بازارچه مرزی شماره ۲ پاوه محلی مناسب برای خرید مهمانان نوروزی

بازارچه مرزی شماره ۲ پاوه محلی مناسب برای خرید مهمانان نوروزی

بازارچه مرزی شماره ۲ پاوه محلی مناسب برای خرید مهمانان نوروزی

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ پاوه یکی از شهرستان های زیبای استان کرمانشاه است که با جمعیتی بالغ بر ۶۰ هزار نفر و همچنین قدمت بیش از سه هزار سال در فاصله ۱۱۲ کیلومتری مرکز استان قرار دارد.

به گزارش خبرنگار پاوه پرس، پاوه بزرگترین شهر پلکانی ایران مجموعه‌ای از زیبایی‌های طبیعی و خدادادی است و کمتر شهری در جهان با این ‌همه زیبایی و آثار طبیعی وجود دارد. این شهرستان یکی از مناطق استان کرمانشاه است که با ثبت مناطق دالانی، هجیج، نودشه، شمشیر، بوزین و مرخیل و ویمیر در لیست مناطق گردشگری استان حرفی برای گفتن دارد. این در حالی است روستاهای هجیج، خانقاه و شمشیر نیز به عنوان روستاهای هدف گردشگری معرفی شده اند.

از طرفی با اندکی تأمل می توان مناطق نمونه گردشگری دیگری از شهرستان را از جمله: غار خالو حسین، سدهای هیروی و داریان، شهرهای نوسود، نودشه، باینگان و بانه وره، دالانی و ارتفاعات تته، کوه شاهو مرتفع ترین قله استان، اماکن مذهبی از جمله سیدعبیدالله معروف به کوسه هجیج  برادر امام رضا(ع)، سید محمود اصفهانی و سلطان اسحاق برشمرد که از مهم‌ترین ظرفیت‌های گردشگری شهرستان پاوه به شمار می‌آیند.

همچنین وجود بازارچه های مرزی بویژه بازارچه مرزی شماره ۲ پاوه با فعالیت بیش از ۱۸۰ غرفه و داشتن فضای کافی برای پارک خودروها و فضای مناسب برای استراحت در پارک کناری آن، ظرفیت مناسبی برای خرید مسافران نوروزی می باشد.

بازارچه مرزی شماره ۲ پاوه که در ورودی شهر و در جوار ترمینال و جایگاه CNG قرار گرفته است با ارائه اجناس با کیفیت و قیمت های مناسب و عرضه انواع لوزام خانگی، صوتی تصویری، آرایشی بهداشتی، پوشاک، مواد غذایی، صنایع دستی و محصولات ارگانیک و طبیعی منطقه می تواند محلی مناسب برای خریدهای نوروزی شهروندان و مسافران گرامی باشد.

با اطمینان خاطر، خرید خود را در بازارچه مرزی شماره ۲ پاوه انجام دهید…۲ دیدگاه

  paeman اسفند ۳۰, ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۵
  0
  0

  خوده مغاذه دارها لطفاارزان جنساتونوبفروشین تامردم هم شهرمون هم شهرهای اطراف بیان پاوه وبازاروکاسبیتون زیادشه ونرن شهرهای اطرف واس خریدوقتی جنس ارزانتربفروشین درامدتونم به مروربیشترمیشه ولی گران بفروشین کمترمردم میان اونجا دیگه وقتشه که همتون باهم دست ب دست هم جنساتونوارزان بفروشین تابیشتربفروشین

  کاسب اسفند ۳۰, ۱۳۹۵ - ۰۱:۱۴
  0
  0

  خواهشا با کسانی که گرانفروشی میکنن و قسط تخریب بازار و فروختن اجناس تقلبی رادارن برخورد جدی بشه مغازه دارن بازرسینی از بین خودشون انتخاب کنن در این ایام تعطیلات ونظارت کنن …اکثر شهرها کاسبان خودشون این کار رو انجام میدن وجواب داده..نمونش جوانرود

نقد و بررسی

مهمترین اخبار