تذکرات بصورت مکتوب بمنظور اصلاح موارد نقص تقدیم ریاست بیمارستان اعلام می گردد

دادستان پاوه درجریان بازدید از بخش های مختلف بیمارستان قدس پاوه :

تذکرات بصورت مکتوب بمنظور اصلاح موارد نقص تقدیم ریاست بیمارستان اعلام می گردد

تذکرات بصورت مکتوب بمنظور اصلاح موارد نقص تقدیم ریاست بیمارستان اعلام می گردد

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس، بازدید سرزده دادستان پاوه در راستای اهداف مترتب بر وعده ی نظارتی مقام قضایی درکسوت مدعی العوم از بخش های مختلف بیمارستان قدس پاوه صورت گرفت.

به گزارش پاوه پرس، رعایت الزامات بهداشت عمومی بلاخص از جانب مجریان امر، ضرورتی غیر قابل انکارتعریف می گردد وبه همین مناسبت مسلم الماسی درتماس با پایگاه خبری پاوه پرس،  گزارش فعالیت درحال انجام را جهت استحضار افکار عمومی به شرح ذیل اعلام نمود.

 وی بیمارستان را یکی از حساس ترین ودرعین حال نقطه ی استراتژیک در پدافند غیر عاملدانست وافزود:  اهتمام وتوجه وافر به آن می تواند موجبات مصونیت بیش از پیش جامعه را در پی داشته باشد.

مقام قضایی در ادامه تصریح نمود: کانون آلودگی درهیچ نقطه ای پذیرفتنی نیست، این مهم برای مراکز درمانی در مقام اولی قرار دارد وهمین دغدغه سبب گردید تا در جریان نظارت بر بهداشت عمومی جامعه این بار بخش های مختلف بیمارستان پاوه مورد توجه قرار گیرند.

الماسی اماکن مورد بازدید را شامل ۱-  آشپزخانه بیمارستان ۲- زباله سوزبیمارستان  ۳-  واحد سونوگرافی  ۴- رخت شورخانه بیمارستان  و….دانست وافزود:  خوشبختانه الزامات بهداشتی در آشپزخانه بیمارستان قدس پاوه مراعات گردید ، بطوریکه موارد نقضی که بتوان بدان اشاره نمود، مشاهده نگردید. بطوریکه اقلام غذایی تازه تازه وبه صورت بهداشتی در فریزر نگهداری شده بود.

 وی از موارد نقض دربازدید را متوجه دستگاه زباله سوز بیمارستان دانست وافزود: متاسفانه به دلیل نقض فنی ، چندی است که ازخدمات آن استفاده نمی شود، زباله های بیمارستانی فوق العاده عفونی وبه عنوان تهدیدیعلیه بهداشت عمومی محسوب وتلقی می شود وبه قید فوریت حداکثر تا هفته آتی تأکید بر تعمیر وبهره برداری مطلوب گردید، لازم به ذکر است ، انجام کار در بازدید بعدی مورد بررسی قرار می گیرد.

دادستان پاوه درادامه روند نظارتی از واحد سونوگرافی بیمارستان قدس پاوه بازدید بعمل آورد  وپس از رایزنی وتبادل نظر با عوامل اجرایی و بیماران به کم وکیف مشکلات واقف وتوصیه هایی دراین رابطه ارائه نمود.

مسلم الماسی به وجود نواقص مشاهده شده در جریان بازدید پرداخت وگفت: تذکرات لازم بصورت مکتوب تقدیم ریاست بیمارستان قدس پاوه بمنظور برطرف شدن موارد نقض ارائه می گردد .

 ۴ دیدگاه

  فرید آذر ۱۶, ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۶
  0
  0

  سگهای_دزد_گیر:

  زمانی ڪه نصرت‌الدوله وزیر دارایی بود، لایحه‌ای تقدیم مجلس ڪرد ڪه به موجب آن، دولت ایران یڪصد سگ از انگلستان خریداری و وارد ڪند. او شرحی درباره خصوصیات این سگ‌ها بیان ڪرد و گفت: این سگ‌ها شناسنامه دارند، پدر و مادر آنها معلوم است، نژادشان مشخص است و از جمله خصوصیات دیگر آنها این است ڪه به محض دیدن دزد، او را می‌گیرند.

  مدرس طبق معمول، دست روی میز زد و گفت: مخالفم.

  وزیر دارایی گفت: آقا! ما هر چه لایحه می‌آوریم، شما مخالفید، دلیل مخالفت شما چیست؟

  مدرس جواب داد: مخالفت من به نفع شماست، مگر شما نگفتید، این سگ‌ها به محض دیدن دزد، او را می‌گیرند؟ خوب آقای وزیر! به محض ورودشان ، اول شما را می‌گیرند. پس مخالفت من به نفع شماست.

  نمایندگان با صدای بلند خندیدند
  و لایحه مسڪوت ماند.اقدامات حسنه دادستان محترم به مذاق اشخاصی نساخته ودر صددرصد انتقالی ایشان میباشند خدا کنه در حد حرف وشایعه باشه

  هاوری آذر ۱۵, ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۸
  0
  0

  با سلام: پی گیری و مطالبه گری از هر نهاد و اداره ایی وظیفه ایی است که به عهده ادارات و مسئولین مافوق است. اما این سوال برای بنده پیش آمده که چه دلیلی دارد دادستان خود بلاواسطه به این گونه موارد ورود نماید؟ بازدید و بازرسی به عمل ایداما اگر نقصی در کار است به نظر بنده باید مقام مافوق قبل از عدول کننده باید مواخذه گردد.
  این دیدگاه بنده است لطفا روشنگری نمایید.

  ناشناس آذر ۱۵, ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۶
  0
  1

  با اینگونه فعالیت و انجام وظیفه فکر نکنم دادستان تا سال آینده در پاوه بماند به فکر دست و پا افتاده اند تا منتقل شود

  مسلم سبحانی آذر ۱۴, ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۱
  1
  0

  درود بردادستان فعال ودلسوز واقعا در همه جا نقایص وکمبود هست واین را میطلبد که با پیگیری وانذاروهشدار وبازرسی متولیان امر هر روز شاهدرفع نقایص وکمبودها باشیم وهیچکس خود را از نقایص نبایدمبرا بداند

نقد و بررسی

مهمترین اخبار