برخورداری مزایای مناطق جنگی و تمجید وتجلیل مردم پاوه از مساعی همراهان وکارگزاران نظام

برخورداری مزایای مناطق جنگی و تمجید وتجلیل مردم پاوه از مساعی همراهان وکارگزاران نظام

برخورداری مزایای مناطق جنگی و تمجید وتجلیل مردم پاوه از مساعی همراهان وکارگزاران نظام

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس، سردار سرلشکرمحمد باقری ریاست محترم ستادکل نیروهای مسلح خطاب به دکتر نوبخت رئیس سازمان برنامه وبودجه کشور اعمال ماده ۱۱۲ قانون برنامه ششم توسعه کشور جهت برخورداری مناطق مشمول ابلاغ نمود، در این بخشنامه پاوه در هر دوجدول ( ۱- مناطق جنگی در دوران دفاع مقدس ۲- مناطق امنیتی درگیر در دوران دفاع مقدس) لحاظ گردیده که می طلبد ضمن تمجید از کارگزاران نظام تبریکی برقاطبه مردمی پاوه به جهت برخورداری از مزایای مذکور داشته باشیم.

بدیهی است، برخورداری از مزایای منطقه جنگی پروسه ی زمانبری بود که خوشبختانه درسایه ی جدیت وپیگیری اقشار مختلف اجتماعی وامعان نظر مقامات مسئول در نهایت به بارنشست ورضایت قریب به اکثریت شهروندان دیار را به وجود آورد.

امتیازاتی که درسایه جُهد و حمایت از نظام اسلامی درسخت ترین دوران ها ی انقلاب مشمول حال مناطق جنگی گردید، لکن به دلایلی پاوه مستثنی گردید، استثنایی که چون خوره براعصاب این مردم سایه انداخت وسال های سال به شعاری ماندگار به جهت دادخواهی مبدل گردید.

سخن روحانی وفرهنگی، دانشجو وبازاری … نه به جهت صرف برخورداری مزایای مورد نظر، بلکه به جهت اجحافی بود که ناخواسته بر مردمی تحمیل ویا سلب می گردید، چه بسا جمعی کثیری نیز مشمول مزایای مورد نبودند نظر اما از آنجائیکه شرایط حاد وبحرانی پاوه را در دوران های سخت دفاع مقدس ومبارزه با ایادی استکبار داخلی تجربه نموده اند، به هیچ وجه بر نمی تابیدند که مکانی حاشیه ای مشمول گردد و لیکن پاوه ای که با گوشت وخون شرایط بحرانی آن زمان را همگام با رزمندگان اسلام چشیده بودند مستثنی شوند.

به هرحال کانون بازنشستگان آموزش وپرورش شهرستان پاوه در راستای استیفای حق وحقوق خویش جمعی را مامور نمود تا با رایزنی با مقامات کشوری ولشکری حامل پیام مردم پاوه به تصمیم سازان کشوری باشند.

اگرچه گزارش دیدارها بعضاً بصورت مکتوب ارائه وبرعنایت بزرگان تصریح گردید، لیک به پاس قدرشناسی می طلبد از همه ی همراهان سپاسی درخور شایسته وتمجید داشته باشیم، مساعی حاج آقا قادری امام جمعه محترم پاوه را ارج می نهیم، همراهی اعضای محترم شورای تامین شهرستان ودر راس آنان فرماندار خدوم را می ستائیم، همگاهی استانداری محترم وشورای محترم تامین استان را گرامی می داریم، همنوایی آموزش پرورش منطقه، استان و وزارت را گرامی می داریم.

عنایت ویژه دکتر رحمانی فضلی وزیر محترم کشور وجناب آقای اسماعیل جبارزاده معاون سیاسی وزیر کشور، دکتر شهریارحیدری معاون مدیرکل امور مرزهای وزارت کشور، معاون پارلمانی وزیر کشور را می ستائیم و نبراهتمام نیکوی آنان را ارج می نهیم.

مردم پاوه قدردان بزرگ منشی سرداران سرفراز خویش اند، عزیزانی که خویش گواه مظلومیت مردم پاوه بودند وبزرگوارانه به دادخواهی این مردم بر آمدند و در منظر دادخواهی به حق را بر سکوی خویش نشاندند.

سردار سرلشکر باقری ریاست محترم ستادکل نیروهای مسلح

سردار سرتیپ پاسدار حاج علی شادمانی معاونت هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء(ص) 

سردار سرتیپ پاسدار دکتر محمد پاکپور فرماندهی محترم نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران

سردار سرتیپ پاسدار دکتر غلام‌حسین غیب‌پرور ریاست محترم ومعزز سازمان بسیج مستضعفین کشور

سردار سرتیپ پاسدار حسینی معاونت محترم نیروی انسانی بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

سردار سرتیپ پاسدار علی اضغر هاشمی رئیس محترم بازرسی ستادکل نیروهای مسلح

سردار ایزدی معاون راهبردی و اشراف فرماندهی کل قوا در ستاد کل نیروهای مسلح

سردارسید احمد مظلوم مشاور سردار پاکپور

سردار بطویی ، سردار سرتیپ پاسدار جمیل بابایی ، سردار مشایخی، سردار شعبانی و جمعی دیگر از سرداران ارجمند

 سرهنگ لطفی نیروی انسانی بسیج ، سرهنگ پرویز اسدی ، یاسر سیفی وجمع دیگری از فرماندهان سرفراز که جملگی نمایندگی این مردم را به نوعی متقبل شدند تا صدای مردم پاوه باردیگر شنیده شود.

قطعاً کلمات دروصف مساعی بزرگواران قاصر است و نمایندگان بازنشستگان فرهنگیان شهرستان پاوه نیز به رسم ادب برخویش واجب می دانند تا بنحو شایسته ای و تقدیم سپاس نامه ای عنایت وبزرگواری بزرگان دیار را درتاریخ این دیار به ثبت رسانند.

 

  ومن الله توفیق

هیئت پیگیری کننده مطالبات کانون بازنشستگان فرهنگی پاوه

معتصم حسنی      صباح ولدبیگی        امیر حاتمی        مهدی عبدی    محمدفاروق یوسفی

 

 ۶ دیدگاه

  بهزاد صدری دی ۸, ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۶
  0
  0

  با عرض سلام و ادب خدمت تمام عزیزانی که با مساعی خود این مهم را به نتیجه رساندند علی الخصوص هیئت پیگیر کننده.
  بنده به نوبه خود دست تک تک این بزرگواران را که بدون هیچ چشم داشتی در پی احقاق این مهم بودند به گرمی میفشارم. لازم به ذکر است خدمت مردم شریف شهرستان پاوه عرض کنم که این مهم یک شبه به سرانجام نرسیده و قصه درازی داشته است. بارها این حقیر شاهد بودم که در طول دو سال گذشته و حتی بیشتر از آن حاج مهدی عبدی و حاج فاروق یوسفی به شدت پیگیر این کار در تهران بودند و بارها بدون هیچگونه جار وجنجالی خودت رو به تهران رسانده و و با مسولین رده بالای نظام جلسات متعددی داشته اند و پیگیر موضوع بوده اند و زمینه سازی برخورداری مناطق جنگی را برای شهرستان پاوه داشته اند و به حق بی انصافی شاید باشه که تشکر ویژه ای از این دو بزرگوار نداشته باشم. امیدوارم همیشه در پناه حق سربلند و سرافراز باشید.

  لطیف دی ۸, ۱۳۹۶ - ۰۷:۰۰
  2
  0

  سلام حق نوار مرزی هم شامل میشود لطفا پیگیری فرمایید واطلاع رسانی در ضمن نامی از نمایندهای قبلی وفعلی نبود آیا آنه کاری در این راستا کرده اند ؟

   ناشناس دی ۸, ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۲
   0
   0

   جواب بدین

  قادری دی ۸, ۱۳۹۶ - ۰۱:۰۴
  0
  0

  درود فراوان بر همه کسانی که در خصوص تحقق این امر مهم زحمات فراوان کشیده اند لطفا جزئیات را نیز اعلام فرمائید که این موضوع شامل چه افراد و اداراتی می شود و مزایای استفاده آن به چه نحوی خواهد بود ؟ آیا افرادی که در ادارات دولتی در طول ۸ سال دفاع مقدس که شاغل بوده اند می توانند از این موضوع بهره مند شوند یا نه ؟ و همچنین موضوعات را روشنگری بفرمائید > از لطفتان سپاسگذاریم

  .
  مدیریت سایت:

  این بخشنامه مشمول کلیه پرسنل شاغل در ادارات دولتی نیروهای مسلح… می شود، شاغلین مشمول ایثارگری می شوند وهمان مزایایی که برای ایثارگران درنظر گرفته شده برای شاغلین دوران دفاع مقدس می شود، از معافیت فرزند تا گروه تشویقی و….

  ناشناس دی ۷, ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۳
  1
  0

  هر کسی واسه مردم پاوه زحمت میکشه خدا خیرش بده واقعا.چه خوبه بجای اینکه همش بفکر منافع خودمون باشیم بفکر مردم باشیم.

  پاوه دی ۷, ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۴
  0
  0

  دست مریزاد وخدا قوت عرض می کنم خدمت هیات پیگیری کنند وامید وارم هر چه زودتر مسولین در این خصوص اقدامات لازم را مبذول فر مایند

نقد و بررسی

مهمترین اخبار