انجمن پشتیوان پاوه از آریز رحیمی و ژینو رستمی تجلیل کرد

انجمن پشتیوان پاوه از آریز رحیمی و ژینو رستمی تجلیل کرد

انجمن پشتیوان پاوه از آریز رحیمی و ژینو رستمی تجلیل کرد

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ اعضای انجمن حمایت از ورزش پاوه «پشتیوان» از قهرمانان ارزنده شهرمان آریز رحیمی و ژینو رستمی  تجلیل کردند.

به گزارش خبرنگار پاوه پرس، ژینو رستمی بانوی فوتبالیست اهل روستای نسمه از توابع بخش مرکزی پاوه قریب به پنج سال است در میادین ورزشی حضور دارد و افتخارات فراوانی برای پاوه و اورامانات کسب نموده است. به همین مناسبت  اعضای انجمن پشتیوان  برای تبریک موفقیتهای این بانوی ورزشکار با ایشان و خانواده اش دیدار کردند.

در این دیدار آقایان دلشاد جراحزاده ، علاالدین نجمی، رامین رئوفی ، ساسان نقی زاده و سید آزاد حسینی اعضای انجمن هر کدام به نقش خانواده و مربی و همچنین تحمل و صبر و تلاش این ورزشکار  پرداختند و در پایان انجمن حمایت از ورزش پاوه با تقدیم هدایایی از این بانوی ورزشکار شایسته و موفق تقدیر نمودند.

همچنین اعضای انجمن پشتیوان  به ملاقات کشتی گیر با آتیه شهرمان آریز رحیمی که در مسابقات کشوری برای شهرمان افتخار کسب کرده رفته و ضمن تبریک کسب این موفقیت  به آریز رحیمی و خانواده ایشان اظهار داشتندکه ان شاالله در آینده همچنان شاهد افتخار آفرینی این قهرمان در مسابقات مختلف باشیم.

در پایان این دیدار به رسم یادبود با اهدای هدایایی از آریز رحیمی توسط اعضای انجمن حمایت از ورزش پاوه تجلیل به عمل آمد.

گفتنی است اعضای انجمن پشتیوان از مساعدت وهمراهی خیرین انجمن، که همواره از همراهی با انجمن دریغ نورزیده و یار و یاور ورزشکاران وقهرمانان بوده اند تقدیر  می نماید.

لازم به ذکر است این قهرمانان به حق سرمایه و افتخار شهرمان هستند و در این راستا از مسوولین بلاخص فرماندار محترم انتظار است که در حمایت از قهرمانان شهرستان مساعدت و همکاری بیشتری نمایند.یک دیدگاه

    دلسوز ورزش دی ۱۰, ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۹
    0
    0

    از قهرمانان رشته های رزمی تجلیل کنید.

نقد و بررسی

مهمترین اخبار