انجمن حمایت از ورزش شهر پاوه، فعالیت خود را رسماً آغاز کرد

انجمن حمایت از ورزش شهر پاوه، فعالیت خود را رسماً آغاز کرد

انجمن حمایت از ورزش شهر پاوه، فعالیت خود را رسماً آغاز کرد

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ انجمن حمایت از ورزش شهر پاوه به عنوان یک تشکل مردم نهاد با مجوز رسمی از وزارت کشور شب گذشته، بطور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد.

 

به گزارش خبرنگار پاوه پرس، این تشکل مردمی در آغازین روزهای فعالیت خویش افتخار دارد، تا در مراسمی با تقدیر از قهرمان کشتی آزاد و فرنگی شهرمان در مسابقات غرب آسیا که موفق به دو گردن آویز طلا گردیده بود، شروع فعالیت خویش را جشن گیرد. به همین منظور مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره انجمن حمایت از ورزش شهر پاوه در منزل جناب آقای کیومرث امینی فرهنگی فعال شهرمان حضور به هم رساندند تا در ادامه از افتخار آفرینی فرزند برومندشان تجلیل و تمجید به عمل آورند.

 

سینا امینی کشتی گیر شایسته شهرمان در قالب تیم اعزامی استان کرمانشاه به نمایندگی از کشورمان در مسابقات غرب آسیا (در شهر بغداد) شرکت نمود و در ادامه با شکست حریفان خود موفق گردید تا در دو بخش آزاد و فرنگی با شایستگی هرچه تمام تر به عنوان قهرمان مسابقات برگزیده شود.

 

انجمن ورزش پاوه3در این نشست محمدفاروق یوسفی به نیابت از شورای اسلامی شهر، ساسان نقی زاده، رامین رئوفی، دلشاد جراح زاده، علاءالدین نجمی اعضاء هیئت مدیره، سعدی توفیقی رئیس هیئت کشتی شهرستان، فرهاد صالحی نماینده اصحاب رسانه، ناصر صادقی فعال فرهنگی، کیومرث امینی ولی سینا امینی سخنانی را درخصوص تقویت وحمایت ورزش، تقدیر از قهرمانان والگو سازی مناسب جهت ترغیب جوانان ونوجوانان در فعالیت های ورزشی …. فلسفه تشکیل انجمن حمایت از ورزش شهر پاوه وبرنامه های درازمدت آن، نقش تبلیغات درهدایت جوانان به فعالیت های مثبت اجتماعی و ورزشی و…. مطالبی را یادآور شدند و در پایان ساسان نقی زاده رئیس هیئت مدیره انجمن ورزش پاوه به نیابت از حاضرین با تقدیم لوح تقدیر و اهداء یک سکه ربع بهار آزادی از قهرمان شایسته ی شهرمان تجلیل نمود.

 

این انجمن نوپا به حمایت اقشار مختلف مردم نیاز دارد تا بتواند به صورت هدفمند و متمرکز در امر تداوم فعالیت های ورزشی پاوه یاور و همراه هیئت های فعال ورزشی شهرمان باشد.

 

حضور فرزندان ما در اماکن ورزشی واکسینه نمودن آنها از بلایا و خطراتی است که ممکن است در جامعه آنان را تهدید نماید، پویایی و کارکرد مثبت این نهاد مردمی متکی بر حمایت های مستمر و پیوسته افراد دارد، امید است هیئت مدیره محترم با تشکیل نشست های متعدد با اقشار مختلف شهرمان، زمینه جذب و هدایت مشارکت های مردمی را فراهم آورد.

 

انجمن ورزش پاوه1مزید استحضار شهروندان محترم به اطلاع می رساند در تیرماه سال ۹۳ با اهتمام کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر قریب ۵۰ نفر از پیشکسوتان و روسای هیئت های ورزشی درسالن بهورزی جنب بیمارستان قدس به همین منظور گرد هم آمدند تا ضمن جلب واعتماد مجموعه مورد نظر، درنهایت منتهی به تشکیل هیئت امنای انجمن حمایت از ورزش شهر پاوه گردد که خوشبختانه این همراهی ها در ادامه منتهی به تبیین و تدوین اساسنامه انجمن حمایت از ورزش شهر پاوه درسه فصل و۴۳ ماده و۵۳ تبصره گردید.

 

در ادامه با همراهی و حمایت همه جانبه فرمانداری محترم شهرستان، پروسه مذکور مسیر قانونی خویش را با سرعت مطمئنه ای طی نمود و پس از اخذ استعلامات و… انتخابات هیئت مدیره انجمن ورزش پاوه در محل شورای اسلامی شهر برگزار گردید وبه ترتیب: آقایان ساسان نقی زاده به عنوان رئیس، رامین رئوفی نایب رئیس، آزاد حسینی خزانه دار، علاءالدین نجمی و عین الدین رحمانی به عنوان اعضای اصلی انتخاب و حیدر اسلامی نیا و محمدفاروق یوسفی به عنوان اعضای علی البدل تعیین شدند.

 

تحسین بابایی بازرس اصلی و مهدی عبدی نیز به عنوان بازرس علی البدل جهت ثبت انجمن به فرمانداری پاوه معرفی شدند، این در شرایطی است که هیئت مدیره انجمن آقای دلشاد جراح زاده را به عنوان مدیرعامل انجمن ورزش پاوه منصوب نمودند، بی شک وظیفه مدیرعامل در ادامه رسالت محوله خطیر و تعیین کننده خواهد بود.

 

علی ایحال پس از سیر مراحل قانونی و کسب مجوزهای مربوطه فعالیت رسمی انجمن با استعانت از الطاف الهی و همراهی های دلسوزانه همشهریان محترم شروع بکار نمود. ضمن تقدیر از حس مسئولیت پذیری جمعی از دلسوزان شهرمان، آرزو می نمائیم با حمایت ومشارکت پذیری مردم فهیم دیارمان، شاهد موفقیت بیشتر انجمن مذکور در ادامه ی رسالت محوله باشیم. ان شاءالله

انجمن ورزش پاوه2انجمن ورزش پاوه۱۷ دیدگاه

  ناشناس آبان ۳۰, ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۳
  0
  0

  بازم از نودشه تقلید کردید خب بابا از خودتون یه خلاقیت در وه کنید لدفن

   ساسان نقی زاده خرداد ۲۹, ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۵
   0
   0

   مگر نودشه هم انجمن ورزشی داره

  کیومرث امینی آبان ۲۲, ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۷
  0
  0

  باادای سلام واحترام
  تبریک میگویم شروع فعالیت انجمن پشتیوان،توسط دلسوزمردانی که به درازای عمرشان دغدغه ورزش این دیاررادرعرصه های مختلف ورزشی باحضورفعال خودلمس کرده واینک باتشکیل چنین انجمنی حمایت همه جانبه خویش راازورزشکاران شهرمان بعمل می آورن.انتظارمیرودازسوی تک تک همشهریان ومسئولان دلسوزموردحمایت وتقویت قرارگیرند.
  به حقیقت یکی ازراههای پیشگیری خیلی ازانحرافات وبه تباه نرفتن استعدادهاوتوانمندیهای بالقوه جوانانمان،ورزش وفعالیتهای هیجانی سالم میباشد.
  عزیزان اعضای پشتیوان، دس مریزاد.بامیدخداموفق وسربلندی ازآن شماست.

  دلسوز آبان ۲۰, ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۶
  0
  0

  فکر نکنم اعضای این انجمن در آینده بتوانند به ورزش پاوه خدمت نمایند

  سوماصادقی آبان ۲۰, ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۷
  0
  0

  باعرض سلام وخسته نباشید وتبریک فراوان خدمت اقای سیناامینی بسرخاله بزرگوارم وخانواده محترمشان…امیدوارم که روزبه روز شاهد موفقیت ایشان در عرصه کشتی باشیم وهمچنین تشکر میکنم ازانجمن بشتیوان امیدوارم درکاری که بیش گرفته اندموفق باشند.

  محمد کریمی آبان ۱۹, ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۵
  0
  0

  با تشکر از آقای یوسفی عزیز بابت گزارش و انشاءالله انجمن به فکر ورزشی معلولین شهرستان پاوه باشند

  هيئت پينگ پنگ پاوه آبان ۱۹, ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۴
  0
  0

  با عرض ادب وتحیت خالصانه محضر کلیه عزیزان وورزش دوستان وعاشقان ورزش .امید است با مساعی وهمدلی ومساعدت مردم خیر ومتدین وورزش دوست شریف پاوه وحمایتهای مسئولین بتوانیم در جهت رشد وبالندگی وحمایت از ورزش قهرمانی ونگاهی به ورزش حرفه ای در شهرمان قدمهای خوب ومحکمی برداریم .لذا از عموم مردم فهیم وبا فرهنگ وانسان دوست طلب مساعدت وهمیاری داریم تا با کمک شما از قهرمانان ورزشی شهرمان حمایت وتجلیل بعمل آوریم.

  محمدزاهدخالدی آبان ۱۹, ۱۳۹۴ - ۰۸:۲۸
  0
  0

  امیدوارم موفق وسربلندباشید.

  نجمی آبان ۱۹, ۱۳۹۴ - ۰۰:۳۳
  0
  0

  باسلام خدمت تمامی عوامل زحمتکش پایگاه خبری پاوه پرس وتمامی عزیزانی که دغدغه آنان رشد ورزش شهرمونه، امیدواریم با حمایت مسئولین محترم شهرمون وهمچنین مردم نجیب دیارمان بتوانیم قدمهای مفید وسازنده ای ، در راستای اهداف این انجمن که فقط وفقط رشد ورزش وحمایت از قهرمانان عزیز درتمامی رشته های ورزشی می باشد ، برداریم . (منتظر حمایت بی دریغ عزیزان هستیم)

  عدنان مرادی آبان ۱۸, ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۴
  0
  0

  خبر مسرت بخش و میمونی است بنده نیز به عنوان یک فرهنگی با تمام وجود در خدمت دوستان هستم هر گونه کمک مادی و معنوی را با دیده منت می پذیرم بدون شک این حرکت در آینده ای نزدیک به ثمر خواهد نشست ضمنا نام انتخابی (پشتیوان ) برای انجمن نیز برازنده است

  شهروند آبان ۱۸, ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۵
  0
  0

  جناب یوسفی ضمن تقدیر و تشکر از کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهرپاوه برای استارت تاسیس این انجمن امیدوارم مردم وبه ویژه سرمایه داران محترم از این کار حمایت نمایند خواهشمندم افرادی که یاوه گویی می کنند نظراتشان را چاپ نکنید

  ضیایی - سرده آبان ۱۸, ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۱
  0
  0

  ضمن سلام
  تأسیس انجمن مردمی ورزش را خدمت کلیه سروران و نیز تمامی همشهریان عزیز تبریک عرض می نمایم.
  امیدوارم در روزی که امید به اقدامات دولتی در زمینه ایجاد زیربناها و توسعه ورزشهای همگانی و قهرمانی بسیار کم سو شده است تلاش جوانان پرتوان در کنار همت بزرگترهای با تجربه های شهرمان بتواند امیدها به رونق ورزش و بازگردادن ایام درخشان ورزشی سالهای دور (علیرغم کم بودن امکانات در آن روز) در پاوه را احیا نموده و با افزایش ضریب نفوذ ورزش به درون جامعه و اقشار مختلف، ضمن شکوفایی استعدادها در مسیر قهرمانی ، سد محکمی را در برابر ناهنجاری های اجتماعی و معضلات فرهنگی بیافریند. ان شاء الله

  نکته آبان ۱۸, ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۷
  0
  0

  ضمن تشکر از بانیان انجمن از همه زحمتکشان درخواست میشود استعدادهای ورزشی شهر وحومه را در رشته های مختلف شناسایی کنند ومقدمات حضور انها در مسابقات استانی وخارج از استانی فراهم کنند باشد که موفقیت روز افزون جوانانمان را شاهد باشیم این مهم بخصوص در رشته های انفرادی مثل شطرنج_پینگ پنگ_ کاراته_بوکس وسایررشته های مشابه انجام پذیر است

  شهروند آبان ۱۸, ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۶
  0
  0

  ضمن سلام وتشکر از همه اعضا، امیدوارم باهمت خیر شما بچه های شهرمان واطراف بیشتر جذب ورزش شوند، خدا خیرتان دهد

  فرهنگی آبان ۱۸, ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۵
  0
  0

  حرکت بسیار سازنده ای ست همه افراد خوشنام ودلسوز منطقه هستند امید داریم درآتیه شاهد فعالیتهای این عزیزان واستمرار این برنامه ها باشیم وانشاالله اداره مرده ورزش وجوانان شهرستان پاوه دراین مورد سنگ اندازی نکنند……

  شهروند متاسف آبان ۱۸, ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۱
  0
  0

  جناب دوریسان لطفا اگه توان فکری در جواب این سوال رو ندارید اسم یک روستارو خراب نکنید . اینو همه جا میشه شنید که انتقاد خوبه ولی انتقاد سازنده نه انتقاد تخریب کننده آیا کسانی با این سن و سال و با سر سفید مثل شما دوست ندارن تو خانه استراحت کنند و به مسائل حاشیه ساز کاری نداشته باشن ؟؟؟؟ نه اینو تو فکرت سوال کن که واقعانمیتوانند ؟؟؟ آقای یوسفی بخشداری بازنشسته است که ۳۰ سال به مردم و ملتش خدمت کرده ولی باز هم دست بردار نیست ، با توجه به وضعیت جسمانی بد حالی که دارن در همه جا و مکانی بازهم هی دارن به مردم خدمت میکنن ولی یک نفر با طرز فکر اشتباهش داره توهین میکنه که واقعا جای تاسف بسیاری داره

  دوریسان آبان ۱۸, ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۲
  0
  0

  دیگه بخدا این عضو شدن شما تو هر انجمنی سوال برانگیزه .

نقد و بررسی

مهمترین اخبار