند ۱۹, ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۹
  0
  0

  بدونه شک اورامان کان است واندرونش گوهر فرآوان وجناب آقای احمدی یکی از سرمایه های فرهنگی وعلمی این دیاراست که دراین سالها بارها درخشیده ومایه مباهات گردیده پس دوست وهمکار گرامی وجودت همیشه سلامت واندیشه ات همیشه پایدار وپر رونق باد

نقد و بررسی

مهمترین اخبار