تامین زیرساخت‌های بازارچه‌ها و مرز‌های استان به عنوان یک اولویت دنبال می‌شود

استاندار کرمانشاه تأکید کرد:

تامین زیرساخت‌های بازارچه‌ها و مرز‌های استان به عنوان یک اولویت دنبال می‌شود

تامین زیرساخت‌های بازارچه‌ها و مرز‌های استان به عنوان یک اولویت دنبال می‌شود

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ استاندار کرمانشاه بر تأمین زیرساخت‌های بازارچه‌ها و مرز‌های رسمی استان به عنوان یک اولویت تأکید کرد و گفت: حضور بخش خصوصی توانمند به بهبود وضعیت مرز‌های مبادلاتی کمک می‌کند

به گزارش خبرنگار پاوه پرس به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، بازوند استاندار کرمانشاه صبح امروز در نشست کارگروه توسعه صادرات و مرز‌های استان اظهار داشت: وضعیت درآمد‌ها و هزینه‌های بازارچه‌های مرزی در حوزه‌های عمرانی و خدماتی باید به شکل درستی در اختیار نمایندگان و مردم قرار گیرد تا مبنای قضاوت‌های کارشناسی صحیح قرار گیرد.

وی افزود: برخی از اظهار نظر‌ها و وعده‌های غیر عملی فعلی به دلیل عدم اطلاع رسانی صحیح از وضعیت موجود است.

بازوند گفت: حجم پروژه‌های زیربنایی و عمرانی در بازارچه‌ها و مرز‌های رسمی استان سنگین و گسترده است و نیازمند تامین اعتبار مناسب می‌باشد.

استاندار کرمانشاه از حوزه عمرانی استانداری خواست یک برآورد دقیق از هزینه‌های زیرساخت‌های لازم برای هر کدام از بازارچه‌ها و مرز‌های مبادلاتی استان را به تفکیک ارایه دهد تا در بودجه سال ۹۷ لحاظ شود.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: حضور شرکت‌های توانمند بخش خصوصی در بازارچه‌های مرزی استان در قالب یک فرایند قانونی می‌تواند به ساماندهی بهتر این مرز‌ها کمک بسیاری کند و کیفیت خدمات ارائه شده را افزایش دهد.

بازوند افزود: در این زمبنه لازم است کمیته‌ای برای تهیه شرح خدمات لازم در بازارچه‌ها و همچنین شناسایی و بررسی وضعیت این شرکت‌ها تشکیل شود.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: واگذاری این خدمات به یک بخش خصوصی قوی و توانمند کمک بسیاری به بهبود وضعیت خدمات رسانی در بازارچه‌ها می‌کند.بدون دیدگاه

نقد و بررسی

مهمترین اخبار