حضور فرمانداران سابق و جدید پاوه در آخرین و اولین روز کاریشان در نماز جمعه

حضور فرمانداران سابق و جدید پاوه در آخرین و اولین روز کاریشان در نماز جمعه

حضور فرمانداران سابق و جدید پاوه در آخرین و اولین روز کاریشان در نماز جمعه

خدرویسیخبرگزاری پاوه پرس؛ فرمانداران سابق و جدید پاوه، با حضور در نماز جمعه این شهر، بعنوان سخنران قبل از خطبه های نماز جمعه به ایراد سخنرانی پرداختند و بدین ترتیب آقای خدرویسی آخرین روز کاری و آقای ایده پور اولین روز کاری خود را در میان نمازگزاران جمعه پاوه بودند.

 

به گزارش خبرگزاری پاوه پرس به نقل از روابط عمومی دفتر امام جمعه پاوه، روز جمعه (۱۲ اردیبهشت ماه ۹۳) فرمانداران سابق و جدید پاوه، با حضور در نماز جمعه این شهر، بعنوان سخنران قبل از خطبه های نماز جمعه به ایراد سخنرانی پرداختند و بدین ترتیب آقای خدرویسی آخرین روز کاری و آقای ایده پور اولین روز کاری خود را در میان نمازگزاران جمعه پاوه بودند.

 

حسین خدرویسی فرماندار سابق پاوه در سخنان خود به بخشهایی از عملکرد چهار ساله خود در کسوت فرمانداری پاوه اشاره کرد و گفت: گاز رسانی به اکثر نقاط شهری و روستایی و بخصوص شهرهای بانه و باینگان، و تلاش برای بازگشایی مرز شوشمی که در مراحل نهایی است از مهمترین کارهای دوران مدیریتم بوده است.

 

وی با بیان اینکه گزارش عملکرد چهار ساله در این فرصت کوتاه بیان نمی شود و مردم خود شاهد کارهای انجام شده هستند افزود: در این مدت اعضای شورای تأمین، شورای اداری، شورای شهر و همه مردم فهیم منطقه یار و یاورمان بودند که جا دارد از تک تک آنها سپاسگزار باشم.

 

خدرویسی در پایان از تعامل و همکاری و همراهی فرهنگیان و روحانیون گرانقدر بویژه ماموستا ملا قادر قادری تقدیر و ضمن طلب حلالیت از مردم فهیم شهرستان پاوه برای آقای ایده پور آرزوی موفیت کرد.

 

خدرویسی و ایده پوردر ادامه آقای پرویز ایده پور فرماندار جدید پاوه در سخنانی ضمن اظهار خوشحالی برای توفیق خدمتگذاری به مردم شریف پاوه اظهار داشت : به قصد خدمت به پاوه آمده ام و وعده میدهم در حد توان در راستای خدمت به این مردم شریف کوتاهی نکنم .

 

وی ضمن تقدیر از همه فرمانداران سابق بخصوص آقای خدرویسی گفت: به امید خدا و با همکاری و همفکری آحاد مردم شهرستان در راستای حل مشکلات شهرستان گام بر می داریم.

 

بعد از سخنان این عزیزان، امام جمعه پاوه به ایراد خطبه های نماز پرداخت.

 

ماموستا قادری در بخش دوم خطبه های نماز با اشاره به تودیع فرماندار سابق و شروع به کار فرماندار جدید پاوه، ضمن تجلیل شایسته از زحمات ۴ ساله آقای خدرویسی، برای آقای ایده پور فرماندار جدید پاوه آرزوی توفیق و عزت کرد. ۲ دیدگاه

  علي اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۵
  0
  0

  خیرمقدم به جناب ایده پور واقعا” لیاقتش فرمانداری است

  معلم اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۴
  1
  0

  از فرماندار قبلی پاوه به خاطر گاز رسانی به شهر بانه متشکریم!!!

نقد و بررسی

مهمترین اخبار