تقدیر تکیه خالصی پاوه از پروفسور پیرصاحب عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

تقدیر تکیه خالصی پاوه از پروفسور پیرصاحب عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

تقدیر تکیه خالصی پاوه از پروفسور پیرصاحب عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ یکی از مهارت های زندگی انسان قدرشناسی است، قدرشناسی روابط انسان ها را با یکدیگر به سمت مثبت دگرگون می سازد، این مهارت را می توان آموخت و یا تجربه کرد و تبعات مثبت آن را احساس نمود، صفتی که در بین ما بسیار کمرنگ خود را نشان داده است.

به گزارش خبرنگار پاوه پرس، کلاس قرآن و تکیه خالصی پاوه پس از ارتقاء علمی دکتر مقداد پیرصاحب عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از مرتبه دانشیاری به استاد تمام در پیامی این موفقیت را به ایشان تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

“هل یستوی الذین یعلمون و الذین لایعلمون “

زیباترین بشارت دین آسمانی رسول مختار صل الله علیه وسلم مژده به عالمان و اندیشمندان است، که می توانند در جامعه خویش بدرخشند و چراغی بر فراز راه همنوعان و همکیشان خویش باشند، باشد که؛ با کشف و دریافت رموزات و اسرار نهفته طبیعت و کائنات، بیشتر و بهتر به قدرت و درایت احسن الخالقین پی برده و دراطاعت ازاوامرش مطیع و خاضع گردند.

استاد گرامی جناب آقای پروفسور پیرصاحب خدا را شاکریم که شما نیز با تلاش و کوشش فراوان خویش توانستید افتخار و الگویی برای جوانان و کسانی باشید که آرزوی رسیدن به درجات عالی،علمی و آکادمیک را دارند تا بتوانند خادمی مدبر برای دیارمان باشند.

مانیز به پاس قدردانی و قدرشناسی از زحمات و توانمندی های شما استاد ارجمند مراتب تقدیر و سپاس خویش را به محضرتان اعلام می داریم. که: “انما یخشی الله من عباده العلماء”

کلاس قرآن مسجد و تکیه خالصی پاوه۲ دیدگاه

  علی محمدی نوسودی دی ۱۴, ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۱
  0
  0

  با سلام
  امروز وقتی این پیام را دیدم احساس غرور کردم که آقای پیرصاحت از دوستان بسیار خوب بنده می باشد وهمچنین روزی در کلاس قرآن تکیه خالصی افتخارشاگردی را داشته ام

  مقداد دی ۸, ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۸
  2
  0

  با سلام و عرض ادب، هر چند از مهمترین افتخارت بنده حضور در کلاسهای قران تکیه خالصی بوده و قران اموزی را از انجا تلمذ نموده و به ان مباهات می ورزم، با این وصف بر خود لازم می دانم از لطف عزیزیان بویژه استاد ارجمند جناب شیخ شهاب الدین خالصی تشکر نمایم.

نقد و بررسی

مهمترین اخبار
 • ماموستا ملاقادر قادری در سن ۷۰ سالگی مفتخر به کسب دانشنامه دکترا شد

  پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ عصر روز سه شنبه (18 مهر 95) ماموستا ملاقادر قادری امام جمعه پاوه در محل شورای برنامه ريزی مدارس علوم دينی اهل سنت تهران، از رساله ی دکترا (سطح چهار) خویش با عنوان احوال شخصیه ...

  ۲۰ مهر ۱۳۹۶
 • سوران پیری: دیوان را نمی‌توان یک ساز سنتی دانست

  پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ کافیست چند دقیقه‌ای در کنار سوران پیری بنشینید تا شیفته و عاشق ساز دیوان شوید. تسلط کاملش بر روی ساز، سرعت بالای انگشتانش در موقع نواختن، شناختش از این ساز و بسیاری چیزهای دیگر توجه ...

  ۱۹ مهر ۱۳۹۶
 • شما را بخدا مردم خسته اند / همایون رشیدی

  پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ سالهاست در تب وتاب خودی وغیر خودی تنمان رنجوده و روانمان آشفته گشته ،روزها وهفته هاست در تلاطم کاستیها و نبودهاونداریها مینالیم و همچنان چشم براه دستی که یاورمان باشد وکلامی که تسکینمان دهد اما ...

  ۱۸ مهر ۱۳۹۶