بازدید اعضای شورای اسلامی شهر پاوه از ستاد انتخاباتی نامزدهای مجلس خبرگان رهبری

بازدید اعضای شورای اسلامی شهر پاوه از ستاد انتخاباتی نامزدهای مجلس خبرگان رهبری

بازدید اعضای شورای اسلامی شهر پاوه از ستاد انتخاباتی نامزدهای مجلس خبرگان رهبری

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ اعضای شورای اسلامی شهر پاوه از ستاد نامزهای مجلس خبرگان رهبری در این شهر بازدید کردند.

 

به گزارش خبرنار پاوه پرس، اعضای شورای اسلامی شهر پاوه در بازدید از ستاد انتخاباتی نامزدهای مجلس خبرگان رهبری از تلاش مسئولین ستاد برای تشویق و ترغیب شهروندان برای شرکت در مهمترین پروسه سیاسی کشور تقدیر و تشکر نمودند و خواستار رعایت اخلاق انتخاباتی و احترام به رقبا، اهتمام به دستورالعمل تبلیغات و عدم الصاق پوستر خارج از مکان های تعیین شده توسط شهرداری شدند.

 

ستاد نریمانیمدیران ستاد نامزدهای انتخابات نیز بر پایبندی بر قوانین و مقررات تأکید نمودند و در ادامه یادآور شدند ما نیز حاضر نیستیم، چهره شهرمان دستخوش تغییراتی گردد که تأسف همشهریان را در پی داشته باشند. آنان در ادامه نیز خواستار تعیین فضای تبلیغاتی در محدوده تعیین شده شدند تا در چارچوب ایام تبلیغات بتوانند بدون چالش از فضای تبلیغاتی بنحو شایسته بهره جویند.

 

در ادامه مقرر گردید در اولین فرصت نشستی با حضور مسئولین محترم ستاد نامزدهای مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی تشکیل و ضمن اتخاذ تصمیمات مقتضی محدوده ی فعالیت هر نامزد مشخص گردد.

 

اعضای شورای اسلامی همچنین یادآور شدند شورا و شهرداری پاوه حاضر به صرف هزینه های لازم به منظور پوشش فعالیت نامزدهای محترم مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری می باشد.

 

منتخبین مردم در خاتمه خواستار همراهی نامزدها و هواداران محترم آنان در پرهیز از بروز آلودگی دیداری بلاخص زمان مشرف به عید نوروز شدند و قطعاً این توقع نیز وجود دارد، که عزیزان به حرمت مردم از ایجاد هرنوع آلودگی دیداری که نتایج آن به سالها بعد از انتخابات نیز منتهی شود، اجتناب نمایند.

ستاد محمدی عراقیستاد مستشاریستاد ممدوحیبدون دیدگاه

نقد و بررسی

مهمترین اخبار