بازدید سرزده دادستان دادسرای عمومی وانقلاب شهرستان از زندان پاوه

بازدید سرزده دادستان دادسرای عمومی وانقلاب شهرستان از زندان پاوه

بازدید سرزده دادستان دادسرای عمومی وانقلاب شهرستان از زندان پاوه

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس، مسلم الماسی دادستان دادسرای عمومی و انقلاب به صورت سر زده از زندان پاوه بازدید به عمل آورد.

به گزارش خبرنگار پاوه پرس، الماسی ضمن بازدید از بخش های مختلف زندان ، دیدار چهره به چهره با مددجویان را در دستور کار قرار داد وبه مشکلات زندانیان گوش فرا داد.

وی خطاب به زندانیان گفت: کرامت انسانی را زیر بنای اقدامات اصلاحی وتربیتی در زندانها می دانیم وبه همین مناسبت، کلیه برنامه های جاری در زندان را حول این محور به مسئولین زندان توصیه می نمائیم.

مسلم الماسی درادامه خاطرنشان ساخت: نگاه ونگرش ما به شما همواره اعتماد آور و مثبت است و امیدواریم با درس گرفتن از تجربیات تلخ روزگار، دگر بار گرفتار نایسامانی های اجتماعی قرار نگیرید و با اراده سرنوشت خویش را درمسیری رقم زنید که کانون گرم خانواده همراه وپشتیبانتان باشد.

دادستان پاوه در ادامه گفت: تمام سعی ما نیز معطوف به اصلاح وبازپروری وبرگشت تک تک شما به جمع خانواده هایتان است و این نیز ممکن نیست مکر آنکه شما نیز فعل خواستن را صرف نمائید واز نو به زندگی بنگرید.

وی در ادامه وعده داد: کارکرد ما در زندان یک کارکرد فرهنگی است، افرادی که در طول دوران تحمل مجازات، اصلاح و از گذشته خویش پشیمان شوند ، بدون تردید مورد رأفت اسلامی قرار می گیرند (اقدامات تشویقی را در تسهیلات قضایی، مرخصی و…برشمرد)

دادستان پاوه در ادامه خاطرنشان ساخت: در راستای وظایف محوله بازدید سرزده در هر ساعات از شبانه روز را به صورت هفتگی در دستور کار برنامه های خود دارد.

گفتنی است، زندان پاوه در نتیجه تعامل سازنده ی مجموعه قضایی شهرستان وهمکاری وهمراهی همه جانبه ی مسئولین وکارکنان زندان پاوه، یکی از زندان های کیفی و با کارکرد مثبت در سطح استان به شمار می آید، بسیاری از خانواده ها آرزو می نمایند، زندانی های آنان در این زندان دوران محکومیت خویش را سپری نمایند. بدون تردید یکی از عوامل موثر در کیفیت بخشی نظارت های همه جانبه ودغدغه های وافر مسئولین محترم امر می باشد.

 ۲ دیدگاه

  ناشناس دی ۲۱, ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۸
  0
  0

  سلام آقای الماسی واقعا از لطف ومرحمت شما سپازگذاریم شما خیلی وظیفه شناس هستید واقعا جای تحسین دارد برای شهر ما هم افتخار داره که شما اینقدر به فکرمردم هستید ولی خواهشا به زندانیان مرخصی بیشتر بدید این ۲۰ روز مرخصی رو شامل همه بفرمایید متشکریم

  اهالی محلات بلوار وترمینال تهران وسرباور ودوریسان مرداد ۲۵, ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۶
  0
  0

  باسلام خدمت دادستان محترم ،اقای الماسی-

  هرچند بارها ودر فواصل وزمان های مختلف خدمت حضرتعالی وپلیس وکلانتری شهرستان پاوه ،درخواست نموده ایم -که با توجه به شلوغی دو بازارچه مرزی وازدحام مردم وخوردو و اینکه اکثر مسافرانی که این نقطه از شهر را بیشتر برای استراحت انتخاب میکنند و وجود پارک تفریحی بلوار وترمینال مسافری پاوه، واینکه وردوی هر شهری ویترین ان شهر به دیگران معرفی میگردد وباتوجه به مقوله پیشگیری از جرم وبزه که شعار همیشگی دستگاه محترم قضایی است؛از حضرتعالی عاجزانه درخواست مینماییم در جنب ترمینال وپارک بلوار نسبت به ایجاد واستقرار دایم پلیس جهت برقراری نظم و امنیت شهروندان اقدام عاجل نمایید.
  امیدوارم توصیه واهتمام حضرتعالی به پلیس شهرستان پاوه موجبات خشنودی همشهریان را فراهم نموده وتوشه اخرت بانیان ان گردد.(لازم به ذکر است در این منطقه پرجمعیت وشلوغ، نه خبری از ماشین پلیس است نه ماموران راهنمایی ورانندگی حضوری فعال دارند که متاسفانه بارها نظاره گر اتفاق های ناخوشایند بوده ایم)

  موفق وسربلند باشید.

نقد و بررسی

مهمترین اخبار