ترکیب هیات رئیسه شوراهای اسلامی شهرستان پاوه مشخص شد

ترکیب هیات رئیسه شوراهای اسلامی شهرستان پاوه مشخص شد

ترکیب هیات رئیسه شوراهای اسلامی شهرستان پاوه مشخص شد

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ صبح امروز در نشستی باحضور فرماندار شهرستان پاوه ترکیب هیات رئیسه شوراهای شهرستان برای یک دوره یکساله مشخص شد.

به گزارش خبرنگار پاوه پرس، با شروع بکار رسمی شورای اسلامی دوره پنجم شهر و روستا ترکیب هیات رئیسه شوراهای اسلامی شهرهای پاوه، نوسود، نودشه، باینگان و بانه وره مشخص شد.

براساس این گزارش در پاوه، دلشاد جراح زاده به عنوان رئیس، سیداحسن احمدی نایب رئیس، سامان مرادی خزانه دار و حیدر اسلامی نیا و جهانبخش لطف الهی به عنوان عضو شورای پنجم برای یک دوره یکساله انتخاب شدند.

در نوسود نیز دانا آژند به عنوان رئیس، سعدون مرادی نایب رئیس، فردین منفردی خزانه دار و پیام مولودی و مصلح لطیفی به عنوان عضو شورای پنجم برای یک دوره یکساله انتخاب شدند.

در بانه وره علی اشرف عزیزی رئیس، وفا فتح الهی نایب رئیس، ناطق پیرویسی خزانه دار و فرزانه هدایتی زاده و محمدسلیم بیابانی به عنوان عضو شورای پنجم برای یک دوره یکساله انتخاب شدند.

در نودشه نیز افشین رضایی به عنوان رئیس، بختیار(طوفان) رستمی نایب رئیس، صادق رمضانی خزانه دار، طاهر کردبهمن و مهدی شبرندی به عنوان عضو شورای پنجم برای یک دوره یکساله انتخاب شدند.

همچنین در باینگان نیز فریدون خسروی رئیس، سماوات انفرادی نایب رئیس، محمد رادبوی خزانه دار و بهروز خسروی زاد و ولی رحمانی به عنوان عضو شورای پنجم برای یک دوره یکساله انتخاب شدند.۱۱ دیدگاه

  بازاري شهریور ۱, ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۶
  0
  0

  الان دومین دورس آقای إسلامی نیا هیچ پستی که در شأن ایشان هست نگرفتن ظلمه به نظر من

  ناشناس شهریور ۱, ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۱
  0
  0

  دلم واسه آقای اسلامی نیا میسوزه هر دوره بهترین ارأ رو میارن و همیشه جز عضو شورا هستن این عدالت نیست

  ناشناس شهریور ۱, ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۹
  0
  0

  پشیمون شدم إز رأی دادنم به ٣ تا إز شورای حاضر حق لطف الهی بود ریئس بشه ولی هرکی به هرکیه اتلافه مسخره ای کردید متاسفم که إز همین اول حاشیه درست کردید دوره اینده میاد و دست شما هم إز همین الان برأی مردم رو شد

  شمس الدین اسدی شهریور ۱, ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۸
  0
  0

  باسلام
  اول از هرچیز باید به این شورای جدیدکه با یک دست بودن خود جواب دندان شکنی به افرادی که قصد مسموم کردن جو وتفرقه انداختن بین اعضای جدید شورا را داشتن واقعاً تبریک گفت .
  برادر یا خواهری که با اسم های مستعار سرده وشهروند اگه مغرضانه وهدف های ….. قصد تفرقه انداختن بین اعضا ی شورا را ندارید واز روی دلسوزی ،آگاهی وتجربه این حرف ها رو می زنید با نام واقعی نظر بدهید.در واقع افرادی که برای خدمت آمده باشند در هر پست ومقامی که باشند می توانند خدمت بکنند.در اصل این عناوین برای روال اداری می باشد .

  دایی فریدون جان از ته قلب بهت تبریک می گم

  پونه شهریور ۱, ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۹
  0
  0

  ای کاش جوری عمل میشد که کسانی که رای اول می آوردند رئیس شورا میشدند اما متاسفانه به غیر از دور اول که آقای لطف الهی شدند سایر دوره ها از جمله مثلا دوره دوم آقای جهانبخش حاتمی رای اول. دور سوم حاجی محمد ابراهیمی رای اول با اقتدار و فاصله زیاد از نفر دوم و دور چهارم حیدر اسلامی نیا رای اول . هیچگاه این آقایان رئیس نشدند نمی دانم چرا؟! با تشکر و سپاس از آقای یوسفی که کارنامه درخشانی در شورا داشت

  شهروند شهریور ۱, ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۵
  0
  0

  تعجب ؟؟؟!!! برای شورای پاوه وترکیب آن آخرش خیرباشد

  هولی شهریور ۱, ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۰
  0
  0

  تا کنون شورای شهر برای رای مردم هیچگونه احترامی قاءل نشده اند وکسانی که در دوره تبلیغات افرادی که آنهارا همراهی کرده اند برای آنها هیچ ارزش واحترامی نگداشنته واز هیچ کسی مشاوره نگرفته اند مردم در آینده انها را محک خواهند زد در آینده فقط انها به مردم احتیاج دارند مردم به آنها هیچ احتیاجی ندارند

  سر ده شهریور ۱, ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۹
  1
  2

  ترکیب هیات ریسهء این دوره نمی تواند موفق و کار آمد باشد چون هیچگونه تجربه ای ندارند واهل لابی نبوده چون افراد با تجربه درترکیب این دوره بودند اعصای جدید حداقل می بایست در سال اول این ریاست را تقبل نمی کردند

  شهروند شهریور ۱, ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۰
  0
  3

  واقعا تعجب میکنم برای شورا پاوه که اینجور هیت ریس تشکیل دادن حداقل به احترام آرا مردم یک سال اول آقای لطف الهی به عنوان ریاست شورا انتخاب میکردی

  دکتر برهان ولدبیگی شهریور ۱, ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۱
  2
  4

  تبریک صمیمانه
  ■”تقسیم کار” یا “سازماندهی درونی” بین اعضای شورا یکی از اولین اقدامات ضروری است که به منظور پیشبرد برنامه های آتی شورا انجام میشود.
  ■برخود لازم میدانم که انجام آگاهانه و بدون حاشیه ،این “تقسیم کار” را به تمامی اعضای شواری پنجم شهر پاوه و موکلین آنها تبریک بگویم.
  ■بنظر میرسد که تلاش شده است تا ترکیب مناسبی از “تجربه” و “انرژی” در کنار هم قرار گیرند. امید است به کمک این “ترکیب مناسب” در یکسال آینده بتوان راه را برای دستیابی به “شهری پایدار” هموار نمود و به آن سمت حرکت نمود.
  ■ برای همه اعضای محترم و مشتاق به خدمت ،شورای اسلامی پنجم شهر پاوه ، آرزوی “سلامتی جسم و روان” و “توفیق روزافزون” دارم.
  دکتر برهان ولدبیگی
  اول شهریور ۱۳۹۶

نقد و بررسی

مهمترین اخبار