توزیع بیش از یک هزار بسته آموزشی و لوازم التحریر، در بین دانش آموزان روستای زردوئی

با اهتمام یکی از خیرین جوان؛

توزیع بیش از یک هزار بسته آموزشی و لوازم التحریر، در بین دانش آموزان روستای زردوئی

توزیع بیش از یک هزار بسته آموزشی و لوازم التحریر، در بین دانش آموزان روستای زردوئی

پایگاه تحلیل یخبری پاوه پرس؛ با اهتمام یکی از خیرین جوان بیش از یک هزار قلم بسته آموزشی و لوازم التحریر در بین دانش آموزان روستای زردوئی توزیع شد.

به گزارش خبرنگار پاوه پرس، با حمایت یک جوان خیر زردوئی ساکن کرمانشاه بالغ بر ۱۰۰۰ قلم بسته آموزشی شامل: کتاب داستان، غلط گیر، ماژیک وایت برد، دفتر، مداد رنگی، تراش، پاک کن و … خریداری و در بین دانش آموزان روستای زردوئی توزیع گردید.

photo_2016-12-04_21-57-33عضو شورای اسلامی روستای زردوئی با اعلام این خبر به خبرنگار ما گفت: این اقلام صبح دیروز با حضور مدیران و دبیران محترم مدارس و تنی چند از مسئولان آموزش و پرورش باینگان و شورای اسلامی روستای زردوئی بین تمامی دانش آموزان در همەی مقاطع توزیع گردید.

گوران عزیزی با تاکید بر اهمیت ترغیب و تشویق و تأثیر آن در روحیه و افزایش انگیزەی دانش آموزان، از سرمایه داران زردوئی ساکن مرکز استان و شهرستانها درخواست نمود که کار شایسته‌ی این جوان خیر را که نخواسته نامی از وی برده شود را الگو قرار دهند.

وی افزود: باتوجه به جمعیت ۱۴ میلیونی وزارتخانه آموزش و پرورش و ناکافی بودن بودجه دولت در برابر این خیل عظیم در کشور، سرمایه گذاری خیرین در بحث آموزش می تواند زمینەی رشد و شکوفایی استعدادهای نهفته را در مدارس روستایی و مناطق محروم فراهم سازد.

گفتنی است در پایان از زحمات معلمان عزیز تقدیر و تشکر به عمل آمد و همگی برای این جوان خیر زردوئی آرزوی موفقیت، سلامتی و توفیق روزافزون کردند.

 photo_2016-12-04_21-57-38

photo_2016-12-04_21-57-42

photo_2016-12-04_21-57-26۳ دیدگاه

  سردار.فرهنگی آذر ۱۶, ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۴
  0
  0

  باسلام.باتشکر فراوان از این جوان خیر ودلسوز .به نظر بنده اسامی کسانی که دراین گونه امور شرکت میکنند ذکر شود باعث ترغیب بقیه میشود.

  ......... آذر ۱۵, ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۵
  0
  0

  واقعا مگر چند نفر دانش آموز دارد. ۱۰۰۰ بسته خیلی زیاد است.

  فقیر آذر ۱۵, ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۹
  1
  0

  ای مبارکه

نقد و بررسی

مهمترین اخبار