تئاتر خیال در آمفی تئاتر پاوه به روی صحنه رفت +گزارش تصویری

تئاتر خیال در آمفی تئاتر پاوه به روی صحنه رفت +گزارش تصویری

تئاتر خیال در آمفی تئاتر پاوه به روی صحنه رفت +گزارش تصویری

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ در شبی سرد و برفی نمایش خیال با هنرنمایی سعید پاکزاد و یلدا محمدی در آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پاوه بر روی صحنه رفت تا تضاد خصلت های انسانی را به مخاطب القاء کند.

به گزارش خبرنگار پاوه پرس، سالن آمفی تئاتر ارشاد اسلامی شاهد کاری جدی و حرفه ای بود که کارکردی متفاوت با دیگر فعالیت‌های انجمن نمایش پاوه نشان می داد.

بدون تردید تبحر و تسلط بازیگران، نورپردازی وصدابرداری دست اندرکاران نمایشنامه، جلوه های ویژه ای خلق نموده بود که برجذابیت نمایش بیش از پیش نمایش می افزود.

در موفقیت این کارهنری همین کافی است که عنوان گردد نمایشنامه مورد نظر از هیئت داوران چهاردمین جشنواره تئاتر کردی سقز به عنوان اثری برتر برگزیده و به عنوان رتبه ی دوم راهی جشنواره بین الملی فجر گردید.

شهریار انصاری مسئول انجمن نمایش پاوه در این راستا تصریح نمود: قبل از اجرای رسمی در جشنواره بین اللملی فجر بنا را بر این نهادیم تا شهروندان پاوه ای شاهد هنرنمایی نماینده منتخب خویش در جشنواره فجر باشند.

بدیهی ست، موفقیت انجمن مذکور منوط به حمایت شهروندان محترم بوده و از آنجائیکه دست اندرکاران بنا را بر اجرای بهتر نمایشنامه در فستیوال های بین المللی دارند، می طلبد در مراحل اولیه با حضور اقشار مختلف اجتماعی ضعف وکاستی ها مورد نظر با نگاه نقدانه اهل نظر برطرف گردد.

این نیز جزء با حضور سبز شما خوبان ممکن نخواهد بود، به همین مناسبت دوشب دیگر (امشب و فردا شب) رأس ساعت ۲۰ انجمن نمایش پاوه پذیرای علاقمندان به هنر تئاتر خواهد بود.

گفتنی است : در این نمایش بازیگران سعید پاکزاد، یلدا محمدی، مدیر صحنه طیفور حاتمی، طراح صحنه و لباس سعید پاکزاد، طراح نور حسین نادری، منشی صحنه شقایق کیانی، دستیار کارگردان بابک سوری، عبدالله مولودی و شهریار انصاری، گریم معتصم شافعی، آهنگساز بابک سوری یک کار دیدنی و ماندگار را بر روی صحنه بردند.

 یک دیدگاه

  محمد روشنی دی ۱۴, ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۵
  0
  0

  نه نویسنده و نه کارگردان و نه بازیگرخانم از بچه های پاوه نیستند و همگی کرمانشاهی اند. خودتون رو گول بزنید

  .
  مدیریت سایت:
  جناب آقای روشنی عزیز رونالدو نیز رئال مادریدی نیست، …..؟ اما برای آن شهر افتخارآفرینی می نماید.
  دوست عزیز این تئاتر به نام پاوه روی صحنه می رود نه کرمانشاه یا جای دیگر این تئاتر باعث می گردد نام پاوه در جشنواره بین المللی فجر مطرح شود …..

نقد و بررسی

مهمترین اخبار