تاریخچه دبیرستان شهدای۸آبان و شرحی بر۳۰سال خدمت عبدالله کاکابرایی +عکس های کمتر دیده شده

تاریخچه دبیرستان شهدای۸آبان و شرحی بر۳۰سال خدمت عبدالله کاکابرایی +عکس های کمتر دیده شده

تاریخچه دبیرستان شهدای۸آبان و شرحی بر۳۰سال خدمت عبدالله کاکابرایی +عکس های کمتر دیده شده

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ مرور خاطرات و نگاهی به تصاویر کمتر دیده شده ی دبیرستان شهدای هشتم آبان پاوه، یکی از دبیرستان های تأثیرگذار و باسابقه اورامانات، مستند بر خاطرات عبدالله کاکابرایی مدیر این دبیرستان، قطعاً برای خیلی ها شنیدنی و دیدنی خواهد بود، که در گزارشی ویژه به شرح ذیل تقدیم کاربران ارجمند می گردد.

 

به گزارش خبرنگار پاوه پرس، آموزش و پرورش شهرستان پاوه با کارنامه ای زرین و پرافتخار درگذر زمان چون نگینی در عرصه تعلیم وتربیت استان کرمانشاه خودنمایی نموده و با تشعشع انوار دانایی، همواره میوه ی آگاهی را در بوستان سبزنگار اورامان به جامعه فرهنگی این دیار ارمغان بخشیده است.

 

چندی است در این گلزار جمعی از فرهیختگان فرزانه به نگارش تجارب ارزنده ی خویش روی آورده اند و نوید حرکتی مبارک را دراین دیار مژده می دهند. عبدالله کاکابرایی فرهنگی نام آشنایی است که سالها در این بوستان با عرق جبین گل های معطری را پرورانده است و اینک نیز در کسوت بازنشستگی تاریخ فلاحمختصری از دبیرستان شهدای ۸ آبان را درکسوت دانش آموز، دبیر، مدیر وآهنگر… به شرح ذیل نقل نموده ، به امید که مورد توجه قرار گیرد.

 

با درود و ادای احترام به خوانندگان این متن، گرچه پیداست گفتن در این وادی سخت به نظر می‌رسد؛ اما موضوع، سخنانی ساده از دوران دانش‌آموزی اینجانب تا مدیریت در مکانی مقدس به نام دبیرستان شهداست. به این فکرافتادم که شاید بتوانم کوتاه وسنجیده، شمه‌ای از آنچه را که در وجودم احساس میکنم، به استحضار دوستان برسانم.

 

آری! دبیرستان شهدای هشتم آبان پاوه (دبیرستان محمدرضاشاه پهلوی سابق) نامی آشنا برای اهالی فرهنگ دوست اورامان با قدمتی بالغ برنیم قرن (قریب شصت سال) که برای خود تاریخ ها درسینه دارد و تداعی آن برای خوانندگانش شنیدنی خواهد بود.

 

مکانی مقدس و ارزشمند که محل گذار چهره‌های ماندگاری بوده است، لذا به سبب موقعیت ونقش سازنده‌اش درگذر زمان هر کسی از ظن خود، تعابیر، خاطرات و اعمالی را به تنهایی ویا درسایه جمع به تجربه اندوخته، بدون آنکه بتواندشدای 8 آبان 15 دستاوردهایش را صرفا ملک شخصی خویش قلمداد کند.

 

قدمت دبیرستان به سال ۱۳۳۴برمی گردد، زمانیکه پاوه مرکز اورامانات بود، تنها مرکز آموزشی بود که دردوره متوسطه به پذیرش دانش آموز اهتمام می ورزید.

 

مرکز آموزشی که با مدیریت مدبری صاحب نام همچون حاج ماموستا ملا زاهد ضیایی و … تاسیس شد، این مرکز درساختمانی درجوارمسجد جامع، به نام دبیرستان محمدرضا شاه پهلوی پاوه بنا نهاده شد، درابتدا پایه های اول تا سوم سیکل قدیم درآن آموزش داده می شد.

 

افزایش تعداد دانش‌آموزان واحساس ضرورت بنا به نیاز اهالی سبب گردید تا درگذر زمان با اهتمام وتلاش مجدانه معتمدین و ریش‌سفیدان درتنوع رشته وتوسعه مرکزاقداماتی موثری صورت گیرد بطوریکه تا سال ۱۳۵۵ با ایجاد رشته های طبیعی وادبی روز به روز گسترش یافت ودرادامه اولین حوزه‌ی امتحانی پایه‌های چهارم (دیپلم کامل) در رشته‌های مذکور در محل سالن کشتی تربیت بدنی، شدای 8 آبان 5(جنب اداره راه وشهرسازی فعلی) به پاوه تخصیص یافت و فارغ التحصیلانش نیز به عنوان ثمره‌ی آموزشی هورامان درکلیه بخش های تابعه شهرستان به مرکزیت پاوه درگستره ی اورامانات به نشر علم وخدمات مورد انتظار اهتمام ورزیدند.

 

پیروزی انقلاب شکوهمند ملت ایران نیز حکایتی دیگر در طول تاریخ دارد، حکایتی که درسابقه ی مبارزات مردم این دیاربه ثبت رسیده است، متعاقب واقعه حمله ایادی رژیم پهلوی به شهروندان بی دفاع پاوه جمعی از اهالی پاوه زخمی وشهید شدند (شهیدان: علی خورشیدی‌زاد و شهدای دانش‌آموز محمدصالح هشدار و معروف فتاحی) درادامه بنا به پیشنهاد جمعی از فرهنگیان و… واقعه ۸ آبان ۱۳۵۷ عاملی برای نامگذاری دبیرستان محمدرضاشاه به دبیرستان شهدای هشتم آبانگردید.

 

این آموزشگاه در طول دوران عمر خود همیشه نقطه شروع حرکتهای مردمی و مرکزی برای پرورش و تبادل افکار اصحاب اندیشه بوده است، یکی از دوران های طلایی این دبیرستان به سال ۱۳۵۰ لغایت ۱۳۵۶ ختم می گردد، سالهایی که با بیدارگری مردم همراه گردید ورشد سیاسی ، فرهنگی واجتماعی را بدنبال داشت.

 

وجود اساتید بومی وغیربومی آگاه به زمان منجر به رشد فکری دانش آموزان گردید، اساتیدی که درس ایستادگی را چنان زیرکانه در لابلای مطالب درسی و در لفافه موضوعات مطرح میکردند…، ساواک هر ازگاهی نیز تعدادی از دانش‌آموزان را فرا می خواند شدای 8 آبان 14و ازآنان التزام به عمل می‌آوردند، که کاری با سیاست نداشته باشند! اما این بینش در ادامه به وجود آمده بود وکسی هم جلودار آن نبود، درواقع بینش سیاسی شهروندان در اوج خود قرار داشت وهمین شخیصه در ادامه چنان گردید که شهرستان را به عنوان یکی از پیشقراولان و.. انقلاب بشناسند ودرتقویت آن بیفزایند.

 

بطوریکه در بازداشت جناب آقای منوچهر دارین – دبیر شیمی –وانتقال ایشان به زندان کرمانشاه، چنان با اعتراض مجدانه دانش‌آموزان همراه گردید که در ادامه پس از یک ماه و نیم مجبور به آزادیش شدند وبا استقبال گرم از وی همگان را به تحیر وادار نمودند.

 

وجود این ارتباطات نتایج مثبتی را در جهت هدایت افکار جوانان دربرداشت، که با شروع حرکت مردمی و انقلابی مردم ایران در سال ۱۳۵۶ فعالیت سیاسی این مرکز آموزشی به اوج خود رسید ونوید یک تحول بزرگ انقلابی را می داد.شدای 8 آبان 4

 

شروع جنگ و آوارگی مردم مناطق جنگ‌زده هیچگاه مانع گسست مردم نگردید، بلکه برعکس، باعث تفاهم و همبستگی جوانان مان در این واحد آموزشی گردید، شاخص های موثر دراین دبیرستان- جوانان تلاشگر ودبیران دلسوزی بود که یک رنسانس فرهنگی را به وجود آورده بود که نمونه های بارزش را می توان در راه یابی فرزندان این دیار به مراکز عالی کشور وحصول آرمان ها وایده آل هایشان جستجو نمود.

 

درآن ایام به مدت ۲٫۵ سال به عنوان دبیرمدارس راهنمایی درمدارس باینگان، شمشیر، دوریسان، خانقاه، و نوریاب به تدریس اشتغال داشتم، آن زمان امنیت کافی و وافی در منطقه وجود نداشت، بروز اتفاقات ناگوار، مین گذاری ها، جنگ های چریکی زندگی را بر مردم سخت نموده بود، سال ۱۳۵۹ تنها به جهت وجود دانش آموزان سخت کوش وهدفمند باینگانی بود که دبیران وکارکنان آموزشگاه را به خدمت در باینگان علیرغم سختی کار وتهدیدات جانی مجذوب خود نموده بودند،

درآن ایام شبانه روز درتلاش بودیم تا کمبود دبیران وکمبودنیروی انسانی واحد آموزشی را جبران نمائیم، شدای 8 آبان 6 1عزیزانی که زمانی همسنگر واینک درسفری ابدی به سرمی برند  یاد و خاطره دوستان،شهیدان عرفان عزیزی و علی محمودنژاد ونیز یاران سفرکرده مرحوم کاک احمد محمدنیا، کاک فاتح قادری و کاک جعفر خدری گرامی باد روحشان به جنت شاد باد.

 

تا سال ۶۰ درمدارس راهنمایی به تدریس مشغول بودم تا اینکگه دریکی از روزهای پائیزی (۲۰مهرماه ۱۳۶۱)، هنگامی که در مدرسه راهنمایی بابا شیخ حسن خانقاه مشغول تدریس بودم، مدیر وقت آموزش و پرورش پاوه – آقای سید رضا صامتی – به همراه آقای مسعود محمودی، مسئول آموزش و پرورش، مرا به اداره فراخوانده و با تشکیل جلسه‌ای کوتاه بنده را متقاعد نمودند که ساعات درسی‌ام را (به علت کمبود دبیر) به دبیرستان انتقال دهند. در پی امتناع اینجانب، با خیرخواهی مدیر وقت – آقای ناصر عبادی – کار جدید را برعهده گرفتم. پذیرش این کار همان و ورودم به دبیرستان شهدای هشتم آبان، همان!

 

کمبود نیروی متوسطه سبب گردید تا درهفته قریب ۳۶ ساعت دروس مختلف در گرایش های رشته‌ی تحصیلی علوم انسانی، فرهنگ و ادب، اقتصاد، علوم تجربی و ریاضی وفیزیک تدریس نمایم. ازدحام دانش آموزان، تعددکلاس های درسی واجرای طرح کاد، کار تدریس و مدیریت را سخت تر از پیش نموده بود وبطوریکه اشتغال تمام وقتی را به وجود آورده بود.

 

شدای 8 آبان 8تنوع دروسی که من واگذار شده بود، پیوسته شبانه روز مرا وادار به مطالعه می نمود تا بتوانم تدریس دروسی مانندتاریخ، جغرافیا، جامعه‌شناسی، دانش اجتماعی، ادبیات فارسی …را با موفقیت دنبال نمایم وهمین مشغولیات مانعی برای ادامه تحصیلم گردید. فعالیت های جنبی منجمله برگزاری امتحانات، کنکور سراسری و…نیز برشدت آن افزوده بود.

 

ازدحام وتراکم کار سبب گردید درسال تحصیلی ۶۳-۶۴ دبیرستانی دیگر بنام معلم درمحله زمین شهری جنب اداره برق منطقه‌ای با مدیریت آقای عبدالکریم ژاله تأسیس گردد. درآن ایام درهردو دبیرستان مشغول به تدریس بودم( ۲۴ ساعت در دبیرستان معلم و ۱۲ ساعت در دبیرستان شهدا) به مرور رقابت شدیدی بین دو مرکز اموزشی به وجود آمد واین در موفقیت های آزمون کنکورسراسری بی تاثیر نبود. بطوریکه در سالهای ۱۳۶۴ الی ۱۳۸۰ را می‌توان بهترین دوران شکوفایی جوانان دانش‌آموز در سطوح مختلف دانست.

 

ذکر این نکته ضروری است که دبیرستان شهدا در آن دوران، نه صرفا یک محل آموزشی درسی محض، بلکه محل تربیت گروههای زیادی از جمله گروه موسیقی و هنر و ورزش و ارائه روزنامه دیواری و مقالات و… نیز بود.

 

در سال ۱۳۶۵ بنا به پیشنهاد آقای عبادی، بنده ابلاغ معاونت دبیرستان شهدا را گرفته و در تایم مخالف نیز در دبیرستان معلم تدریس می‌کردم. سال بعد، آقای عبادی به عنوان شهردار پاوه تعیین و آقای محمدکریم کارگری، به مدیریت دبیرستان شهدا انتخاب و بنده کماکان به مدیت یک‌سال به همراه مرحوم فتح‌اله رستمی، شدای 8 آبان 12آقای نصراله شریفی و آقای مصطفی حسام‌الدینی (که ایشان نیز معاون طرح کاد بودند) معاونت دبیرستان را به عهده داشتم.

 

سرانجام آقای کارگری به مدرسه راهنمایی فاروق اعظم انتقال یافته و بنده در اوایل بهمن همان سال، مدیریت دبیرستان شهدا را برعهده گرفتم.با توجه به تجربیات چند ساله و انتخاب معاونین خوب، آقایان طاهر عباسی، محی‌الدین احمدی و جلال زربان و با کادری مجموعا ۷۶ نفره اعم از دبیر و مربی و متصدیان دفتری و اداری زحمتکش، نسبتا توانستیم موجب رضایت دانش‌آموزان و اولیای آنان، در زمینه‌های درسی و اخلاقی باشیم.

 

در ساعات تنفس، با پخش موسیقی و ترانه‌های محلی کوردی و فارسی، اوقات مفرحی برای دبیران و دانش‌آموزان و دبیران فراهم می‌گردید.شدای 8 آبان 6 واقعیت امر این است، امروز حاصل آن دلسوز‌ی‌ها و لطف و مرحمت آن بزرگواران، پروش دانش‌آموزانی بوده است که اینک در پستها و شغلهای مختلف، مشغول خدمت به مردمشان هستند.

 

با انتقال ساختمان دبیرستان معلم به دبیرستان شهدا، همکاری صمیمانه‌ای با مدیر دبیرستان معلم و اینجانب فراهم شد و مشترکا به رفع مشکلات دانش‌آموزان و امورات پرداختیم که پس از انتقال آقای ژاله (مدیر دبیرستان معلم) به کرمانشاه، اینجانب به مدت دو سال همزمان مدیریت هر دو دبیرستان را عهده دار شدم که انصافا کار سخت و طاقت فرسایی بود. برنامه ریزی درسی برای دو دبیرستان ۱۸ و ۱۶ کلاسه واقعا کار کمرشکنی بود که با جان و دل پذیرای آن شده بودم.

 

جا دبیرستان شهدای هشتم آبان 9دارد از اساتیدی که همچون سرمایه‌ای گرانبها، درس متانت و آزادگی را به همه ما دادند، یادی کرده خاطراشان را گرامی بداریم (اما، مبادا عزیزی از زحمتکشان بومی و غیربومی، کسی را از قلم بیاندازم از ذکر اسامی خودداری میکنم).

 

بر خود لازم می‌دانم از مدیران و پیشکسوتان نامدار در دبیرستان محمدرضا شاه و شهدای فعلی،  به ترتیب زمانی، آقایان: حاج ماموستا محمدزاهد ضیایی، مرتضی کرمی راد، جواد ملکشاهی، آقای دباغی، آقای بیضاوی، داریوش نیک گو، حشمت شیانی، کمال زردشتیان، آقای یارپزشکیان، بهروز دزفولیان، ابراهیم آقامجیدی، عبدالرحیم جلالی، هوشنگ نادری مقدم، آقای موسوی، ناصر عبادی، محمدکریم کارگری، عبداله کاکابرایی (۱۵ سال)، جلال ابراهیمی، زبیر مقصودی، شاهرخ زوراسنا هم یادی کرده باشم وتلاش شان را گرامی بداریم. و در دبیرستان معلم، آقایان: عبدالکریم ژاله، عبداله کاکابرایی، ناصر صادقی، نصراله شریفی، کیهان مرادی، [مجددا] عبداله کاکابرایی، و نهایتا مدیر بسیار خوشنام و کارآفرین و دوست داشتنی، همایون رشیدی.وتلاش همگی را ارج نهم.

 

باید عرض کنم بنده در سالهای آخر خدمت بنا به ناملایمات مدیران وقت و اطاعت بی‌چون و چرای آنان از دستورات مافوقان، مورد بی‌مهری قرار گرفتم که نتیجه آن انتقال به مدت یک سال دبیرستان شهدای هشتم آبان7به عنوان مدیر مدرسه راهنمایی فاروق اعظم و دو سال هم مدیر مدرسه راهنمایی شبانه‌روزی آزادگان و دو سال نیز در معاونت هنرستان کار و دانش بود و سپس با تشخیص ودلجویی آقای سلام خسروی، مدیریت وقت آموزش و پرورش از بنده، به مدت دو سال دیگر، این‌بار به عنوان مدیر در همان هنرستان مشغول به خدمت بودم که با پایان خدمتم در همین پست، در سال ۱۳۸۶ بازنشسته شدم.

 

هم اکنون در مغازه آهنگری سنتی پدر و عمویم، مشغول به کار آهنگری می‌باشم. ساعات عمرم با اقشار کارگر و راه‌اندازی کار و وسایل سنتی آنان می‌گذرد و با خودم خلوت کرده و در ساعات فراغت، مشغول یادداشتهایی در خصوص وقایع گذشته و اشعار کوردی هستم.

 

با این تفاصیل شخصا، خودم را مدیون نمیدانم و باید عرض کنم تمام دارایی من عمر و زندگیم بود که آن را بی‌دریغ، در خدمت عزیزانم صرف کردم. اگر در طول این همه سال، به صورت ناخواسته موجب رنجش کسی شده باشم، در این جا خالصانه عذرخواهی کرده و اطمینان می‌دهم، هر آنچه که انجام داده‌ام، با نیت خیر و در راستای کمک به ملتم بوده است.از خداوند بزرگ برای رفتگان طلب بخشش و برای همه دوستانی که هم‌اینک نیز در خدمت به مردم‌اند، آرزوی سربلندی و طول عمر می‌کنم.

 

بزرگان پاوه

سالن جلساتشدای 8 آبان 18شدای 8 آبان 1شدای 8 آبان 10شدای 8 آبان 8شدای 8 آبان 18شدای 8 آبان 9شدای 8 آبان 7

دبیرستان شهدای هشتم آبان 3

 

دبیرستان شهدای هشتم آبان 10

 

دبیرستان شهدای هشتم آبان 8

 

دبیرستان شهدای هشتم آبان 11

 

دبیرستان شهدای هشتم آبان 2


اکابرایی 1

 

والیبال

 

باردید اداه آ۸۰ دیدگاه

  عبدالله کاکابرایی . بهمن ۲۱, ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۰
  0
  0

  دوستی ضمن تماس تلفنی بااینجانب درخصوص عکس پیش-
  کسوتان پاوه اصرارداشت .توضیحاتی داده شود.
  همشهری :ارجمند به استحضارتان میرسانم عکس موردنظر
  مربوط به اولیاء دانش آموزان سال۱۳۵۱ /دبیرستان محمد-
  رضا شاه (دبیرستان شهدای هشتم آبان ) فعلی پاوه میباشد.
  افرادمحضوردرتصویر ازمعتمدین ،علماء فرهیخته، شهروندان
  پاوه واورامانات میباشند. که باهمت وتلاش این بزرگواران اقدام
  به تکمیل وتشکیل پایه های سال چهارم،پنجم،وششم نظام قدیم
  متوسطه دررشته های طبیعی وادبی گردیده.وجمع مورد نظر
  اکثرا”دعوت حق رالبیک گفته ودرسرای باقیند.خداوندرحمان روح
  پاکشان راقرین رحمت وعافیت خودگرداند.وآنانکه درقید حیات اند،
  سلامت وعزت دهد.آری دوست گرامی آدمی درخدمت به خلق –
  خداراه سعادت راپیموده وبرای خود توشهءآخرت رااندوخته تاابد
  زنده وجاوید است. به فرموده شیخ عطارنیشابوری که :
  درراه خدا دوکعبه آمد حاصل//یک کعبه صورت ویک کعبه دل .
  تاتوانی زیارت دلها کن //که افزون هزارکعبه آمد،یک دل.
  ****************************************
  جناب آقای یوسفی ازتلاش بیدریغتان باردگرسپاسگزارم.

  ارسلان یزدانبخش بهمن ۲۱, ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۲
  0
  0

  کلاس خاطره هابایادتوجان گرفت،تودرسپیدی برگ های دفتردلمان جریان داری
  توبودی وکوله باری ازمهر
  مابودیم وتشنگی در وادی محبت تو،مابودیم وخانه های دلمان درآستانه چلچراغی ازمهربانی ات
  برلبت باران نوربودودل ماکویرتاریکی
  قطره قطره برسطح ترک خورده زمین دلمان باریدی وعلم درماجوانه زد
  نگاهت،مکتب عشق بودومامکتب نشین چشم هایت بودیم
  مادست دردست تونهادیم تاراه پرپیچ وخم زندگی رابا توگام برداریم
  دل به دل ماسپردی وگرمای وجودت رادرسرمای تمام فرازهاونشیب هاهمراهمان کردی تا دریخبندان جهالت درجا نزنیم
  چراغ دانشی که دردست ماست روشنایی ازتودارد
  شاگرد همیشگی شما……

  دانش اموزدبیرستان معلم سال76 بهمن ۱۹, ۱۳۹۴ - ۰۰:۰۵
  0
  0

  خبر فوت فلاح / زبان را سالها پیش شنیده بودیم

   احمدی بهمن ۲۰, ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۳
   0
   0

   سلام خوب حالا می بایست احساس خودتو بیان می کردید من به عنوان دانش آموز آقای فلاح بسیار خرسندم که این بزرگوار در قید حیات هستند و این خبر را بنده نیز شنیده بودم اما بعد فهمیدم شایعه بوده به هرحال امیدوارم این مرد شجاع و مهربان همواره سلامت باشند هر چند به حق واقعی خود نرسید

  فرهنگی هورامانی بهمن ۱۶, ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۸
  0
  0

  سلام:بر دوست نودشه ای ارجمند.
  اگر مدیرمحترم سایت به سما جواب مناسب را فرموده اند.
  بنده هم عرض میکنم که بحث کاک مختارشکری پور یک موضوع
  تخصصی ومنحصر به فرد است.زیرا هرکس نمی تواند درآن
  میدان جولان بدهد .چون احتیاج به آگاهی است.
  اما مواردی چون بحث آقای کاکابرایی یک خاطره قدیمی وگذر
  گاه همگان درآن وادی بوده است.به همین دلیل علاقمندی
  افراد ازروی یادوخاطره دوران زندگی هرفرد است.نه اینکه
  تعصب به موضوع ومطلب خاص امیدوارم که قانع شده باشید.

  1 بهمن ۱۵, ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۲
  0
  0

  من عرض میکنم گردانندگان محترم پاوه پرس از آنجا که اهل پاوه هستند مقوله نقل خبر ار هم نژادپرستانه پی میگیرند!
  می فرمایید اینگونه نیست؟
  من عرض میکنم اگر اینگونه نیست و اگر این فیلم ساز پاوه ای بود و نودشه ای نبود از کنار این خبر به آسانی عبور می کردید؟
  http://www.tabnakkordestan.ir/fa/news/175085
  البته چند درصدی هم امکان می دهم این خبر را ندیده باشید!

   مدیریت سایت بهمن ۱۶, ۱۳۹۴ - ۰۰:۰۸
   0
   0

   سلام؛ دوست عزیز همان چند درصد انتها بود که احتمالش را دادید؛ وگرنه در خبررسانی پاوه، نودشه و باینگان برای ما تفاوتی نمیکند و درحدتوان اخبار همه مناطق شهرستان پاوه و حتی دیگر نقاط اورامانات را نیز پوشش می دهیم. ما به وجود جوانان و نخبگان نودشه ای همسان جونان پاوه افتخار میکنیم، و این شعار نیست بلکه واقعیت است و هیچ گاه نودشه را از پاوه جدا نمی دانیم تا از کنار اخبار آن به سادگی بگذریم. خوشحال خواهیم شد به مجموعه ما بپیوندید و اخبار نودشه را برای ما بفرستید تا در پاوه پرس منتشر نماییم.

  عبدالله ،کاکابرایی . بهمن ۱۲, ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۸
  0
  0

  شاگرد:آقای فلاح
  عرض شود خدمت شما آقای فلاح نوشته ء شمارا خوانده و
  متوجه موضوع گله مندی شما که به طرفیت از ۱۲ نفردیگر
  درحوزه امتحانی باینگان ایشان موضوع را به تشریح نوشته
  برای من ارسال کرده است.اگر دوست داشتی برای رفع این
  نگرانی و فارغ ازمشغلهء فکریتان نزد من مراجعه تامتن را
  که عین توضیحات آقای اسفندیارفلاح میباشد.به روءیتتان رسا-
  نیده واگر هم صلاح باشد.آقای محمدفاروق یوسفی لازم بداند
  درصورت صلاحدید .برای ایشان فوروارد خواهم کرد.
  اما اینطوری که معلوم است .اشتباه به استحضارتان رسیده
  خودتان هم متوجه خواهید شد.خواستم بااین پیغام خیالتان را
  راحت کرده باشم .موءید باشید.منتظر تصمیمتان هستم.

   شاگرداقای فلاح بهمن ۱۳, ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۹
   0
   0

   جناب اقای کاکابرایی عزیز سلام وعرض ادب دارم خدمت شما،ازحسن نیت شما سپاسگزارم باتوجه به اینکه محل کاراینجانب درمنطقه اورامانات نمی باشدفعلانمی توانم خدمتتان برسم ،امابادرنظرگرفتن اینکه احتمالاباانتشارپاسخ اقای فلاح مدیروقت مدرسه هم برای کاربران مشخص شوداگرچه ظلمی که درحق آن دانش اموزان مظلوم واقع شد فراموش شدنی نیست ولی اینجانب برای مقام معلم شآن ومنزلتی خاص قائلم وراضی به انتشاران درسایت نمی باشم ،اگرعمرامانت وفاداشته باشدامدن به شهرپاوه دربرنامه ام میباشد ان شاءالله حضوری خدمت میرسم فقط درصورت امکان لطف بفرماییدکه درکدام محله پاوه دنبال ادرس شمابگردم که بتوانم راحتترپیدایتان بکنم .بازهم سپاس ودرود

  فرهاد قادری - باینگان بهمن ۱۲, ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۸
  0
  0

  اینجانب هم برای آقای کاکابرایی ارزوی توفیق وطول عمر با برکت و سلامتی آرزو مندم .

  فرهاد قادری - باینگان بهمن ۱۲, ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۵
  0
  0

  اینجانب با توجه به اینکه مدت ۴سال در دبیرستان شهدای ۸آبان پاوه مشغول تحصیل بودم از زحما ت برادر واستاد بزرگوار جناب آقای کاکابرایی کمال تشکر رادارم .ارزوی عزت و سربلندی را برای ایشان از خداوند بزرگ مسئلت دارم

  آرام ابراهـيمى بهمن ۱۲, ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۰
  0
  0

  کسانی هستند که از خودمان می رنجانیم؛

  مثل ساعت هایی که صبح، دلسوزانه زنگ می زنند؛

  و در میانِ خواب و بیداری، بر سرشان می کوبیم؛

  بعد می فهمیم که خیلی دیر شده …!
  براى استاد بزرگوار جناب آقاى کاکابرایى که یادآور خاطرات زیباى دوران دبیرستان می باشند آرزوى سلامتى و کامرانى دارم .

  دماوند: اح بهمن ۱۱, ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۳
  0
  0

  کاک:عبدالله کاکا برایی سلام برشما وهمه معلمان هورامان
  درطول دوران نقلی هست باز گوکنم برای همکاری ودلسوزی
  شما به نسبت محصلین امتحانات نهایی سال چهارم تجربی شما
  ریس حوزه برگزاری بودید،دقیقا”سالن زمین ورزش خردادماه
  سال شصت وشش حدودا” نیم ساعت ازوقت گذشته بودولی من
  باهزار بدبختی خودم را رساندم جلوی درب ورودی ماءمورای دم
  درب مانع ورودم شدند.آنگاه باسروصدای من متوجه شدی وقتی
  من رادیدی باعصبانیت نزدیک شده وعلت دیر رسیدنم راتوضیح دادم
  که کارت ورود به جلسه ام رافراموش کردم آن وقت باهمه اقتدار
  یک برگ کاغذ سفید راازمنشی تان خواسته وبا خودنویس که درجیب
  داشتید.یادداشت کوتاهی راباامضای خود برسینه ام چسپاندی ودست
  من راگرفته درسرجلسه نشاندی گرچه من دانش آموز درس خوانی
  بودم ولی برایم باور کردنی نبود.چون همه داشتن نگاهم مکردند.
  آن لحظه برایم درسی بود درس از خود گذشتن وشهامت که قبلا”
  شنیده بودم بایک دقیقه تاءخیرکسی رادرجلسه راه نمی دهند. اما
  برای من مهم بودکه درک مشکلات یک دانش آموزباتشخیص آگاهانه
  درآن زمان تا به حال هیچ وقت از ذهنم بیرون نمی رود خیلی جاها
  تعریف کرده ام اگرچه امروز من کاردولتی دارم بعد ازبیست وسه
  سال بازهم تازگی دارد.با این حال شما راگرامی وبزرگوار ودوست
  داشتنی تا ابد فراموشت نخواهم کرد.خدای متعال به همه خادمین
  به مردم بخصوص فرهنگیان گرانسنگ را عاقبت خیر بگرداند.

  ناشناس بهمن ۱۱, ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۳
  0
  0

  ای استاد بزگوارم بر خود می بالم دلسوزی

  بختیار بهمن ۱۱, ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۱
  0
  0

  در مورد آقای کاکا برایی بسیار گفتند و نوشتند و خواندیم انچه که حرف دل بسیاری از دانش آموزان ایشان بود.ایشان از برخوردهای نامناسب اواخر خدمتشان به اجمال گفتند و گذشتند.ما که از نزدیک با ایشان بودیم می دانیم که در این اواخر چه بر سرشان آمد حتی اگر خودش ننویسد.کاش این بزرگوار هرگز به دبیرستان معلم بر نمی گشت.به اعتقاد من برگشت دوباره ایشان یک خود زنی بود زیرا هرگز نتوانستند آن مدیر قبلی باشند.زمانه عوض شده بود و دانش آموزان تغییر کرده بودند و نتیجه همانی شد که ایشان دلشکسته عطای کار رابه لقایش بخشیدند و درخواست بازنشستگی دادند و به اجبار از دبیرستانی که روزی برایش آن همه زحمت کشیده بود رفتند.البته نقش معلمان و همکاران ایشان در تضعیفشان غیر قابل انکار است خودشان بهتر می دانند که در چه شرایطی کار می کردند هر چند بزرگوارانه از این ها نگفتند که با این سرپوش نهادن هم درسی بزرگ به ما دادند

  پاوه بهمن ۱۰, ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۶
  0
  0

  لطفا عضو این کانال شوید
  telegram.me/pavehphoto

  عبدالله کاکابرایی. بهمن ۱۰, ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۴
  0
  0

  خطاب به شاگردآقای فلاح.
  دوست بسیارخوب من اگردوست داشته باشید.باایشان درتماس
  باشید.من شماره موبیلش رابه شما تقدیم میکنم چه اشکالی دارد.
  حتما”اوهم مشتاق است.ریرا رابطهء معلمی وشاگردی شیرینتر
  ازرابطهء پدروفرزندی است.خیلی موارد بین پدروفرزندجزوناگفته
  ها میماند ولی معلم وشاگردحلال مشکلات همند.
  ضمنا”:باردیگر ازهمگی دوستان سروران ارجمند،بپاس اینهمه لطف
  ومرحمت ممنون ودست همه ء بزرگواران رامیبوسم امید وارم
  دراین برههء اززمان واین فضای مجازی ارزشهای اصیل جامعه بار
  دگررنگ واقعی خود راباز یافته واین گونه مباحث بهانه ای باشند.
  برای کم شدن فاصله ها وهمدلی وهمراهی فی مابین شهروندان
  ودلسوزان درجامعه.بازهم ازمدیریت مدبرانهء سایت پاوه پرس –
  سپاس بیکران خودراتقدیم داشته وبرایش آرزوی طول عمر باعزت
  از پروردگار میطلبم.

  شاگرداقای فلاح بهمن ۱۰, ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۷
  0
  0

  باسلام خدمت اقای یوسفی بزرگوار،استادعزیز زحمات شمابرکسی پوشیده نیست وجای تقدیروتشکرهم محفوظ است درست است که کارفرهنگی کاری بسیارحساس وظریف ،حقیرهم شاگردی اساتیدی چون شماراکرده وازدوردستی براتش دارم اماانعکاس نقطه نظرات زمانی مفهوم داردکه کلیت مطلب قیدگرددمگراینکه مطالب نوشته شده حاوی اتهام ،افترا،مطالب تنش زاو… باشد امامطالب بنده به عقل ناقص خودم شامل هیچ کدام ازمواردفوق نبودودرددلی بودکه ۲۳سال بردل ان ۱۲نفرسنگینی میکندوایکاش میشدکه مطلبم رابازکنم تاشماهم راحت ترتصمیم بگیریدولی به هرحال باانتشارناقص مطلبم چون حق مطلب رااداءنککرده ایدشایداگرگله مندباشم سخن نسنجیده ای نباشد ایکاش یاکل مطلب راثبت میکردیدکه عکس العمل اقای فلاح رامیدیدم ویامطلب ناقص رامنتشرنمی کردید…که این ناقص ثبت کردن رسالت کارفرهنگی شمارازیرسئوال میبرد

  مدیریت سایت:
  دوست عزیز سلام ، آنچه که شما به رشته ی تحریر درآوردید از یک نظر عادی خارج بوده وچه بسا مشکلات وتبعات حقوقی بیشتری در پی داشته باشد ، این در صورتی است که نام حضرتعالی حداقل ممکن برای حقیر مجهول بوده و نمی توان بدون مجهول بودن گوینده پیام خبری را منتشر نمود که خودبیشتر درجریان هستید ، مدیرخارج از پاوه و….وبروز اتفاق مورد نظر شما چندان ساده نیست که بتوانیم بدون سند کسی را متهم کنیم ، موفق باشید.

  فرهاد قادری - باینگان بهمن ۹, ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۹
  0
  0

  با سلام و عرض ادب خدمت آقای کاکابرایی عزیز اینجانب هم در سالهای ۶۶تا ۶۹ در دبیرستان شهدامشغول بتحصیل بودم خاطرات دوران دبیرستان فراموش نشذنی ودر ذهن من نقش بسته است محبتها یت فراموش نشدنی ودر برابر آن همه لیاقت وشهامت وسختکوشی ات سر نوازش فرود می آورم و از استاد بزرگوار دبیر شیمی جناب اقای قادریان بخاطر تدریس خوب و زحمات فراوان سپاسگزارم .

  سلام خسروی بهمن ۹, ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۵
  0
  0

  جناب آقای کاکا برایی امیدوارم تبریک صمیمانه اینجانب را پذیرا باشید و فرزندان عزیزتان برخودببالند و مفتخر باشند که ابوی بزرگوارشان سربلند واستوار با تحمل همه درد ورنجهای روزگار مایه عزت و آبرو برای آنان گشته و نام نیک خود را در لابلای صفحات تاریخ تعلیم وتربیت این دیار جاودانه نموده است بنده هم به نوبه خود ضمن تکریم خالصانه زحمات سی ساله آن برادر بزرگوار برای خود وخانواده صبورتان عزت سربلندی و سرافرازی مضاعف از خدای تبارک وتعالی مسئلت دارم

  m-s بهمن ۸, ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۹
  0
  0

  سلام و درود خدمت بزرگ مرد روزگار جناب آقای کاکابرایی هزاران آفرین برتو باد دیگر بوی از مدیریت صادقانه حضرت عالی در این زمانه به مشام نمی رسد

  زهرا معاذی پاوه بهمن ۸, ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۳
  0
  0

  استاد فرهیخته و گرانقدر کاک عبدالله .سلام علیکم.از انجایی که شما عمر گرانبهای خود را به پای خدمت به فرهنگ. ادب این مرزو بوم و پرورش فرزندانی صالح و شایسته و ذره ذره توان خود را صرف مراقبت و پرورش دانش اموزان شایسته دیارمان نموده اید سر تعظیم فرود اورده و خواهیم اورد . شما منبع الهام برای تمام دانش اموزان بوده و هستید “تصاویر زیبای دوران استادان بزرگوار سلطان زاده و غیاثیان و .. بسیار جالب بود . یاد باد ان روزگاران یاد باد. برای همیشه تاریخ نامتان جاودانه خواهد ماند.

  عبدالله کاکابرایی. بهمن ۸, ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۶
  0
  0

  باعرض سلام وادب
  آنانکه بدرک حق دل اندربستند شادندکه ازمی حقیقت مستند .
  هشیاری آنانکه زباطل رستند بیش ازآنکه بحق پیو سند.!!!؟؟
  بدینوسیله:بپاس مهرومحبت دلنوازی وقدرشناسی سروران و
  دوستان شهر ودیارمان بابت بنده نوازیهای کاربران گرام که با
  کامنتهاوالفاظ شیرین سبب مسرت وشادمانی ام گردیدند.تقدیر
  واستادان وکارکنانکه بنحوی از انحاء بادل وجان صادقانه خدمت
  نمودند،دوباره سپاس وتقدیرودستبوس آن بزرگوارانم گرچه زیاد
  بودن مطالب ملاک نیست.به قول کورد(زوربی وبوبی)بلکه مهم
  کیفیت ومحتوی موضوع شرط است.آدمی یکبارهم مروری بر…
  رفتاروعملکردوآینده اش رادرتقابل باجامعه وملت بررسی نماید..
  به نیک میداند،که عمرسرمیرسد.بجزنیکنامی وخدمت به مردم که
  بزرگترین شعاراهل خرد،علم،معرفت ومبارزه باپلیدی هاست به
  گفتهء :پرویزخانلری – چگونه زیستن نه چندزیستن …مردم آیینهء
  تمام نمای روندتاریخ وزیستن درطول دورانند. مردمان نیک سیرت
  وعزیزان پروردگارند.خدمت به آنان رضایتمندی خداوند ورستگاری
  جامعه را درپی دارد.
  چه سودآیدکه ماهی مرده باشد که بازآیدبجوی رفته آبی
  موفقیت عایدنمیگردد مگردرسایهء خردجمعی موفقیتهای دوران
  خدمت خودرادرسایهء همفکری معلمین،دانش آموزان،که همگی
  استادان بیمانندی هستند.
  ازدوستان وسروران که باکامنت های شیرین،پیام تلفن،ایمیل و –
  فیس بوک اینجانب راموردعنایات ویژه قرار دادند.چون ذکر اسامی
  آنان مقدورنیست.سپاسگذار ودست بوسشان بوده وخودرامرهون
  صفای قلمشان میدانم.
  آنکس که بدوستی بودبی مانند ازخویش توبه که باتوداردپیوند.
  بیگانه دلش چوبادلت نزدیک است خوداوست چونزدیکترین خویشاوند.
  درپایان ازاستاد محترم جناب آقای محمد فاروق یوسفی وکاک میلاد
  عزیزکه درسایت پاوه پرس وقت شریفشان راصرف اعتلای فرهنگ
  جامعه مینمایند ممنون وسپاسگزارم.زحماتشان قبول درگاه حق است.
  انشاءالله…

  رحمانی بهمن ۸, ۱۳۹۴ - ۰۸:۵۶
  0
  0

  درود بر مدیری که ابهت و کاریزمای فوق العاده ایشان، زبانزد خاص و عام است از طرف دانش آموزان دشه ایی آن سالهای دبیریستان شهدا، به جناب کاکابرایی عرض میکنم ما که قلبا دوستت داریم و از شما راضی هستیم خدا هم از شما راضی باشد واقعا نابغه مدیریت در حوزه آموزش و پرورش بودید، صدها مهندس و دکتر از دبیرستان شما بیرون آمد، مانند شما نبوده و نخواهد آمد، در ضمن خوش تیپ ترین مدیر هم هستید!!

  مسعود رسولی بهمن ۸, ۱۳۹۴ - ۰۲:۴۶
  0
  0

  باید بگویم که موتور محرک کار و تلاش در جهت ارتقای سطح علمی این دیار در وسع خود تنها دلسوزی و عشق بود است خواهد بود.
  امروز اگر این نوشته های استاد گرانمایه جناب اقای کاکابرایی بهانه ای برای سفری به گذشته و یادی از زحمات ایشان و همکارانشان شده است بسیار خرسندم که حاوی این پیام مهم است که مردم فراموشکار نیستند و قدر شناس کسانیند که در هر کسوتی قدمی برای رشد و تعالی این سرزمین برداشته اند. و پیام ان این است که انسان در هر جایگاهی می تواند اثر گذار باشد و یاد و خاطره اش ماندگار به شرط دلسوزی و عشق به مردم.

  دانش آموز دهه 70 بهمن ۸, ۱۳۹۴ - ۰۱:۴۳
  0
  0

  با سلام خدمت استاد ارجمند جناب آقای کاکابرایی بر خود لازم می دانم از تلاش های ارزنده شما سپاسگزاری نماییم با مطالعه مطلب شما و مرور عکس های بسیار متاثر شدم و اولین نکته که زندگی بسیار کوتاه ست دوم تصویر زیبای شما سر صف دبیرستان دوباره برام تداعی شد در نهایت منش و شخصیت شما در نسل ما تاثیر گزار بوده سلامتی شما را از خداوند مهربان خواهانم

  نجمی بهمن ۷, ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۹
  0
  0

  هیچ جامعه ای فراتر از اندیشه ی معلمانش رشد نخواهد کرد
  استاد گرانقدر ودوست داشتنی جناب آقای عبدالله کاکابرایی دراینجا برخود لازم میدانم بعنوان شاگرد سالهای دور به خاطر آن همه زحمات بی دریغ تان سرتعظیم فرود آورده ودر مقابل آن همه دلسوزی وقاطعیت وتلاش مجددانه شما ادای احترام کنم . بی شک میتوان گفت که یکی از وزنه های سنگین آموزش وپرورش پاوه بوده اید و هرگز از اذهان فراموش نخواهید شد . استاد عزیز ایمان داشته باش که کمترین مهربانی ها از ضعیف ترین حافظه ها پاک نمیشود پس چگونه فراموش خواهید شد تو که پیشه ات مهربانی است . درپایان برای همه دلسوزان عرصه تعلیم وتربیت آرزوی بهترین ها و بقای طول عمر باعزت و سربلندی را از ایزد منان دارم و تشکر از مدیریت و عوامل محترم سایت وزین پاوه پرس .

  یوسف(شاهو) جعفری بهمن ۷, ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۰
  0
  0

  سعدیا مرد نکونام نمیرد هرگز…
  عرض سلام و ادب و ارادت خدمت استاد گرامی جناب آقای عبدالله کاکابرایی
  بنده سعادت تلمذ در محضر شما را نداشته ام با ورود من و سایر دوستانم به دوره دبیرستان؛ نظام جدید آموزشی در پاوه مستقر شد و ما در دبیرستان هدف تحت مدیریت جناب آقای ناصر عبادی تحصیل نمودیم… لیک ذکر خیر شما و نام نیک تان همواره به گوش می رسید. نحوه مدیریت جنابعالی در دو دبیرستان معلم و شهداء و رضایتمندی دبیران و دانش آموزان نشان از تدبیر و لیاقت حضرت عالی بود. امیدوارم سرمایه هایی همچون شما همیشه در شهرمان وجود داشته باشند چراکه منشأ خیر و برکت برای جامعه هستند.
  روزگار امروزمان را مدیون شما و امثال شما هستیم…
  سلامتی تان را از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

  محمدفاروق یوسفی بهمن ۷, ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۲
  0
  0

  نظرات ارسالی هریک پیام خاصی را منتقل می نمودند که تکریم وتاثیرگذاری معلم یکی از آن موارد بود و الحق نیز آقای کاکابرایی چنین وچنان بود وجا دارد از صفات حسنه ی همشهریان قدرشناس مان تقدیرها داشته باشیم.
  اما ازمیان اظهارلطف های معمول، آنچه بیش از دیگران ازنظر حقیر متمایز نشان می داد، پیام یکی از فرهنگیان فرهیخته ای بودکه سالها درنهایت اخلاص دراین خطه مایه ها گذاشت.
  جناب آقای فلاح فرصت را مغتنم دانسته وبه نیابت از همه ی کسانیکه با شما آشنا بوده ویا درکلاس درس ات خوی مردانگی و خصلت های نیکو وپسندیده ی انسانی را ازمحضرتان کسب فیض نمودند،ادای احترام داشته باشیم و تلاش های وافرتان دراین خطه را ارج نهیم و ازاینکه ازدیار غربت (نیوکاسل انگلیس) همچنان به یاد دوستان ومردم این دیار هستید،صادقانه ومخلصانه سپاسگزار تان باشیم و روزهای خوب رابرای خود وخانواده محترمتان همچنان آرزو نمائیم.

  نوزاد آقايى بهمن ۷, ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۹
  0
  0

  خدمت استاد عزیز و دوست داشتنى ،جناب کاکابرایى سلام علیکم. از زحمات جنابعالى و کلیه اساتیدى که تصاویرشان رو در بالا گذاشتید سپاسگزارم. اجرکم عند الله. شاگرد همیشگى شما،سیدنوزادآقایى از روستاى نسمه

  جمال ابراهيمي بهمن ۷, ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۶
  0
  0

  جناب اقای کاکا برای عزیز یاد و خاطره جنابعالی همواره نزد اهل ادب و علم زنده وجاویدان است و از خداوند ارزوی توفیق وسعادت و سلامتی برایتان ارزو مندم

  نکته بهمن ۷, ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۰
  0
  0

  در قدرت مدیریت جناب کاکابرایی شکی نیست هم زور وبازو حاکم بود هم عقل ومنطق بهرحال دوره ما هر دو کار امد بودند دفاع ایشان از شخصیت محصل ستودنی بود کنترل ایشان بر مجموعه ی دبیر ودانش اموز قابل ستایش ولی هرکس خطاهای ریز ودرشتی دیده که همه فراموش شدند تبعیض هایی بود که انزمان بسیار ما را رنج میداد اما چه میشد کرد ایشان مدیر با صلابت بودند وما دانش اموز ضعیف اخرین دعوای بنده با ایشان ختم به دوستی شد واز حدود ۲۲ سال پیش تا کنون اخترام ایشان را نگه داشته ومیدارم عکسها گویای خاطرات زیبایی بود مرحومین مغفور و خارج نشین ما اقای فلاح یادش بخیر شخصا خبر فوت ایشان راشنیده بودم اما نظر شون ودیدم بسیار خوشحال شدم وارزوی موفقیت برایش دارم وهمچنین برای دیگر اساتید که مدیو.ن بزرگی ومنش انسانی انها هستیم

  کامل نظری بهمن ۷, ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۴
  0
  0

  استاد بزرگوار جناب آقای کاکابرایی همواره در خاطر همگان ماندگارند. از خداوند متعال طول عمر باعزت را برای ایشان آرزومندم.

  آشنا حسن زاده بهمن ۷, ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۸
  0
  0

  با درود بر تمامی دلسوزان عرصه تعلیم و تربیت دیارمان به ویژه استاد گرانقدر کاک عبدالله کاکابرایی عزیز .
  به راستی این معلم انسانیت نقشی بسزا در پروراندن وهوشیاری نسل سردرگم بعد از انقلاب که خود بنده یکی از آنها بوده ام داشته و در دوران خدمتشان توانسته اند نقشی ماندگار در تاریخ نانوشته دیار اهوراییمان بجای بگزارند. به عنوان یک دانش آموز در آن مراحل حساس زندگانیم خود را مدیون رفنارهای پدرانه آقایان عبدالله کاکابرایی و مرحوم یوسف رسول آبادی وسایر دلسوزان دانسته و همواره ثنا گوی این عزیزان خواهم بود.

  مسعود حیدری زاده بهمن ۷, ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۶
  0
  0

  من هم به عنوان یکی از کسانی که دوره دبیرستان را در دبیرستان شهدا گذرانده ام قدردان و سپاسگذار زحمات همه دبیران ، مدیران و کارکنان این دبیرستان میباشم. به عنوان یک دانش آموز از محضر استاد بزرگوار جناب آقای کاکابرایی درس قاطعیت، شجاعت ،صلابت ،تلاش ،دلسوزی ، تشویق و…. آموختم. تلاش و زحمات تک تک این عزیزان جای تقدیر و تشکر دارد. بار دیگر مراتب تشکر و قدردانی خود را خدمت جناب آقای کاکابرایی برای همه آنچه که صادقانه و دلسوزانه از محضرشان آموختیم عرض می نمایم.
  مسعود حیدری زاده دکترای تخصصی زیست شناسی و عضو هیات علمی دانشگاه کردستان

  خوش اقبال بهمن ۷, ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۳
  0
  0

  استاد عزیز و ارجمندم جناب آقای کاکابرایی سلام ودرو به حضرتعالی و طینت و پاکتان . از شاگردانتان در باینگان بوده ام . هیچگاه صلابت روحتان و عدالتخواهی و مردم دوستی و اهداف عالیتان برای آیمده جوانان منطقه از یادمان نخواهد رفت . درود بر شما و همکاران ارجمندتان . خوش به حال روزهایی که شاگرد شما و بزرگانی چون قاسم نوذری ، مرحوم عرفان عزیزی( ذلسوز و فرهیخته روزگار خود ) ، عثمان قادری ، جناب استاد محمد رمضانی و….استاد عزیز روحیه جوانمردی و پهلوانی و ورزشکاری تو بخش مهم دیگری از وجود شما بوده و خواهد بود . امروز اگر هزاران لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در منطقه هست از نتیجه زحمات شماست . ما به خاطر وجود شما ها به خود می بالیم و فراموشکار نیستیم شما هم بخاطر دسترنجتان به خود ببالید . میگویند هرگاه می خواهید سرمایه گذاری کنید و یک ساله جواب بگیرید بروید گندم بکارید و اگر می خواهید سرمایه گذاری کنید و ۱۰ ساله جواب بگبرید بروید گردو بکارید و اگر می خواهید سرمایه گذاریتان ۱۰۰ ساله جواب بدهد بروید آدم سازی کنید و شما ها آدم سازی کرده اید . زنده باشید .

  اسماعیل بهمن ۷, ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۴
  0
  0

  دوست اهل سریاس! خیلی جالبه هم ولایتی هستیم ولی آقای یوسفی که سانسور کردند و شما نظر نخوانده مرا از کجا خواندید که اینطوری اظهار بیان کرده و درافشانی می کنید؟ لابد …………

  عبدالله کاکابرایی. بهمن ۷, ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۶
  0
  0

  جناب آقای سیدمحمد رحیمی باعرض سلام وارادت ؛
  دوست باحیاوآگاه تمام فرمایشاتتان راسراسیمه خواندم شاید سه بار وبیشتر باواکاوی دراندیشه ها وفشار به مخیله ام بهاین نتیجه رسیدم که درطول دوران خدمت قلبا”سعی کافیبنمایم که رادرست درخدمت به مردمم بنمایم زیرا همیشه به
  این نکته توجه کافی داشتم که پدرم باشغل سخت وطاقت فرسایآهنگری چگونه میتواند تااین حد مهربان باشد. مخصوصا”با دوستان اطراف پاوه ومراجعینی که ازدور ونزدیک به کوره خانآمده وایشان بامهربانی وسعهء صدر ورفتار منحصر به فردشباعث رضایت وامتنان آن قشردوست داشتنی وزحمت کش میشد
  ودرعین حال هم به من وبرادرانم واژهء مردم ومردمداری راتوصیهمینمود.باورکن من به خیال خودم احساسم براین بوده که از هیچتلاشی به نبست کلمهء خدمت وصداقت به دانش آموزان وهمکارانعزیزوبزرگوارم دریغ ننمایم
  .چون اگر توجه نموده باشی دردوراندانش آموزی وخدمت وتدریس بااین واقعیت که درتصاویر آشکاراست.
  بامعلمین واستادانم ودانش آموزان بنای دوستی گذاشته ورمز موفقیت را درآن دیده ام
  آقای رحیمی بزرگوار وقتی مطلبشمارا دریافتم وجناب آقای یوسفی خردمنداینگونه صلاح دانستند
  که به طور خصوصی باشما صحبت نمایم .به این بزرگوار عرض نمودم که درکامنتی جداگانه با جنابعالی درموضع دلجویی وعذر خواهیبرآمده واین راصادقانه بگویم آدم خردمند وبزرگان دین به ما انسانهاآموخته اند که گذشت کار مردان است.
  حال دراین شرایط من خودمرانه تنها به خاطر اشتباهات طول دوران خدمت که نه ازروی عمد بوده
  بلکه انسانهاخطاهم میکنند.نبخشیده لیک سرزنش هم مینمایم من بخاطر دانش آموزان، دوستان، همکاران بارها ضرر مند شده وحتی مورد توبیخوتقبیح هم قرار گرفته ام ازاین بابت سربلندم که به خاطردفاع ازحقوحفظ حریم آموزشگاه بوده.
  آقای رحیمی عزیز شما هیچ میدانیدمنبه نسبت همکارانم باگروه دوازده باز نشسته شدن یعنی چه خوباین یعنی وقت نکردن به تثبیت موقعیت شخصی ووقف قراردادن بهدیگران تا حد ادامه تحصیل به ر حال امید وارم توانسته باشم با ارایهء این چندکلمه خاطرتان راازکدورت غیره عمد وغیره شخصی زدوده و بازبان صریح روی ماهتان راببوسم درآخرمتن هم عین این گفته را
  با توضیح بیشترگفته ام زیرا حلالیت طلبیدن به منزله شهامت وشجاعتوایمان به نزدیک بودن مرگ نیز میباشد.
  امیدوارم آقای سیدمحمد رحیمیازنزدیک زیارتتان کنم وباهم بیشترنزدیک شویم ازشماعذرخواسته وبه استادان وسروران گرامی که بندهء حقیررا مورد مرحمت قراردادهاند جداگاته ودریک کامنت ارداتمندی خودراتقدیم درگاهشان مینمایم
  از استادارجمند جناب آقای یوسفی بزرگوار بپاس این همه همکاری ودلسوزی ودوستی ممنون وسپاسگزار است.

  مدیریت سایت:
  استاد عزیز این کار بزرگ تان را بس ارزشمند تر از گزارش شرح حال ارایه شده می دانم،
  واقعیت آن است دریک نمونه گیری وقتی مشاهده می گردد اکثریت جامعه ی آماری بر یک موضوع اتفاق نظر دارند، حکایت بر تایید موضوع می باشد ومردم به صداقت کاری شما رای مثبت دادند،مضافا اینکه نظردهنده های محترم نیز جز افراد متشخص شهرمان می باشد.
  قطعا ویقینا جناب آقای رحیمی بزرگوار نیز قانع شده وبر این حرکت تحسین می نهند.

  ت.ياري بهمن ۷, ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۰
  0
  0

  سلام و درودبه مدیران دلسوزی همچون جناب آقای کاکابرایی که بنده افتخار می نمایم سال سوم دبیرستان (شهدای هشتم آبان )در سال ۱۳۷۸ شاگرد ایشان بوده ام.از مدیریت محترم سایت هم بسیار سپاسگذارم که باعث تجدید خاطرات گردیدند.

   معتصم شافعی بهمن ۷, ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۶
   0
   0

   دلا نزد کسی بنشین که او از دل خبردارد
   به زیرر آن درختی رو که او گلهای تر دارد
   بنده هم اکنون به عنوان یک معلم بازنشسته با تمام وجود افتخار می کنم که زمانی نزد کسی نشسته ام که او از دل من خبر داشت ودر زیر سایه درختی
   آینده ام رقم خورد که او گلهای تر داشت.
   حقیقتا این چند روز بنده فقط خواندم و از نگاشتن نظر

   خودداری نمودم . مطلب بسیار ارزنده استاد ارجمند ودوست گرانبهایم جناب کاک عبدالله با توجه به اینکه ایشان در زمان معلمی ونیز مدیریت علاوه بر استا

   د بودن دوست وراهنمای بنده بوده وخواهند ماند لذا مطلب ایشان همانطور که در عکسهای اوایل دهه شصت وهنگامی که برای اولین بار دوستداران شعرو ادب وفرهنگ اورامی دور هم جمع شده وشروع به فعالیت نمودیم پیداست برای بنده تازگی نداشته ودر اکثر لحظات شادی وغم درکنار هم بوده وهستیم /البته بنده به عنوان شاگرد وایشان در جایگاه استاد/
   اما مطالعه نظرات خوانندگان محترم وشاگردان دلسوز وقدرشناسی همچون آقای همایون رشیدی وهمکاران دلسوزی مثال آقای حبیب الله مستوفی

   گاها اشک شوق وگاها اشک حسرت را در چشمانم جاری می ساخت .
   لذا بر آن شدم تاجدای از ارایه نظر در خصوص مطلب ارزشمند استاد گرامیم جناب آقای کاکابرایی ،مطلبی جداگانه در خصوص تایید مطلب ایشان که شاید وحتما بسیاری از ناگفته ها وازخود گذشتگی های خود را صرفا به دلیل سعه صدر بازگو وبه رشته تحریر در نیاورده اند. به حضور خوانندگان محترم سایت وزین پاوه پرس برسانم . تا شاید توانسته باشم قطره ای
   از دریای بیکران الطاف و محبتهای ایشان را جبران نموده ونیز به عنوان یک شاگرد هنردوست قدیم و هنرمند پیشکسوت جدید دینم را نسبت به ایشان ادا نموده وتوانسته باشم قدمی هرچند کوتاه در مسیر روشنگری وشفاف سازی مسیر پر پیچ وخم فرهنگ و هنر دیارمان برداشته باشم .
   به امید آنروز .

  اﺳﻔﻨﺪﻳﺎﺭ ﻓﻼﺡ بهمن ۷, ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۸
  0
  0

  ﺑﺮاﺩﺭ ﺑﺰﺭﮔﻮاﺭ و اﺳﺘﺎﺩ اﺭﺟﻤﻨﺪﻡ, ﺟﻨﺎﺏ اﻗﺎﻱ ﻋﺒﺪاﻟﻠﻪ ﻛﺎﻛﺎﺑﺮاﻳﻲ.
  اﻳﻨﺠﺎﻧﺐ اﺳﻔﻨﺪﻳﺎﺭ ﻓﻼﺡ ﻣﻔﺘﺨﺮﻡ ﻛﻪ ﻣﺪﺕ ﻫﺸﺖ ﺳﺎﻝ ﺑﻌﻨﻮاﻥ ﺩﺑﻴﺮ ﺯﺑﺎﻥ اﻧﮕﻠﻴﺴﻲ ﺗﺤﺖ ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﻣﺪﺑﺮاﻧﻪ ﺷﻤﺎ ﺩﺭ ﺩﺑﻴﺮﺳﺘﺎﻧﻬﺎﻱ ﺷﻬﺪا و ﻣﻌﻠﻢ ﺗﺪﺭﻳﺲ ﻛﺮﺩﻩ .ﺷﻤﺎ ﻫﻤﻮاﺭﻩ ﻣﻨﺒﻊ اﻟﻬﺎﻡ ﻧﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﺑﺮاﻱ ﺩاﻧﺶ اﻣﻮﺯاﻥ ﺑﻠﻜﻪ ﺑﺮاﻱ ﺷﺨﺺ ﺑﻨﺪﻩ و ﺳﺎﻳﺮ ﻫﻤﻜﺎﺭاﻥ ﻋﺰﻳﺰﻡ ﺑﻮﺩﻩ و ﻫﺴﺘﻴﺪ.ﺑﺮاﺩﺭ ﮔﺮاﻧﻘﺪﺭﻡ,ﺧﺪﻣﺎﺕ ﺷﺎﻳﺴﺘﻪ و اﺭﺯﻧﺪﻩ ﺷﻤﺎ ﺩﺭ اﺭﺗﻘﺎﻉ ﺳﻂﺢ ﻋﻠﻤﻲ ﻭاﺧﻼﻗﻲ ﺑﺮ ﻫﻴﭽﻜﺲ ﭘﻨﻬﺎﻥ و ﭘﻮﺷﻴﺪﻩ ﻧﻴﺴﺖ.ﺷﻤﺎ ﻫﻤﻮاﺭﻩ اﻟﮕﻮﻳﻲ اﺭﺯﻧﺪﻩ ﺑﺮاﻱ ﻫﻤﻪ ﻣﺎ ﺑﻮﺩﻩ ﻭﻫﺴﺘﻴﺪ.اﺳﺘﺎﺩ اﺭﺟﻤﻨﺪﻡ ﻗﻂﻌﺎ ﺟﺎﻣﻌﻪ ی ﻗﺪﺭﺷﻨﺎﺱ و ﻏﻴﻮﺭ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﺯﻳﺒﺎ و ﺭﻭﻳﺎﻳﻲ ﭘﺎﻭﻩ اﺯ ﺧﺪﻣﺎﺕ اﺭﺯﻧﺪﻩ ﺷﻤﺎ ﺩﺭ اﺭﺗﻘﺎﻉ ﺳﻂﺢ ﻋﻠﻤﻲ و اﺧﻼﻗﻲ ﺑﺮاﻱ ﻧﺴﻞ ﻫﺎﻱ ﺁﻳﻨﺪﻩ ﺧﻮاﻫﻨﺪ ﮔﻔﺖ و ﺧﻮاﻫﻨﺪ ﻧﻮﺷﺖ ﺗﺎ ﺷﺎﻳﺪ ﺑﺘﻮاﻧﻨﺪ ﮔﻮﺷﻪ اﻱ و ﻓﻘﻄ ﮔﻮﺷﻪ اﻱ اﺯ ﻣﺤﺒﺖ ﻫﺎ و ﺧﺪﻣﺎﺕ اﺭﺯﻧﺪﻩ ﺷﻤﺎ ﺑﺰﺭﮔﻮاﺭ ﺭا ﺗﻮاﻥ ﺟﺒﺮاﻥ ﺑﺎﺷﺪ.ﻣﻦ ﺧﻮﺩ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﻔﺘﺨﺮﻡ ﻛﻪ ﺳﻌﺎﺩﺗﻢ ﻳﺎﺭﻱ ﻛﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩ ﻛﻪ ﺩﺭ ﻋﻜﺴﻬﺎﺭ ﺩﺭ ﻛﻨﺎﺭ ﺷﻤﺎ ﺑﺎﺷﻢ.ﻫﺸﺖ ﺳﺎﻟﻲ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺟﻮاﺭ ﺷﻤﺎ ﺗﺪﺭﻳﺲ ﻛﺮﺩﻩ اﻡ اﺯ ﭘﺮ ﺑﺎﺭﺗﺮﻳﻦ و ﺧﺎﻃﺮﻩ اﻧﮕﻴﺰ ﺗﺮﻳﻦ ﺩﻭﺭاﻥ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﺣﻘﻴﺮ ﺑﻮﺩﻩ و ﺑﺪﻭﻥ اﻏﺮاﻕ ﻫﺮ ﺭﻭﺯ اﺯ ﺷﻤﺎ ﭼﻴﺰﻱ ﻣﻲ ﺁﻣﻮﺧﺘﻴﻢ.ﻣﻦ ﺑﻪ ﺷﺨﺼﻪ,اﺯ ﺧﻮﺩﮔﺬﺷﺘﮕﻲ,ﺻﺪاﻗﺖ,ﺟﻮاﻧﻤﺮﺩﻱ,ﻣﻬﺮ و ﻣﺤﺒﺖ ﺭا اﺯ ﺷﻤﺎ ﺑﺮاﺩﺭ ﺑﺰﺭﮔﻮاﺭﻡ ﺁﻣﻮﺧﺘﻢ و ﻫﻤﻮاﺭﻩ ﺧﻮﺩ ﺭا ﻣﺪﻳﻮﻥ ﺷﻤﺎ ﻣﻴﺪاﻧﻢ.ﺩﺭ ﭘﺎﻳﺎﻥ اﺯ ﺩﺭ ﮔﺎﻩ اﺣﺪﻳﺖ ﺳﻼﻣﺘﻲ,ﺻﻼﻭﺕ و ﻃﻮﻝ ﻋﻤﺮ و ﻟﺒﻲ ﺧﻨﺪاﻥ ﺭا ﺧﻮاﻫﺎﻧﻢ.
  ﻫﻤﻜﺎﺭ و ﺑﺮاﺩﺭ ﻛﻮﭼﻚ ﺷﻤﺎ,
  اﺳﻔﻨﺪﻳﺎﺭ ﻓﻼﺡ
  ﻧﻴﻮﻛﺎﺳﻞ, اﻧﮕﻠﺴﺘﺎﻥ.

   فردین عبدی بهمن ۷, ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۰
   0
   0

   سلام و عرض ادب خدمت استاد عزیز جناب آقای فلاح امیدوارم هرجاکه هستید شاد و شرحال باشید . زحمات و لطف شما را شاگردانتان هیچ وقت از یاد نخواهند برد دورادور به رسم قدردانی بر دستانتان بوسه میزنم و از خداوند منان برای شما و خانواده محترمتان سلامتی آرزو دارم .
   شاگرد همیشه شما فردین عبدی

    ناشناس بهمن ۸, ۱۳۹۴ - ۰۷:۵۷
    0
    0

    ﺳﻼﻡ اﻗﺎ ﻓﺮﺩﻳﻦ ﻋﺰﻳﺰ, ﻧﻆﺮ ﻟﻂﻒ ﺷﻤﺎﺳﺖ,ﺷﻤﺎ ﻣﺤﺒﺖ ﺩاﺭﻳﺪ,اﻣﻴﺪﻭاﺭﻡ ﻛﻪ ﺷﻤﺎ و ﺧﺎﻧﻮاﺩﻩ ﻣﺤﺘﺮﻡ ﻫﻢ ﻫﻤﻮاﺭﻩ ﻣﻮﻓﻖ,ﻣﻮﻳﺪﻭﺳﻼﻣﺖ ﺑﺎﺷﻴﺪ,اﺯ ﻃﺮﻑ ﺣﻘﻴﺮ ﺧﺎﻧﻮاﺩﻩ ی ﻣﺤﺘﺮﻣﺘﺎﻥ ﺭﻭ ﺳﻼﻡ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺑﺮﺳﺎﻧﻴﺪ.اﻭﻻ ﺑﻨﺪﻩ ﺑﺠﺰ اﻧﺠﺎﻡ ﻭﻇﻴﻔﻪ ﻛﺎﺭ ﺧﺎﺻﻲ اﻧﺠﺎﻡ ﻧﺪاﺩﻩ اﻡ.ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺧﻮﺷﺤﺎﻝ ﺷﺪﻡ ﻛﻪ ﻫﺮ ﭼﻨﺪ ﺑﺼﻮﺭﺕ ﻣﺠﺎﺯﻱ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻳﺎﺭﻱ ﻛﺮﺩ ﻛﻪ ﺯﻳﺎﺭﺗﺘﻮﻥ ﻛﻨﻢ.ﻫﻤﻮاﺭﻩ ﺳﻼﻣﺖ و ﻳﺎﻳﺪاﺭ ﺑﺎﺷﻴﺪ اﻗﺎﻱ ﻓﺮﺩﻳﻦ ﻋﺒﺪﻱ ﮔﺮاﻣﻲ.ﺑﺮاﺩﺭ ﺷﻤﺎ.
    اﺳﻔﻨﺪﻳﺎﺭ ﻓﻼﺡ

   پیمان فتاحی نژاد بهمن ۷, ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۴
   0
   0

   عرض سلام و ادب و احترام دارم خدمت استاد سالیان دورم (۷۳و۷۴ )جناب آقای فلاح عزیز و دوست داشتنی .بحق تمام هم دوره ای های بنده تدریس عالی و آموزش شیوایتان در درس زبان خارجه را هیچ گاه فراموش نکرده و نخواهیم کرد و سر تعظیم فرو اورده و خواهیم آورد در مقابل شما و تمام دبیرانی که در آن سالها تمام مساعی خویش را درجهت بهبود وضعیت تحصیلی فرزندان این دیار مبذول داشته اند و از اینکه پس از حدود دو دهه چشممان به نگاره خاطراتی نوستالوژیک و به یاد ماندنی از رخسار تمام آن زحمت کشان روشن شد اشک شوق در چشمانمان جاری گشت.
   درود میفرستم بر شما و از درگاه باریتعالی طول عمر با عزت برایتان خواستارم.

    ناشناس بهمن ۹, ۱۳۹۴ - ۰۷:۱۷
    0
    0

    ﺑﺮاﺩﺭ ﺑﺰﺭﮔﻮاﺭﻡ ﻗﺎﻱ ﭘﻴﻤﺎﻥ ﻓﺘﺎﺣﻲ ﻧﮋاﺩ
    ﺑﺎﻋﺮﺽ ﺳﻼﻡ و اﺭاﺩﺕ ,ﺑﺴﻴﺎر ﻣﻤﻧﻮﻥ ﻭﺳﭙﺎﺳﮕﺰاﺭﻡ اﺯ اﻇﻬﺎﺭ ﻟﻂﻒ و ﻣﺤﺒﺖ ﺷﻤﺎ,ﺩﻭﺭاﻧﻲ ﻛﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﺩاﺷﺘﻢ ﺩﺭ ﺧﺪﻣﺖ ﺩاﻧﺶ اﻣﻮﺯاﻥ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺴﺎﻋﺪ و ﻣﻮﺩﺏ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﺯﻳﺒﺎ و ﺟﺎﺩﻭﻳﻲ ﭘﺎﻭﻩ ﺑﺎﺷﻢ ﺑﺪﻭﻥ ﺷﻚ اﺯ ﺷﻴﺮﻳﻦ ﺗﺮﻳﻦ و ﺩﻟﭽﺴﭗ ﺗﺮﻳﻦ ﺩﻭﺭاﻥ ﺧﺪﻣﺖ ﺑﻨﺪﻩ ﺩﺭ اﻣﻮﺯﺵ و ﭘﺮﻭﺭﺵ ﺑﻮﺩﻩ و ﺩاﻳﻢ ﺩﺭ ﺣﺴﺮﺕ اﻥ ﺩﻭﺭاﻧﻢ.ﻫﻤﻴﻨﻜﻪ ﺩﻭﺭا ﺩﻭﺭ ﺑﺎﺧﺒﺮ ﻣﻴﺸﻮﻡ ﻛﻪ ﺩاﻧﺶ اﻣﻮﺯاﻥ اﻥ ﺩﻭﺭاﻥ ﺩﺭ ﺳﻤﺖ ﭘﺰﺷﻚ و ﻣﻬﻨﺪﺱ ﻭﻛﺎﺭﺷﻨﺎﺱ ﻣﺸﻐﻮﻝ ﺧﺪﻣﺖ ﺑﻪ ﻫﻤﻮﻃﻨﺎﻥ و ﻫﻤﺸﻬﺮﻳﻬﺎﻱ ﺧﻮﺏ و ﺩﻭﺳﺖ ﺩاﺷﺘﻨﻲ ﭘﺎﻭﻩ ﻫﺴﺘﻨﺪ, اﺯ ﺷﺎﺩﻱ ﺩﺭ ﭘﻮﺳﺘﻢ ﻧﻤﻲ ﮔﻨﺠﻢ.ﻫﻤﻮاﺭﻩ ﻣﻮﻓﻘﻴﺖ ﻭﺳﺮاﻓﺮاﺯﻱ ﺷﻤﺎ ﻣﺮﺩﻡ ﺩﻭﺳﺖ ﺩاﺷﺘﻨﻲ و ﻓﺪﺭﺷﻨﺎﺱ اﺭﺯﻭﻱ ﻗﻠﺒﻲ اﻳﻦ ﺣﻘﻴﺮ ﺑﻮﺩﻩ ﻭﻫﺴﺖ.ﻫﻤﻮاﺭﻩ ﻣﻮﻓﻖ,ﻣﻮﻳﺪ,ﺳﻼﻣﺖ و ﺳﺮاﻓﺮاﺯ ﺑﺎﺷﻴﺪ….
    اﺭاﺩﺗﻤﻨﺪ اﺳﻔﻨﺪﻳﺎﺭ ﻓﻼﺡ
    ﻧﻴﻮﻛﺎﺳﻞ, اﻧﮕﻠﺴﺘﺎﻥ.

   شاگرداقای فلاح بهمن ۸, ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۷
   0
   0

   سعدیا مردنکونام نمیردهرگز مرده انست که نامش رابه نیکویی نبرند
   سلام ودرودبه محضر تمامی معلمان که همانند شمع سوختندوراه انسانیت رابه شاگردان اموختند به حقیقت هرانسانی که میتواندقلم به دست بگیردقطعاروزی دانش اموز زیردست معلمی بوده است وخوشابه سعادت معلمینی که دراین عمرکوتاه خاطرات بهتری باشاگردان به یادگارمیگذارنداگرچه من سعادت شاگردی جناب اقای کاکابرایی رانداشتم اما ذکرخیرشان رازیادشنیده ام وگنجینه ماندگارایشان همین ذکرخیرهاست .اقای فلاح عزیزبه عنوان شاگردکوچکت قدردان زحماتت هستم ………………….
   ………………………………..
   ……………………………

    ناشناس بهمن ۹, ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۸
    0
    0

    ﺳﭙﺎﺱ و ﻫﺰاﺭاﻥ ﺳﭙﺎﺱ,ﺑﺮاﺳﺘﻲ ﻛﻪ ﺯﺑﺎﻧﻢ قاﺻﺮ اﺯ ﺟﺒﺮاﻥ ﺩﻧﻴﺎﻳﻲ اﺯﻟﻂﻒ و ﻣﺤﺒﺖﻭﺑﺰﺭﮔﻮاﺭﻱ ﺷﻤﺎ ﻋﺰﻳﺰاﻧﻳﺴﺖ
    ﻛﻪ ﺩﺭ ﻛﻮﻣﻨﺖ ﻫﺎﻱ ﺩﻟﻨﺸﻴﻨﺘﺎﻥ ﻣﻮﺝ ﻣﻴﺰﻧﺪ و ﺣﻘﻴﺮ ﺭا ﺷﺮﻣﻨﺪﻩ ﻣﻴﺴﺎﺯﺩ.اﻣﻴﺪﻭاﺭﻡ ﻛﻪ ﻻﻳﻖ اﻳﻨﻬﻤﻪ ﻟﻂﻒ,ﻣﺤﺒﺖ,ﺻﻔﺎ و ﻳﻜﺮﻧﮕﻲ ﺑﻮﺩﻩ ﺑﺎﺷﻢ.
    ﺧﺎﻙ ﭘﺎﻱ ﻫﻤﻪ ی ﺷﻤﺎ ﺑﺮاﺩﺭاﻥ ﮔﺮاﻧﻘﺪﺭﻡ.
    ﺳﭙﺎﺱ ﺑﻴﻜﺮاﻥ,
    اﺳﻔﻨﺪﻳﺎﺭ ﻓﻼﺡ.

  همکار بهمن ۷, ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۵
  0
  0

  برای این معلم پرشور که با تمام وجود همه هستی خود را پای تربیت دانش آموزان هزینه نمود آرزوی توفیق دارم اما یک یادآوری به خودمان نباید اجازه دهیم حرمت کسانی که برایمان زحمت کشیده اند پایمال شود سالهای ۸۳و۸۴ اکثر ما معلم بودیم و بی احترامی در اموزش وپرورش به اقای کاکه برایی را میدیدیم وسکوت کردیم اگر با همان نگاه وبرخورد ایشان بازنشست شده بود الان وضع بسیار تاسف بارتر بود اولین اقدام سلام خسروی در اموزش وپرورش پاوه ابطال درخواست بازنشستگی وانتصاب دوباره وی به سمت مدیریت بود تا حداقل مرهمی بر زخمهای درونش باشد کاش همه یا لگیریم

  ایوب محمدی پور بهمن ۷, ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۳
  0
  0

  باسپاس فراوان ازاستادفرهیخته جناب آقای کاکابرایی که بابیان شرح حال فوق مارابرآن داشت که مروری برخاطرات اواخردهه ۶۰دبیرستان شهداودوران دانش آموزیمان راداشته باشیم براستی آن همه صفاوصمیمیت با امکانات ناچیزوتلاش وکوشش فراوان معلمان عزیزدیروزستودنی است دراینجا لازم است ازتمامی معلمین دلسوزآن دبیرستان ازبدوتاسیس تاحال به ویژه دبیران تلاش گربرهه خودم تقدیروتشکرداشته باشم ویادی ازمعلمین مرحوم آقایان یوسفی دبیرفیزیک،خادمی دبیرزبان،ضیایی دبیرعربی داشته باشیم روحشان شادوهمچنین ازدبیران وفرهیختگان آقایان کاکابرایی،محسنی نسب (معاون کنونی آموزش متوسطه استان)،آقایی،قادریان دبیرشیمی،صالح دبیرزبان،مومیوندریاضی ،نوری عربی ذره بینی ریاضی وسایرعزیزان تقدیرنماییم ویادی ازدانش اموزان رشته ریاضی دبیرستان داشته باشیم،انشا ءالله باخدمت به دانش آموزان ومردم شریف بتوانیم بخشی ازخدمات ارزنده اساتیدبزگوارراجبران نماییم.

  مدیریت سایت بهمن ۷, ۱۳۹۴ - ۰۸:۳۹
  0
  0

  جناب آقای سید محمد رحیمی
  سلام
  نظر حضرتعالی که جنبه ی خصوصی داشت، از طریق پروفایل جناب آقای کاکابرایی به سمع ونظر آن بزرگوار رسانده شد.

   سید محمد رحیمی بهمن ۷, ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۰
   0
   0

   اولا تشکر از اینکه دیدگاه رو به ایشون منتقل کردین و دوم اینکه من خصوصی نفرستادم دوست داشتم درکنار این همه تعریف لاقال این یک نظر رو میزاشتین.عدالت و انصاف همین بود نقد و شکوایه مارو هم نشر میکردین!

  اهل:سریاس. بهمن ۷, ۱۳۹۴ - ۰۳:۱۹
  0
  0

  خیلی خوشحال شدم که چهرهءاستادان کرانقدرم رادرتصاویر باردگرزیارت کردم قربان مهروصفایی که باحلاوت کلام به ما آموختید.که ؛که هستیم وچگونه باید باشیم هریک ازشما بزرگواران الگوهایی برای زندگی دروجودم باخود دارم وشمارا میستایم.
  واما:آقای عبداله کاکابرایی مادانش آموزان سریاسی را با داشتن شرایط خاص خوب درک میکرد.خیلی احترام میگذاشت.ودرورود وخروج به منزل بیست دقیقه تاءخیررانادیده گرفته برایمان درآن دوران حساس همچون پدری مهربان پشتیبان محکمی بودتا ابداین مرد شریف ودلسوزرا بخاطرسپرده وبه اواحترام میگذاریم.
  ودرآخرتوصیه ای دارم به کامنت : اسماعیل که ازمدیر محترم سایت آقای یوسفی حساب پس میگیری شما مطمینا”مشکل خاصی دررفتارت داشته ایدکه دراین شرایط با حقدوحسدمیخواهی حساب وکتابت راکه معلوم نیست ازکجاخورده ای باطرفیت نامعلوم باکسی که شما راهیچ میپندارد.روشن کنی من خود یک فرهنگی هستم به شما توصیه ای دارم که پادرکفش بزرگان به
  منزلهء حسادت وحقارت وخود بزرگ بینی وبخالت است.
  شاید هم ازجایی ویا ازجانبی کم آورده منتظر فرصت بوده اید. ومیخواهی جبران کنی دوست عاقل برواز روی صداقت یکبار مطالب ونظرکامنت گذاران رابخوان خود به خود به جواب اشتباه ناکرده که میخواستی مرتکب شوی خواهی رسید.
  درخاتمه برای همگی انسان های خدوم عرصه اعتلای فرهنگ ومعلمین خوبم آرزوی بقای عمر باعزت از خالق هستی دارم.

  فردین عبدی بهمن ۷, ۱۳۹۴ - ۰۲:۴۳
  0
  0

  با سلام و عرض ادب خدمت استاد گرانقدرم جناب آقای کاکابرایی عزیز
  اجازه میخواهم از طرف تمامی دوستان و دانش آموزانتان در سالهای طلایی دبیرستان شهدا بر دستان زحمتکش و پر مهر و محبتتان بوسه بزنم و بخاطر تمام دلسوزی هایتان از شما صمیمانه تشکر کنم .
  استاد عزیز لطف بی دریغ شما به همه دانش آموزان و مخصوصا به دانش آموزان غیر بومی هیچ گاه از یاد و خاطر شاگردانت نخواهد رفت و برای همیشه ی تاریخ نامت بر بلندای فرهنگ و آموزش پاوه خواهد درخشید .
  همیشه پاینده و سلامت باشید .
  از زحمات مسولین محترم سایت وزین پاوه پرس و مخصوصا جناب یوسفی عزیز بسیار تشکر میکنم

  ناشناس بهمن ۷, ۱۳۹۴ - ۰۲:۱۳
  0
  0

  یاد اون روزها بخیر. آی فه له ک بنیوت وله که له ک

  تاهەنان بهمن ۷, ۱۳۹۴ - ۰۲:۰۹
  0
  0

  سڵام کاک عەبۆڵڵا کاکە برایی
  ساف و بێگەرد سڵام و وەشەویسیم هەن پەی کەسایەتی فەرهەنگیت.
  بێگومان یۆ ج کەسە ئازاو بوێرەکانو سەردەمو مەدرەسەییمان تۆ بیەنی و قەدرزانێ زەحمەت و شەکەتی و عالیتەنمێ.
  سەرەڕاو ڕەخنەو گلەییمان، هەردەم یاد و ویر و دڵمانە یاگێوە عالەتا گرتێنە و. بە فەخرۆ تەماشەو کار و زەحمەت و مانیایی دڵسۆزانەی کوردیت کەرمێ.
  نموونەتان فرە و فراوان بح
  ژیوای سەربەرزانەتان پەڕ ج شیرینی.

  حبیب اله مستوفی بهمن ۶, ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۲
  0
  0

  گویند مگو سعدی چندان سخن از عشقش / من گویم و بعد از من گویند به دَوران ها

  سلام بر همکار پر صفا، همکلاس خوش نوا و همراه بی ادعا کاک عبدالله در پناه حق باشند ان شاء الله

  چونان مهندسی توانا تونلی در زمان زدید و شوری در روان به پا کردید و از پاکی ها گفتید و پاکان پیشین را نیک و نازک نواختید (وقتت خوش که وقت ها کردی خوش )
  تصاویر را به سهولت می توان مرور کرد اما از خاطرات ،سخت بتوان عبور کرد. در حاشیه هر بخش نوشته زیبای شما و در پای هر نقش (تصویر) ارائه شده می توان کتابچه ای را آراسته کرد و فصل هایی را در آن به صمیمیت ها ،پشتکار و پیکار با محرومیت ها و محدودیت های آن روزها اختصاص داد والبته مانند چلچراغی فرا روی امروز نهاد (به یاری یاران اندیشه و قلم ان شاء الله )
  بر این باورم بسیاری از سر فرازی های در دسترس این زمان بر آمده از رنج وشکنج و انرژی های از دست رفته آن زمان است.
  سلام بر پاکان آن زمان و این زمان و سعی ها مشکور پروردگار سبحان .

  دانش آموز دهه هشتاد بهمن ۶, ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۴
  0
  0

  کاش ما هم استادی داشتیم که اینطور بهش افتخار کنیم.

  حکمت فتحی بهمن ۶, ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۷
  0
  0

  باسلام واحترام خدمت استاد گرامی جناب آقای کاکابرایی
  دلسوزی ، تلاش وکوشش حضرت عالی درتعلیم وتربیت وانتقال معلومات وتجربیات ارزشمنددرکناربرقراری رابطه صمیمی ودوستانه بادانش اموزان وایجاد فضای دلنشین برای کسب علم ودانش ودرک شرایط دانش آموزان حقیقتاً قابل ستایش است .اینجانب برخود وظیفه میدانم درکسوت شاگردی از زحمات وخدمات ارزشمند شما استاد گرانقدرتقدیروتشکرنمایم .ازخداوند متعال برایتان سلامتی ،موفقیت وهمواره یاد دادن رامسالت مینمایم .ازمدیرت سایت هم ممنون بابت این خاطرات وعکسای گرانبها لحظاتی منو به سالهای دور ان زمانها برد یاد اساتید گرانقدری که الان دربین ما نیستن و یاد ونامشان با زندگی ما عجین شده گرامی باد

  حیدراسلامی نیا بهمن ۶, ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۴
  0
  0

  خدمت سرورارجمند جناب آقای عبداله کاکابرایی عرض سلام و ارادت دارم
  از اینکه با درایت خاص خود تصاویری ماندگار وجاودان از مفاخر عرصه ی علم ودانایی این کهن دیار را به نمایش گذاشتید وبار دیگر خاطرات دوران طلایی آموزش وپرورش پاوه را دراذهان یادگاران آن زمان تجلی نمودید بسیار ممنون وسپاسگزارم وبرایتان سالها عمر باعزت توام با سلامتی وتندرستی را مسئلت دارم

  هادی عبدی بهمن ۶, ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۷
  0
  0

  دلسوزی، قاطعیت، تلاش و کوشش استاد بزرگوارم جناب آقای کاکابرایی درمدیریت دبیرستان شهدا و تجربیات ارزشمند در کنار برقراری رابطه صمیمی و دوستانه با دانش آموزان و ایجاد فضائی بسیار مناسب برای کسب علم و دانش و درک شرایط حقیقتاً قابل ستایش است .اینجانب به عنوان یک شاگرد ایشان بر خود لازم میدانم از زحمات و خدمات ارزشمندشان تقدیر و تشکر نمایم. از خداوند متعال سلامتی و عاقبت به خیری را برای ایشان مسئلت دارم

  سروش حق بهمن ۶, ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۶
  0
  0

  بیان خدمات کاک عبدالله همراه بافراز وفرودهای بسیاردرسینه ستبرتاریخ پاوه حادثه خیز ثبت وماندگار ، نکته ای که کمترین را راغب به ابراز نظرواداشت جملات زیبا وامید بخش وروح نواز کاربران بی تکلف مخصوصا کاک همایون رشیدی عزیز وقدرشناس بود که بواسطه قرابتم با کاک عبدالله واشاره ایشان ودوستان به قامت رعنا وصدای حزین وجد وجهدش ودلسوزی وخستگی ناپذیرش در حساسترین نقطه این مملکت بدون چشم داشت واپسگرایانه وتعلق پذیری دنیا طلبانه واینکه امروز آن قامت چون سروسهی واعتماد به نفس زبانزد در انزوای نامرادیها وکم لطفی ها دستخوش جریانات عاطفی کمرشکن والم زا گشته ودرشرایطی که این سرمایه ها درگاه بازنشستگی بایستی نقل وبرصدر مجالس فرهنگی وپرورشی جای گیرند وااسفا باید روزازنوروزی ازنو…………………؟!؟! کمر به ایجاد کارنو نمایندکه این درد دامنگیر گروه کثیر ی ازکارمندان بازنشسته بویژه جاهدان عرصه فرهنگ وقلم بوده ومیباشد .لذا خواستم خدمت نظریه پردازان علی الخصوص کاک همایون عرض کنم ابراز نظردردمندانه اتان حسابی اشک حسرت وفراق از دیدگان کم سویم ساری وجاری وبراین قدرشناسی مرادومرید غبطه وازسروظیفه خدمت کاک عبدالله عرض میکنم که سینه و قلب مردم پاک ونجیب واساتید ودانش اموختگان اندیشه وفرهنگ مملو از خاطرات زیبا وماندگارسابقه درخشان وطلایی شما دردوران عزت افرین خدمتتان بوده وهمین نعمت شما رابس که ثمرات نتیجه کار شما وهمکارانتان که امروز هریک از آنان با به یدک کشیدن نام نیک در خدمات قابل طرح وامورات حساس فرهنگی و………بارورشدن استعدادخودرارهین زحمات شما میدانند واز شما ودیگر اساتید با افتخاریادمیکنند وازتلطف وسوابق گرانسنگتان که تکرارنشدنی است یادخیرمیکنند،دستان مهرافرین همه درد نکند وخداوند ان شاالله برعزت شما بیفزاید ولحظه ای ازاین اعتبار کسب شده که به بلندای عمرتان برایش اهتمام همت کرده اید درصیانت ونشر آن درنسل های فعلی تشنه صداقت دریغ نفرماییدعزت مزید

  هوشیار پاوه بهمن ۶, ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۹
  0
  0

  باعرض سلام وآرزوی طول عمر باعزت خدمت آقای کاکابرایی که بحق معلم ومدیری توانمند,دلسوز, صادق وباارزش درمنطقه بوده وهستند وهمچنان درجایگاه خودقراردارند. امیدواریم همیشه پایدار وسربلند باشید.

  کریمی بهمن ۶, ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۹
  0
  0

  هه رکه س بوی عشق مه یو جه یانه ش مه که رو فیدای خشتی کاشانه ش

  اسماعیل بهمن ۶, ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۲
  0
  0

  آقای یوسفی نظر مرا نگذاشتید اگر از نزدیک ببینمتان حتما یادآوری میکنم من آن حرفها را بخود آقای کاکابرایی هم میزنم اگر ببینمشان باکی ندارم چون بخشی از واقعیت است

  جمال کاری بهمن ۶, ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۶
  0
  0

  حرف‌های ما هنوز ناتمام ….
  تا نگاه می‌کنی :
  وقت رفتن است
  باز هم همان حکایت همیشگی!
  پیش از آن‌که با خبر شوی
  لحظه‌ی عزیمت تو ناگزیر می‌ شود
  آی …..
  ای دریغ و حسرت همیشگی
  ناگهان
  چقدر زود
  دیر می‌شود!

  قیصر امین ‌پور

  بی شک زمان بیش از آنی که فکر می کنیم در گذر است و غافل از اینکه باید قدر داشته ها، دوستان، معلمان، اطرافیان و … را بدانیم. به راستی دوران دبیرستان دارای خاطرات زیبایی بود و همه آن بزرگوارانی که برای یادگیری و تحصیل ما و علی الخصوص بنده تلاش داشته اند را را همیشه به نیکی یاد می کنم. آرزو می کنم روزی بتوانم اندکی از زحمات آنها را جبران کنم. جناب آقای کاکابرایی نمونه موفق یک مدیر بودند و به راستی دبیرستان با حضور ایشان دارای نظم خاصی بود و جایگاه و حرمت همه افراد حفظ می شد.
  برای همه آن عزیزان آرزوی بهترین ایام و سعادت دنیا و آخرت را از خداوند متعال خواستارم.

  دوست بهمن ۶, ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۸
  0
  0

  بسیار جالب بود کاش یادی هم بکنید از راهنمایی نمونه ۲۰ خرداد که ۹۹درصد دانش آموزان ۸ آبان مال ۲۰ خرداد بودن

  محمد غریب معاذی نژاد بهمن ۶, ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۷
  0
  0

  با سلام واحترام خدمت شخصیت ماندگار ودوست داشتنی شهرمان جناب آقای کاکا برایی .براستی مدیریت امریست ذاتی وهنر وخلاقیت خاص خود را می طلبد با پیاده کردن صرف بخشنامه ها وقوانین مربوطه فقط می توان یک فضای خشن وسخت را پیاده نمود آنگاه توان تحملش برای معلم ومحصل سخت خواهد شد ،در کنار رعایت همه ضوابط وقوانین یک سری فعالیت های خود جوش وجذاب ایشان در دبیرستان همگرایی ووحدت هرچه بیشتر را افزایش داده بود .برایشان طول عمر با عزت را خواستارم

  ناشناس بهمن ۶, ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۸
  0
  0

  عرض ارادت دارم خدمت همه اساتید عزیم در دوران تحصیل بویژه بزرگوارانی که در این تصاویربه یاد ماندنی و نوستالژیک حضور دارند برای اینجانب که سالهاست دور از شهرم زندگی می کنم دیدن این تصاویر بسیار مسرت بخش بود و اشک در چشمانم جاری گشت پیشنهاد می کنم با یک فراخوان در پاوه پرس فارغ التحصیلان دهه ۶۰دبیرستان شهدا و معلم جمع شده و از اساتید ان زمان بطرز باشکوه تقدیر گردد

  سیدعلاالدین حیدری بهمن ۶, ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۰
  0
  0

  برخود لازم و واجب می دانم که از این طریق در مقابل جناب آقای کاکا برایی بخاطر تمام زحمات بی دریغشان زانو زده و با تمام وجود ادای احترام نمایم .
  ایشان نقش اساسی و موثری در تربیت نسل ما در آن سالهای پر از محرومیت ناشی از جنگ و … داشت .
  دلسوزی ، محبت بی شائبه و صلابت در مدیریت از ویژگی سالهای خدمت ایشان بود .
  که جمع این صفات در شخصیت کاک عبدالله عامل اصلی شکوفایی آن سالهای دانش آموزان دبیرستان۸ آبان بود .
  البته نباید نقش همراهی صادقانه دیگر عوامل دبیرستان را هم نادیده گرفت چراکه اگر این همراهی و همدلی نبود این نتیجه حاصل نمی شد.
  همیشه در پناه حق سلامت و سربلند باشند

  دیدبان بهمن ۶, ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۶
  0
  0

  هیچ کتاب تاریخی در حوزه فرهنگ و توسعه اورامانات نوشته نخواهد شد مگر اینکه تعداد قابل توجهی از صفحات آن به اسم جناب عبدالله کاکابرایی و شرح خدمات ایشان مزین باشد. به حق ایشان و امثال ایشان نه تنها برای معاصرین بلکه برای آیندگان نیز استادانی دلسوز و خدمتگذار این آب و خاک هستند چرا که بیشتر نسل جوانان و حتی بزرگترهایی که هم اکنون در انواع نقش ها در حال خدمت هستند شاگردان و ان شاء الله «حسنه جاریه» این بزرگوارانند.
  از ویژگی های بارز این مدیر فرزانه حسن رفتار و حمایت پدرانه از غیر بومی های شاغل به تحصیل(اهالی روستاهای دور و نزدیک) در دبیرستان های شهر پاوه بود.
  اجرکم عند الله

  فرزاد بیگامیری بهمن ۶, ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۱
  0
  0

  استاد عزیزو مردی بزرگ و فراموش نشدنی
  همه از زحمات و دلسوزی این مرد بزرک و مدیری موفق میگویند
  ایشان را هیچ وقت فراموش نخواهم کرد،مدیر و استادی دلسوز دیارمان و زحمت کش بودن
  خوبی ها و نصیحت هایشان را هیچ وقت فراموش نخواهم کرد
  تنش سالم همیشه ــموفق و سربلند باشید آقای کاکا برایی

  همایون رشیدی بهمن ۶, ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۷
  0
  0

  ای کاش تاریخ هیچگاه صفحاتش ورق نمی خورد،ای کاش زمان هیچگاه حرکت نمی کردوای کاش شمابزرگواران هنوز درس می دادید وما مینوشتیم،کاش هنوز آن بخاری نفتی سیاه نعره کنان گر ما میبخشید وشما بودید ومنش مردانتان. بزرگ معلمم هیچگاه فراموش نخواهم کرد شماچپ دست بودید بادست راستتان کتاب را نیمه بسته ونیمه باز با آن قامت رعنایتان بالا برده وبادست چپ به تعداد تخته سیاه جنگزده را پر کرده وپاک میکردید تاما بیشتروبیشتر بدانیم .من کجا وپرتلاش کجا ،من کجاو مهربانی کجا درمحضر شمابزرگ مرد شاگردی کوچک و کم سواد کلاستان هستم که هرچه دارم ذره ای از اقیانوس معلوماتی است که شما به ما آموختید هیچگاه آن بعدالظهر زیبا را که به کلاس آمدیدوعکسها ومطالب شیرین کتاب جغرافیای استان رابه مانشان دادید وباکمال افتخار گفتید که اینها مطالب من هستندکه در این کتاب درسی چاپ شده اند را فراموش نخواهم کرد.
  بزرگ معلمم آن قامت رعناچرا اینگونه خم گشت حق آن مدیر مدبر اگر فقط مردی ومردانگی نباشد پشت دستگاه آهنگری نیست هرچند مردی را با ضربات پتک وسندان آموختی.
  مسئول عزیز نمایندگان محترم و صاحبان حق وارث هیچگاه ازاین اسوه های مردی ومردانگی سؤال کردید چرا شما الان اینگونه اید، چرادلهایتان پرخون ودرد است.امیدوارم تابیشتر ازاین شرمنده نگشته ایم پای سخنان ناگفته آنها بشینیم تا ذره ای ازتلاششان راجبران کنیم.
  بزرگ معلمم تا بلندای تاریخ وتاابد نام عبدالله کاکابرایی هیچگاه فراموش نخواهد گشت.

  کسی در این شهر بهمن ۶, ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۹
  0
  0

  استاد ارجمند! جناب آقای کاکابرایی عزیز!
  شخصا برایتان عمری طولانی و سرشار از سلامتی آرزومندم.
  امیدوارم با صدای گرم و دلنشینتان و صداقتی که در کلام و رفتارتان هست، سالهای سال باعث همبستگی جوانانی باشید که هم اینک بیشتر از هر زمان دیگری به سرلوحه‌ای چون شما، نیاز دارند.
  پاینده باشید.
  از طرف خودم و دیگر دوستانی که با شما ارتباط داریم، روزهایی خوش و مالامال از انگیزه‌مندی را برایتان آرزو میکنیم.

  peyman qudsi بهمن ۶, ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۴
  0
  0

  سلام
  منیچ پاسه بزانو سال اولو دبیرستانی به نه آقای کاکه برایی مدیر ما به به راستی زحمت کش و دلسوز به په ی تمامو محصله کا جه باری ویچه ره فره سخت گیر و جدی به جه هرمانه که شه نه.به لام آ جدیته جناب شا به ش جه مدرسه نه فره دروستو خاص به.هیوام وشی و سلامه تیش.

  فرزاد سلیمی بهمن ۶, ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۶
  0
  0

  به صراحت میتوانم بگویم که استاد گرامی کاک عبداله کاکابرایی بر گردن بیشتر مردم پاوه حق دارند وخودم را شاگرد ایشان میدانم و احترام خاصی برایشان قایلم ودلسوزی این بزرگوار را در جهت بعضی از موفقیتهایم هیچ گاه فراموش نمی کنم و بر دستان مهربانش بوسه میزنم

  پیمان فتاحی نژاد بهمن ۶, ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۹
  0
  0

  عرض سلام و درود و سپاس فراوان دارم خدمت استاد گرامی و زحمت کشیده دیارم آقای کاکابرایی .به حق تمامی کسانی که در دوران مدیریت حضرتعالی در دبیرستان شهدای ۸آبان مشغول به تحصیل بوده اند (که بنده خود نیز از شاگردان جنابعالی میباشم )هیچ گاه پشتکار ،دلسوزی و زحمات جنابعالی و دبیران و کادر آموزشگاه را فراموش نخواهند کرد .
  به یقین میتوان گفت بار علمی دبیرستان تحت مدیریت جنابعالی از بسیاری از دانشگاههای فعلی بالاتر بود و بنده و تمامی شاگردانتان همیشه دست بوس و قدردان زحماتتان خواهیم بود .
  لازم میدانم از تمامی دبیران زحمت کش آن زمان(سالهای۷۲_۷۶ )چه بومی و چه غیر بومی که انصافا تمام توان خود را جهت ترقی علم در اورامانات بک کار بسته بودند تشکر و قدردانی نمایم .
  و درآخر گرامی باد یاد و خاطره تمامی ان دلسوزانی که اینک سینه خاک آرمیده اند و انشالله خدای متعال آنان را در آرامش قرار داده و مورد لطف و مرحمت خویش قرار دهد.

  معلم بهمن ۶, ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۸
  0
  0

  زیبا بود وزیباتر کارآقای کاکابرایی است آفرین بر بازنشستگان عزیز کاک فایق ، آقای حکیمی وکاک عبدالله ….که در چند روز اخیر معلمان را به واکنش انداختید و نام معلم را بر زبان ها جاری ساختید، انشالله که همه بازنشستگان هریک تجارب خویش را برای دیگران به ارمغان نهند.

  محمدی بهمن ۶, ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۵
  0
  0

  هرکادم از تصاویر جای تقدیر دارند، تقدیر ویژه را به جناب کاکابرایی داشت که با مساعی خویش ، مردان روزگار را به نمایش گذاشت، مردانی که هریک در تعالی این دیار رنج ها را متحمل شده اند.
  کاک عبدالله تلاشت را قدر می دانیم واز زحمات سایت وزین پاوه پرس نیز سپاسگزاریم.

  شهاب رفیعی بهمن ۶, ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۰
  0
  0

  زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست
  صحنه پیوسته بجاست
  هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود
  خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد.

  یاد و خاطره فرهنگیان دلسوز و به واقع فرهنگی و اهل علم و تقوا که در راس آنان بزرگانی همچون مرحوم حاجی ماموستا و کاک رضا خالدی بخیر

  حسن ساعدی بهمن ۶, ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۷
  0
  0

  بنده به جرأت میتونم بگم یکی از پر افتخارترین وبهترین دوران شکوفایی تحصیلی اورامانات که همه به نوبه خود باافتخار ازآن یاد میکنیم٬ همون دورانی بودکه جناب آقای کاکابرایی بعنوان دبیر ومدیر دبیرستان بودن.
  واین حقیقت برهمه روشن است که ایشون خالصانه وبدون هیچ چشم داشتی از سوی مسئولین وقت تمام وقتشو در خدمت به دانش آموزان این خطه گذاشته بودن.
  بنده نیز در سالهای هفتاد تا آخرای هفتادو سه افتخارشاگردی درخدمت ایشون را داشتم که براستی جزوء پرخاطره ترین وبهترین وپر افتخارترین دوران زندگیم بشمار میرودکه هیچوقت فراموش نخواهدشد.

نقد و بررسی

مهمترین اخبار