باید سربسته نکاتی را یادآور شد چرا که مردم این دیار سفید را هم واضح می خوانند ..

اختلاس یا خیانت، قضاوت با مردم ..؟!

باید سربسته نکاتی را یادآور شد چرا که مردم این دیار سفید را هم واضح می خوانند ..

باید سربسته نکاتی را یادآور شد چرا که مردم این دیار سفید را هم واضح می خوانند ..

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس، بدون تردید اگر انصافی وجود داشته باشد، پروسه ی آسفالت خیابان های پاوه را باید انقلابی دراین راستا توصیف نمود، این چیزی نیست که نیاز به توصیف وبزرگنمایی خاصی داشته باشد، ضرب المثل “آنچه عیان است چه حاجت به بیان است” خود گویای واقعیتی است که اینک در معرض دید مردم قرار دارد.

یادآوری وبازخوانی مشکلات وتهمت های وارده در طول چندین وچند ماه دراین راستا هیچ سودی را در پی ندارد، اما شاید به نوعی بتواند کاهنده دردها وآلامی باشد که به ناحق به شورا وشهرداری پاوه روا دیده شد، اینک مانده ایم ، درپاسخ به آن همه ناملایمات چه چیزی برای گفتن داشته باشند…؟!!

شکل گیری یک فعل وانفعال بدون تلاش وجدیت لازم محقق نمی گردد، اما آنچه مهم وقابل توجه می باشد این خواهد بود علیرغم فشارهای وارده تصمیم گیران اجازه سؤاستفاده حتی به خود را ندادند، امری که اگر قبل از انتخابات انجام می گرفت شاید حداقل می توانست ذهنیت های منفی را به نوعی خنثی نماید، ذهنیت هایی که با انتشار شب نامه هایی در سطح شهر پاوه وآن هم در دوران کارزار انتخابات به طور گسترده به نشر در آورند تا اهدافی را  ساخته و پرداخته نموده بودند  در نهایت به کرسی نشانند…. ( نمونه ی ذیل سندی از آن رسوایی هاست)

به هرحال نیازی به واخوانی نامهربانی های آن ایام نمی رود، سخت واقفیم، طرح این موضوعات نیز آن هم دراین برهه ی زمانی ، تاثیر چندانی به وجود نمی آورد لکن کتمان آن نیز به هیچ وجه نمی تواند به صلاح باشد، باید سربسته نکاتی را یادآور شد چرا که مردم این دیار سفید را هم واضح می خوانند … بلاخره دراین دیارهم منصفانی وجود دارند که بدون حُبّ وبغض به امور می نگرند و یا بر اساس واقعیات قضاوت می نمایند، اگر درشرایط اقتصادی کشور خدمات ارائه شده را نمی بیینند حداقل انصافی دارند ودم از تخریب و… نمی زنند، به هرحال معتقد به آخرت هستیم وناظری را براعمال خویش درهمه حال حس ولمس می نمائیم. اگر چه همچنان نیت های ناسالم را به خود آنان وا می نهیم…

***

بگذریم…. ، شهردار سخت کوش پاوه که شب را به روز و روز را به شب می رساند تا امور جاریه را در فرجه ی زمانی محدود کنونی به سرانجام نیکویی برساند، از عدم همراهی بعضی ها گله مندی هایی دارد ، امری که تا حدودی حق نیز به جانب می باشد، علیرغم اعلام وآگاهی چندباره، متاسفانه تعدادی از همشهیان درمسیر آسفالت ماشین های خود را متوقف نموده و درشرایط بحرانی شهر وتشدید بار ترافیکی ، مشکلاتی را برای کارگزاران به وجود آورده اند ….

نکته ای دیگر که می توان به آن اشاره نمود این خواهد بود، هر نوع همگامی وهمراهی قطعاً بهره ی آن نصیب شهروندان این دیار می گردد لذا همکاری عزیزان در ادامه می تواند مفید وتاثیرگذار قلمداد گردد،

اگر شهروندان محترم به روند آسفالت خیابان گردشگری عنایت فرمایند به دلیل انجام همزمان عملیات آسفالت وتردد وسائل نقلیه، شاهد ایجاد موج هایی درعرض خیابان مورد نظر هستیم که به هیچ وجه احساس آسفالت مطلوب را در ذهن هریک از ماها به وجود نمی آورد، آن ایام گذشت اما آیا برگشت کیفیت مطلوب نیز ممکن خواهد بود؟ قضاوت با خود شماست، تفاوت را در همراهی در آسفالت از مسیرهایی از شهر را اگر با جاده گردشگری مقایسه کنیم، تفاوت به وضوح آشکار می گردد….

توصیه اکید به حمایت بیش از پیش همچنان می رود ، انتظار عاجل دارد تا با همراهی بیشترارائه خدمات را به بهترین وجه برای دیار خود به ارمغان بیاوریم و بهره وری بیشتر را با تحمل چند روزه به وجود آوریم ومطالبه نمائیم.

چه اشکال دارد دراین چند روز، پیاده و یا از طریق وسایل نقلیه عمومی به رتق وفتق امور بپردازیم ، شهر خوب را شهروندانش می سازند وچه خوب گفته اند که هویت شهر را افکار شهروندان می سازد …. تا چه پیش آید ؟

شاید در برهه هایی بتوان کتمان واقعیت را داشته باشیم، اما به تجربه ثابت شده است که همیشه خورشید پشت ابرها باقی نمی ماند، ناگفته ها عیان می گردد

 چشم ها را باید شست، جور دیگر باید دید …

                                                               سهراب سپهری ۵ دیدگاه

  حقیقت تیر ۹, ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۹
  0
  0

  با سلام اقای یوسفی لطفا نظر افرادی که غیره منصفانه و یااز روی عقده وکینه ویا قصد تخریب وسیاه نمای دارند تایید نفرمایید چون شخصیت این افراد برای همه مشخص است

  توصیه تیر ۸, ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۵
  0
  0

  با سلام
  خدمت به مردم حق طبیعی مسولین و نهادهای دولتی است و نباید منتی بر شنه ی مردم گذاشت . متاسفانه مردم منطقه ما اینقدر در محرومیت زندگی کرده اند که آسفالت خیابانهای شهرشان یک آرزو و توفیق بزرگی است .
  .
  .
  مدیریت سایت:
  کاش قبل از هر اظهار نظری متن را به دقت می خواندیم وبعد به قضاوت می نشستیم، درکجای متن منتی بر مردم نهاده شده است، تنها جواب شبنامه نویسان داده شده که نمایندگان مردم را به اختلاس متهم نمودند ، آیا نباید جواب آنهایی را که به ناحق قضاوت نمودند وبه تخریب شخصیت افراد مبادرت نمودند داده شود؟ !!

  شهروند تیر ۸, ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۵
  0
  0

  ضمن اظهار خوشوقتی از فعالیت دوباره پاوه پرس لازم است خدمات میرزا تقی خان امیر کبیر را یاد آور شوم که چگونه از زحماتش قدر دانی کردند و میرزا آقا خان نوری را به جایش نشاندند و ننگ ابدی بر چهره ی قجرها تا ابد حک شد .
  گر هنرمند ز اوباش جفایی بیند تا دل خود نیازارد و در هم نشود
  .
  .
  .
  مدیریت سایت:
  از محبت همشهریان محترم کمال تشکر را دارد.

  شهروند تیر ۸, ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۶
  0
  0

  لطفا کوچه های شهرمان رادریابید به خصوص شهرک ظفرکه انگاردرکوره ابادی زندگی میکنیم

  ناشناس تیر ۸, ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۷
  0
  0

  با سلام و تقدیر و تشکر از عوامل زحمت کش شهرداری پاوه
  ولی دوست عزیز پروسه اسفالت در این زمان از سال ۹۶ ارتباطی به فقط پاوه ندارد و در سرتاسر ایران اکثر شهر ها مشغول اسفالت خیابان های داخل شهر می باشند منظور این است این امر هیچ امتیازی برای شهرداری پاوه محسوب نمی شود و بودجه مربوطه سراسری است .

  .
  .
  مدیریت سایت:
  همیشه ارزش کار را به نوعی کم رنگ می نمائیم ، دوست ارجمند عنایت بفرمائید اگر سراسری هست لطفاً یادآور فرمائید کدامیک از شهرهای استان اینکار را انجام می دهند ؟ جل الخاق اول مدعی می شوند بردند وخوردند ؟!!! وقتی کار انجام می شود هنر نیست سراسری است …؟!!!

نقد و بررسی

مهمترین اخبار