تقدیر مرکز نیکوکاری مهر از فرهنگیان شهرستان پاوه

تقدیر مرکز نیکوکاری مهر از فرهنگیان شهرستان پاوه

تقدیر مرکز نیکوکاری مهر از فرهنگیان شهرستان پاوه

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ اعضای هیات مدیره مرکز نیکوکاری مهر پاوه، با حضور در آموزش و پرورش شهرستان پاوه از همکاری و مساعدت فرهنگیان شهرستان با این مرکز خیریه تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش خبرنگار پاوه پرس، اعضای هیات مدیره مرکز نیکوکاری مهر در دیداری صمیمی با مدیر آموزش و پرورش پاوه از حمایت و همراهی فرهنگیان شاغل و بازنشسته شهرستان از این مرکز در راستای رسالت محوله با اهداء لوح یادبود تقدیر کردند.

رئیس هیات مدیره مرکز نیکوکاری مهر در سخنانی فرهنگیان شهرستان را انسانهایی خیرخواه و به تمام معنی الگو معرفی کرد و افزود: ۲۷۴ نفر از فرهنگیان شاغل و ۱۵۱ نفر از فرهنگیان بازنشسته شهرستان سالانه مبلغی بالغ بر ۲۶۶ میلیون ریال به مرکز نیکوکاری مهر مساعدت می کنند.

ماموستا اکرم سابقی در ادامه گفت: مرکز نیکوکاری مهر شهرستان پاوه شهریور ماه ۱۳۹۳ به منظور جذب کمک های خیرین جهت توزیع عادلانه آن ها در بین خانواده های نیازمند شهرستان شروع به فعالیت نمود و در این مدت خدمات ارزنده و قابل توجهی را با پشتیبانی خیرین گرامی به نیازمندان تحت حمایت خود ارائه نموده است.

لازم به ذکر است ماموستا ملا اکرم سابقی، فریدون طاهرپور، معتصم حسنی، سعیده سبحانی، محمدرشید شریفی و فردوس سابقی به عنوان اعضای هیات مدیره مرکز نیکوکاری مهر در شهرستان پاوه فعالیت می کنند.

گفتنی است یک هزار و ۱۸۸ نفر از فرهنگیان شاغل و بازنشسته شهرستان پاوه سالیانه به طور ثابت ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال به موسسات خیریه شهرستان کمک می کنند.یک دیدگاه

    ناشناس آذر ۱۴, ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۹
    0
    0

    خداوند جزای خیرتان دهد

نقد و بررسی

مهمترین اخبار