جلال محبی: گزارش اقدامات انجام گرفته امور آب وفاضلاب شهرستان پاوه

جلال محبی: گزارش اقدامات انجام گرفته امور آب وفاضلاب شهرستان پاوه

جلال محبی: گزارش اقدامات انجام گرفته امور آب وفاضلاب شهرستان پاوه

جلال محبی ...به گزارش خبرگزاری پاوه پرس ؛ جلال محبی مدیر آب وفاضلاب شهری پاوه در جریان مراسم تودیع ومعارفه مدیران جدید وقدیم ضمن بیان تقدیر وتشکر از دست اندرکاران وشهروندان ارجمند شمه ای از شاخص ترین اقدامات امور آبفای پاوه را (از مهر۸۷ لغایت اسفند ۹۲) جهت استحضار شهروندان ارجمند بیان نمود.

 

محبی در ابتدای بیانات خود از مدیر عامل محترم شرکت آب و فاضلاب استان و معاونین محترم در اهتمام و توجه وافر به شهرستان پاوه تقدیر نمود.

 

 وی درادامه ازحمایت های بی دریغ امام جمعه محترم پاوه، فرماندار محترم پاوه، اعضای محترم شورای تامین شهرستان، اعضای محترم شورای اسلامی پاوه و بخش های تابعه، کلیه مسئولین محترم ادارات و ارگان های شهرستان پاوه، همکاران تلاشگر امور آبفای شهرستان به سبب مساعدت، همکاری و همراهی با ایشان در طول دوران تصدی مدیریت شهرستان ابراز تشکر و قدردانی وافر نمود.

 

جلال محبی در ادامه تصریح نمود: اینجانب به واسطه ارتباط وتعامل مستمر با شهروندان و مشترکین محترم  شهری ( شهرهای پاوه، باینگان، نوسود، نودشه ) لازم می داند از همه بزرگواران ارجمند طلب حلالیت نموده و آرزو می نمایم به سبب نوع فعالیت در صورت قصور و کوتاهی در انجام مسئولیت با بزرگواری این بنده حقیر را مورد بخشش و لطف و مرحمت خویش قرار دهند.

 

محبی گفت در طول دوران خدمت تمام مساعی خویش را در جهت تحقق اهداف سازمانی معمول نموده و افتخار دارد با عنایت مسئولین محترم امر وهمراهی مجموعه همکاران محترم توانسته باشیم در طول ۶۶ ماه فعالیت کاری اقدامات ذیل را به انجام رسانیم .

 

* اصلاح و توسعه شبکه آب در چهار شهر ( شهرهای پاوه، باینگان، نوسود، نودشه ) به طول ۳۰۰۲۴ متر

* اصلاح و توسعه شبکه فاضلاب در چهار شهر (پاوه، باینگان، نوسود، نودشه ) به طول ۱۲۲۷۳ متر

* اجرای پروژه انتقال آّب چشمه بل به نودشه با اجرای ۱۷ کیلومتر خط لوله فولادی و پلی اتیلن   ۲۵۰mm و احداث ۵ باب ایستگاه پمپاژ میان راهی

* حفاری و تجهیز چاه جدید سرکران به عمق ۳۲۰ متر و با متوسط آب دهی ۴۵ لیتر در ثانیه

* شروع عملیات اجرایی تصفیه خانه شماره ۲ فاضلاب پاوه

* بازسازی و ساماندهی تاسیسات و نگهبانی سراب هولی و تعمیرات اساسی سقف سوله انبار سراب هولی

* بهسازی چشمه گرم آب باینگان

* بهسازی حریم چشمه نودشه

* واگذاری تعداد ۳۲۰۰ انشعاب آب و فاضلاب

* استاندارد سازی انشعابات به تعداد ۷۵۰ فقره

* از مدار خارج نمودن و مخزن ۶۰ مترمکعبی پمپاژ نودشه و به مدار آوردن مخزن جدید ۵۰۰ مترمکعبی

* راه اندازی سامانه ی ۱۲۲ در شهر پاوه

* اتومات نمودن ۴ حلقه چاه آّ در شهر پاوه

* واگذاری بخش حوادث آب و فاضلاب و نگهداری تصفیه خانه فاضلاب پاوه و نودشه به بخش خصوصی

* خریداری و بکارگیری یک دستگاع واترجت جهت نگهداری و شستشوی شبکه فاضلاب

* راهد اندازی سیستم اتوماسیون اداری

* اجرای برنامه زمانبندی، توزیع آب در سطح شهرهای پاوه و نودشه در سال های مذکور به دلیل کمبود آب

 

خدایا چنان کن سرانجام کار                     تو خشنود باشی و ما رستگار

مدیران قبلی وجدید آبفاآبفا 22

آبفا 44

آبفا 11آبفا 23۷ دیدگاه

  خانمرادقنبری-سرپرست آبفای کوزران اسفند ۴, ۱۳۹۲ - ۲۳:۲۱
  0
  0

  باسلام:
  ماهم برای آفای محبی آرزوی سلامتی وبرای مهندس مرادی آرزوی موفقیت وسربلندی درمنصب جدیدراداریم.

  مانا علیزاده اسفند ۱, ۱۳۹۲ - ۲۲:۳۳
  0
  0

  سلام آقای یوسفی
  ضمن تقدریر از وقتی که در سایت پاوه پرس صرف می کنید.
  راستی جلسه مهندسان با شورای شهر برگزار گردید؟
  استقبال چگونه بود . چه مواردی مطرح گردید؟
  منتطر خبر و گزارش شما در این زمینه خواهیم ماند

  مدیریت سایت :
  خواهر محترم سلام
  نشست مورد نظر برگزار گردید ، جلسه ای پر محتوایی بود، در این نشست ۱۰ نفر از مهندسین محترم به ارائه نظر پرداختند ( پیاده نمودن متن سخنرانی دوستان زمانبر بوده) که انشاا… به منظور استفاده بهتر مطالب به مرور از روز شنبه به بعد هر روز متن سخنرانی یک یا دو نفر از بزرگواران جهت استحضار شهروندان ارجمند منعکس می گردد

  آرزو علیزاده اسفند ۱, ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۴
  0
  0

  با سلام
  بالاخره آقای محبی با تمام معایب و محاسنش رفت و صندلی ریاستش را واگذار نمود.
  آقای محبی در زمانی که تقریباً هر خانه ای حداقل دارای یک لیسانس می باشد با مدرک ظاهراً دیپلم خود مدیر شهرستانی شد که در سالهای اخیر در استان جزء دو شهری بود که کمبود شدید آب داشت.
  محبی با اذعان همکارانش تنها یک مدیر سیاسی بود و نه اجرایی ، در زمان بحرانها بسیار کمرنگ و بی حوصله عمل نمود اما خود هیچگاه حمایت امام جمعه، فرماندار و مدیران بالادستی آب و فاضلاب را از دست نداد و صندلی خود را تا روز آخر خدمتش حفط کرد.
  به ایشان در قبال زحماتی که کشیدند و قدمهای نیکویی که برداشتند خسته نباشید می گوییم و از خداوند منان هم در خصوص قصور و کوتاهی که در این مدت داشتند برایشان طلب عفو و آمرزش می نماییم.
  به هر صورت رسیدن مدیریت امور ابفای شهرمان را به آقای مرادی هم تبریک می گوییم. بنده ایشان را از نزدیک می شناسم فردی است متعهد و پایبند به اصول اخلاقی، تحصیلکرده با دیدپاه مهندسی و آشنا به سیستم آب و فاضلاب، همچنین با توجه به اینکه سالهای زیادی در آبفای استان خدمت نموده همکاران ستاد کرمانشاه با ایشان آشنا هستند.
  علیرغم خصوصیات نیکوی ایشان که برخی از آنها اشاره شد به نظر می رسد که با توجه به وجود مشکلات شدید کم آبی و انتطارات به حق مردم دیارمان از یک طرف و همچنین وقایع پیش امده در روزهای اخیر در شرکت آب و فاضلاب کرمانشاه و نیز وضعیت نامناسب اعتبارات در سطح استان و شهرستان از طرف دیگر، شرایط مناسبی در انتظار ایشان نمی باشد چرا که خودشان نیز ماهیتاً از نیزوی قوی و توانمند در مدیریت امور بهره مند نیستند.
  امید که موفق باشند

  همشهری اسفند ۱, ۱۳۹۲ - ۰۸:۰۰
  0
  0

  با سلام خدمت جناب آقای یوسفی
  خیلی دور از انتظار بود جنابعالی که در بخشداری نوسود خدمت کرده ای و آه و ناله مردم نودشه و نوسود را بیشتر از مردم پاوه از دست این فرد شنیده ای چنین ازشان تعریف نمایید. برای مسئولان بالادستی بله قربان گو محض. و برای مردم سالار و سرور.
  وضعیت فاضلاب در نوسود و نودشه را بررسی نمایید در ده متری خیابانهای اصلی فاضلاب رو باز است. حالا آمده انتقال آب بل به نودشه را شاهکار خود دانسته در صورتی نمایندگان مجلس و فعالیت شوراها اگر نمی بود ایشان حتی نظر مثبت نداشت. در این دو سال مشاهده نمودیم که یک قطره آب بل را به منبع نودشه نریخته است.
  خواهشمند است به لینک زیر بروید تا ببینید.
  http://newsnotshah.blogfa.com/page/1

  مدیریت سایت:

  دوست عزیزسلام ، اینجانب دیدگاه ونظر خویش را در خصوص حوزه کاری آب و فاضلاب شهری (شهرهای نوسود ونودشه ) بارها شفاف وبی پرده در وبلاگ بخشداری نوسود منعکس نموده ام که همچنان در منظر افکار عمومی قرار دارد. ودر اینجا قصد یادآوری آن را ندارم.
  عملکرد هرشخص ناشی از کارکردهای خویش در دوران فعالیت می باشد، هیچ وقت نمی توان کارکرد شخصی را صددرصد رضایت بخش دانست و در واقع این موضوع قیاسی است نسبی، اما برآیند مجموع نظرات شهروندان می تواند قضاوتی منصفانه از موضوع داشته باشد.
  شهروند گرامی ، درکارکردافراد همواره قصورهایی وجود دارد که بخشی ناشی از ظرفیت وجودی شخص است ( ایشان نیز در این راستا طلب حلالیت از جمیع شهروندان نمود ) وبخش دیگر ناشی از محدودیت منابع وامکانات، مقوله دوم موضوع مهمی است تا زمانیکه ما از منابع در اختیار دستگاهی اطلاع چندانی نداشته باشیم به درستی نمی توانیم قضاوتی در کارکرد آن دستگاه ویا مدیرمورد نظر آنطور که لازم است داشته باشیم.
  به هر حال برای انجام کاری عوامل زیادی در اجرای آن دخیل هستند، اگر به موضوع انتقال آب چشمه بل به نودشه نظری افکنیم ، نقش مهم وتأثیرگذارمردم، امام جمعه شهر، بخشداران، شورای اسلامی شهر، آبفای پاوه واستان ، فرمانداران، استانداران، نمایندگان مردم در مجلس ، وزیر و…. مشخص وبه نوعی دخیل کار بودند، وارزش کار هیچ یک قابل گذشت نمی باشد اما در مقام عمل مدیر دستگاه باید فعالیت ها را پیگیری ورصد نماید وافتخار آن نیز بخشی بدان معطوف می گردد.
  دوست عزیز مدیری که سالها فعالیت نموده زحماتی را هم متقبل شده است ، در نظرات بعضی ایشان را تندخو نامیده اند ،فعل تندخویی را نمی پسندیم اما این خصوصیت آیا درجهت منافع شخصی بوده ویا در جهت منافع کل مردم ، تفاوت اینها مهم است ، از طرفی کسی منکر کارهای خوب ایشان هم نیست . همچنانکه ضعف ها هم همینطور
  لکن در مراسمات تودیع ومعارفه برای هر مدیر بازنشسته ، منتقل، عزل وجابجا شده تقدیر وتشکر به عمل می آید وآرزوی توفیق نیز برای مدیر جدید به عمل می آید.

  امید بهمن ۳۰, ۱۳۹۲ - ۰۷:۴۳
  0
  0

  ای کاش همه دست از این به به و چه چه ها بکشیم و واقعیتها را بگوئیم .اگر وجدان بیداری دو بار به این مدیر!!!! مراجعه کرده باشد و نحوه برخورد ایشان را دیده باشد اینگونه نمی نویسد!!!!!!

  آتشگاه بهمن ۲۹, ۱۳۹۲ - ۲۲:۳۴
  0
  0

  سلام خدمت مدیریت سایت
  تودیع محبی معلوم شد ولی نفهمیدیم چه کسی معارفه شد.

  مدیریت سایت:
  به مطلب قبلی رجوع فرمایید.

  نودشه بهمن ۲۹, ۱۳۹۲ - ۲۲:۲۲
  0
  0

  با سلام
  ای کاش همه بدانند که عاقبت صندلی عزیز مسئولیت را رها خواهند نمود و دوباره به اجتماع عادی مردم باز خواهند گشت.

نقد و بررسی

مهمترین اخبار