حادثه منجر به فوت در سه راهی فرهنگیان پاوه / چکارباید کرد…؟

حادثه منجر به فوت در سه راهی فرهنگیان پاوه / چکارباید کرد…؟

حادثه منجر به فوت در سه راهی فرهنگیان پاوه / چکارباید کرد…؟

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس، با کمال تاسف حادثه ی منجر به فوت در سه راهی فرهنگیان به وقوع پیوست ودر اثر آن نوجوانی جان خود را از دست داد.

به گزارش پاوه پرس مسلم الماسی دادستان پاوه در تشریح حادثه ی مورد نظر افزود: نوجوانی ۱۲ ساله بنام متین اسکات فرزند عابد ( اهالی روستای زوم ساکن پاوه) درحین دوچرخه سواری به زیر کامیونی رفت ومتاسفانه پس ازانتقال به بیمارستان علی رغم اقدامات پزشکی به سبب شدت جراحات وارده فوت نمود ….

قطع به یقین غیرعمد بودن بروز حادثه ی مورد نظر برکسی پوشیده نیست وچه بسا راننده ویا وابستگان ایشان ، اینک بیشترین عذاب وجدان ویا نگرانی را به واسطه ی بروز این حادثه تلخ (با تمام وجود ) متحمل نمایند.

اگرچه ازدست دادن نوجوانی برای خانواده داغدار مصیبتی عظمی تلقی می گردد وبدین سان ضمن ابراز تسلیت به خانواده دادغدار اسکات و آرزوی صبر وشکیبایی برای بازماندگان، جنت رضوان را برای این نوجوان مسالت می نمائیم.

صحنه پس از تصادف ، مردم فرد مصدوم را فلفور به مراکز درمانی شهرستان منتقل نمودند، اما با کمال تاسف عمر ، تلاش های به عمل آمده منتج به نتیجه نگردید وجان به جان تسلیم گردید، ان شاءالله قرین رحمت الهی گردد

***

واما:

فرصت را مغتنم شماریم وبا یادآوری ضرورت اصلاح هندسی تقاطع سه راه فرهنگیان ،امیدواریم  پایانی بر اصطکاک های وارده و جروبحث های متداول افراد به واسطه کم عرض بودن معبر ورودی شهرگ فرهنگیان وبرخوردهای احتمالی باشیم، اگرچه اصلاح و یا تعریض نیز به تنهایی نمی توان بازدارنده چنین پیشآمدهای ناگوار تلقی گردد،  اما حداقل می تواند در تسهیل و روان سازی تردد شهروندان  مثمر ثمر واقع شود.

بدون تردید ، سه راهی فرهنگیان یکی از نقاط حادثه خیز پاوه قلمداد می گردد، شاید از منظر فراوانی ، نقطه یا نقاطی را در شهر نتوان مشاهده نمود که به سان این تقاطع حادثه خیز باشد، لکن پا درمیانی ریش سفیدان و اهالی محل شرایطی را فراهم می آورد تا در بیشتر مواقع طرفین ماجرا بدون ارجاع به مراجع ذیصلاح با کدخدامنشی کشمکش ونزاع فی مابین آنها ختم به خیر گردد.

آنچه محرز وعینی است، بر تقاطع منتهی به ورودی شهرک فرهنگیان نقدهایی وارد شده ویا می شود وکارشناسان ترافیک استان نیز به تاکید ضرورت اصلاح مکان مورد نظر اذعان نموده و خوشبختانه نگرش مثبت مدیریت شهری نیز در ادامه چنان بود که به عنوان اولویتی در دستور کار قرار گرفت و به واسطه ی آن همینک اعتباری برای اصلاح هندسی سه راهی بیمارستان وسه راهی فرهنگیان پیش بینی گردیده که محتمل است عنقریب تخصیص یابد.

در این میان انتظار عاجل آن است، سرپرست محترم شهرداری پاوه ویا شهردار محترم آتی شهر ، بدون جابجایی ، مبلغ مورد نظر را در محل پیش بینی شده هزینه نماید. به امید که این معضل به سان دیگر مشکلات شهر یکی پس از دیگری حل وفصل گردد.

تصویر بالا معبر ورودی شهرک فرهنگیان را نشان می دهد، آنچه عینی است همزمان عبور دو وسیله را از این معبر حکایت دارد، اگرچه دربیشتر مواقع به جهت پارک خودروی ، این ظرفیت به نصف مبدل می گردد؟!!!

 

عرض خیابان فرعی داخل شهرک فرهنگیان مستند به تصویر صدرالذکر بنحوی است که اگر همزمان دو وسیله پارک باشند ، دو وسیله ی دیگر  می توانند به سهولت تردد نمایند.

مقایسه دو صحنه بالا وپائین در تصویر فوق الذکر وضوح توضیحات ارائه شده را بیشتراز پیش نمایان می سازد. به عبارتی درهیچ نقطه ای مشاهده نمی گردد که معبر اصلی به فرعی از خیابان فرعی کم عرض تر باشد.۱۱ دیدگاه

  شهروند شهریور ۱۵, ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۸
  1
  0

  همه این نظرات درست است ولی به این زودی ها شاید هم هیچگاه این پیشنهادات جامه عمل نپوشند چیزی که می شود آن را انجام داد تا از بروز و تکرار چنین حوادث تلخی جلوگیری کرد رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی هم توسط رانندگان هم توسط پلیس راهور که از تردد افراد بدون گواهینامه و برخورد شدید با رانندگی افراد کم سن وسال . ظاهرا این راننده فاقد گواهینامه بوده و این کی درست است

  رحمانی شهریور ۱۵, ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۲
  1
  0

  عرض تسلیت خدمت بازماندگان، بنده اهل پاوه هستم اما ساکن پاوه نیستم. از اینکه ساکن پاوه نیستم خوشحالم. پاوه کنونی، علیرغم پیشینه درخشانش، در تعاریف شهر نمی گنجد. مراکز رفاهی، مراکز درمانی، معابر شهری، مراکز فروش و … از کیفیت حداقلی برخوردار نیستند. نسبت دادن این نقایص به فرد یا سازمانی منصفانه نیست. رفع مشکلات عزم جدی و عمومی را می طلبد.

  ناشناس شهریور ۱۴, ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۰
  1
  0

  ضمن تسلیت نه تنها سه راهی فرهنگیان سه راهی شهرک ظفر سه راهی ارشاد سه راهی بیمارستان نیاز به اصلاح هندسی دارند لطفا بخاطر رضای خدا اقدام کنید

  شهروند شهریور ۱۴, ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۶
  1
  1

  چرا آقای یوسفی نظر خواهی میکنی مگر شما ۴سال شورا بودی چرا اون سه راهی درست نکردی الان داری نقد میکنی
  .
  .
  مدیریت سایت:
  دوست عزیز توجه شما را به مطالعه متن معطوف می نمایم، موفق باشید.

  شیما شهریور ۱۴, ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۲
  2
  0

  با عرض تسلیت به خانواده ی داغدار اقای اسکات ما را در غم خود شریک بدانید و از خداوند بزرگ برای شما ارزوی صبر را دارم

  شهروند۱ شهریور ۱۴, ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۰
  0
  0

  اتفاقا ربطی به شهردار نداره امروز و دیروز شخصا دیدم که جناب شهردار در همین خیابان به سوی دانشگاه پیاده در حین انجام وظیفه بودن و انصافا دو سال اخیر این بنده خدا شهر رو متحول کردن.
  ظاهرا کار کردن و نکردن برای بعضیا تفاوتی نداره و فقط دنبال فرافکنی هستن.
  باید فرهنگ رانندگی و وسیله نقلیه رو داشته باشیم تا کمتر شاهد این اتفاقات باشیم.
  در هیچ شهری مثل شهر ما حرکات نامناسب رانندگی و … اتفاق نمی افتد فقط خداست که نگهدار عابرین و بچه های ماست وگرنه هر روز باید شاهد همچین اتفاقاتی باشیم.

  شهروند شهریور ۱۴, ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۶
  1
  0

  متاسفانه طبق قانون تجربه تا در یک مکان حادثه ای منجر ب فوت پیش نیاد کسی جدی نمیگیره

  همشهری شهریور ۱۴, ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۱
  0
  0

  لطفا مسولین این سه راه حادثه خیز رو اصلاح کنید

  شهروند شهریور ۱۴, ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۰
  0
  0

  بابا یکی هم به این راهنمایی و رانندگی بگه از تردد افراد فاقد گواهینامه خود داری کنه.

  kurd شهریور ۱۴, ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۴
  1
  0

  عرض تسلیت خدمت خانواده داغدار اسکات حادثه تلخی که امروز رخ داد را فراموش نکنیم از تمامی خانواده های عزیز خواهشمندم که فرزندانشون روتوی خیابان همینجوری ول نکنن به امان خدا این خیابانها جای دوچرخه سواری نیست مسولیت بر عهده خود ماست که از فرزندانمون محافظت کنیم که اینجور مسایل پیش نیاد بنده پارسال روبروی دادگستری دختر بچه ۵ساله ای را دیدم که گریه میکرد بعد از نیم ساعت پدر و مادرشو در محوطه پارک بلوار پیدا کردم ازشون پرسیدم کجا گمش کردین گفتند ما سوار کشتی صبا شدیم و دخترمون پایین بود تنهاش گذاشتیم. جای تاسف بود واقعا اگر شهر دیگه یی بود چی میشد از پرسنل شهرداری هم تقاضا دارم فکری به حال این دو نقطه شهر بکنن که انشاالله دیگه شاهد اتفاقات ناگواری نباشیم

  شهروند شهریور ۱۴, ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۲
  2
  0

  باید جان آدمها ارزشمند باشد شهردار قبلی می خواست این مسیر را بلوارکند تا این اتفاقات نیفتد حالا کی پاسخگوست

نقد و بررسی

مهمترین اخبار