تجلیل انجمن حمایت از ورزش پاوه «پشتیوان» از دو ورزشکار شهرستان

تجلیل انجمن حمایت از ورزش پاوه «پشتیوان» از دو ورزشکار شهرستان

تجلیل انجمن حمایت از ورزش پاوه «پشتیوان» از دو ورزشکار شهرستان
پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ اعضای انجمن حمایت از ورزش پاوه «پشتیوان» به همراه رئیس هیات کونگ فو از سوران قمری و هژیر محمودی تجلیل کردند.

به گزارش خبرنگار پاوه پرس، اعضای انجمن پشتیوان به همراه رئیس و اعضای هیات کونگ فو به منزل ملی پوش ارزنده کونگ فوی ایران رفته و از این رزمی کار شایسته که چندی پیش در حین تمرینات اردوی تیم ملی دچار آسیب دیدگی شد و تحت عمل جراحی قرار گرفته بود عیادت نمودند.

در این دیدار هوشیار عبدالله زاده بخشدار مرکزی و رئیس هیات کونگ فو نیز حضور داشت و از نزدیک وضعیت سوران قمری را که در دوران نقاهت ومراقبت بسر می برند را مورد بررسی قرار داد و با توجه به هزینه سنگین این عمل جراحی انجمن پشتیوان نیز در راستای حمایت از ورزشکاران شایسته شهرستان با همکاری ومساعدت تعدادی از خیرین شهرستان مبلغی تقدیم این ورزشکار خوش اخلاق وملی پوش کردند.

همچنین اعضای انجمن پشتیوان به مناسبت روز معلول  به ملاقات ورزشکار با اخلاق وارزشمند دوومیدانی شهرستان آقای هژیر محمودی فرزند مرحوم رستگار محمودی رفته و با تبریک این روز فرخنده ودراین ماه مبارک مولود به این ورزشکار خوش آتیه نیز با اهدای هدایایی تجلیل وقدردانی شد و تلاش و پشتکار این ورزشکار با استعداد را ستودنی وقابل تمجید عنوان کردند.

گفتنی است اعضای انجمن پشتیوان از مساعدت وهمراهی خیرین انجمن، که همواره از همراهی با انجمن دریغ نورزیده و یار و یاور ورزشکاران وقهرمانان بوده اند تقدیر نموده و به جهت آنکه این خیرین با عزت نفسی که دارند حاضر به اعلام اسامی خود نبوده و نیستند، سپاسگزاری می نماید.بدون دیدگاه

نقد و بررسی

مهمترین اخبار