تجلیل جمعی از خانواده های بیماران مغز واعصاب از دکتر ژیان آقا مجیدی

تجلیل جمعی از خانواده های بیماران مغز واعصاب از دکتر ژیان آقا مجیدی

تجلیل جمعی از خانواده های بیماران مغز واعصاب از دکتر ژیان آقا مجیدی

ویزیتبه گزارش خبرگزاری پاوه پرس، در چند روز اخیر جمعی از شهروندان با مراجعه به خبرگزاری پاوه پرس از اهتمام جمعی از متخصصین این دیار تقدیر وتجلیل نمودند،

 

یکی از متخصصین صاحب نظر دیارمان را می توان از دکتر ژیان آقا مجیدی نام برد، وی که متخصص مغز واعصاب بوده وبه سبب توانمندی از شهره عام وخاص برخوردار می باشد.

 

دکتر ژیان آقا مجیدی که هر ساله به نیت گذراندن تعطیلات عید نوروز به موطن اصلی خود مراجعت می نماید تا در کنار اقوام ، خویشاوندان ودوستان دمی را فارغ از مسائل کاری بگذراند، اما به محض ورود به منطقه با سیل عظیم بیماران مواجه می شود، بیماران دردمندی که فرصت را مغتنم شمرده وبا همراه داشتن عکس های رادیولوژی ونتایج آزمایشات صف وار در انتظار معاینه دکتر ساعت ها می نشینند.

 

دکتر ژیان آقا مجیدی در کمال متانت و خوش رویی یک به یک بیماران را می بینند و با ارائه نظرات تخصصی ویا تجویز دارو بیماران را خوشحال وخندان بدرقه می نماید. این موضوع شب و روز نمی شناسد و از طرفی نیز بیماران وهمشهریان نیز قدردان هستند، شاید ارزش معنوی کاری جناب آقای دکتر فراتر از میلیون ها تومان درآمد ی باشد که تصور شود، اما این حرکت باعث ماندگاری دکتر در افکار عمومی شهروندان این دیار می گردد به امید آنکه این امر در سالهای آتی سازماندهی ودر صورت امکان ویزیت بیماران در مراکز درمانی شهرستان صورت گیرد.

 

در این راستا از سایر متخصصین  ارجمند دیارمان درخواست می نماییم در طول سال چند روزی را در خدمت مردمی باشند که در پرورش و تعالی آنان سهمی را ایفاء نموده اند. و به بزرگی آنان در جامعه مددها رسانده اند.

 

 یک دیدگاه

    محمد غریب معاذی نژاد فروردین ۱۷, ۱۳۹۳ - ۲۲:۴۱
    1
    0

    با سپاس از مدیر محترم سایت : به جهت انتخاب چنین موضوعاتی
    براستی افرادی همچون دکتر ژیان رسالت اصلی خود را که همانا کمک پزشکی به افراد نیازمند ودر کنار ان طبابت هم شهریهای خود کاریست پسندیده واخلاقی تا انجا که بنده اطلاع دارم ایشان در ایام کوتاهی که به پاوه بر می گردند .بیشتر وقت خود را صرف چنین کارهایی می نمایند باید خاطر نشان ساخت هر چند در دنیای امروزی رسالت اصلی پزشکان وارونه گشته ومسائل اخلاقی در حاشیه قرار گرفته ویا اصلا به فراموشی سپرده شده است .زمانی که دانشجویان ممتاز این شهر در رشته های مختلف قبول می شدند همه مردم خوشحال بودند که جوانان این شهر نهایتا به درد ساکنین این دیار خواهند خورد .ولی متا سفانه هستند افرادی که دیار خود را فراموش وصرفا نگاههای مادی در سر لوحه کارشان قرار گرفته است .البته بوده اند وهستند افرادی همچون عبدالله نمامی ودکتر ژیان و……در تهران ، براستی غم خوار این مردم عزیز بوده وخواهند بود اجرشان نزد پرودرگار ..

نقد و بررسی

مهمترین اخبار