توزیع کمک های نقدی و غیرنقدی موسسه بین ۴۰۰ خانوار تحت پوشش

عضو هیات مدیره موسسه صلاح الدین پاوه خبر داد:

توزیع کمک های نقدی و غیرنقدی موسسه بین ۴۰۰ خانوار تحت پوشش

توزیع کمک های نقدی و غیرنقدی موسسه بین ۴۰۰ خانوار تحت پوشش

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ عضو هیات مدیره موسسه خیریه صلاح الدین پاوه از توزیع اقلام و کمک های نقدی و غیرنقدی این موسسه به مددجویان و خانوارهای تحت پوشش خبر داد.

اقبال لطفی پور در گفتگو با خبرنگار پاوه پرس، ضمن اعلام این خبر گفت: موسسه خیریه صلاح الدین ایوبی پاوه در راستای کمک های ماهیانه و فصلی به ۴۰۰خانوار تحت پوشش خود با جمعیتی بالغ بر ۱۲۰۰ نفر، ۱۷ تا ۱۹ اسفند ماه سال جاری(۹۵) به مدت سه روز در “محل توزیع مساعدتهای غیر نقدی موسسه” واقع در سه راهی ارشاد اسلامی جنب فرمانداری به اعطای سبد کالا و عیدی پرداخت.

وی افزود: اعطای عیدی پایان سال به مبلغ ۶۰ میلیون ریال، اعطای سبد کالا شامل کالاهای اساسی (برنج، روغن، گوشت، قند شکر، چای و انواع شوینده ها) به مبلغ ۱۷۰ میلیون ریال و اعطای مساعدت نقدی به ۱۲۰ ایتام تحت پوشش به مبلغ ۱۲۰ میلیون ریال از جمله مک های نقدی و غیرنقدی موسسه به مددجویان بوده است.

لطفی پور ضمن تقدیر از خیرین و همراهان موسسه در خاتمه اظهار کرد: تنها منبع در آمدی موسسه کمکهای مستمر و موردی خیرین می باشد که در این راستا از تمامی اقشار و علی الحصوص فرهنگیان بزرگوار نهایت تشکر و قدردانی را داریم و پیشاپیش سالی مملو از سعادت را برای همه آرزو مندیم.بدون دیدگاه

نقد و بررسی

مهمترین اخبار