انتقاد نماینده اسلام آباد غرب به تغییر فرمانداران / به استاندار هشدار جدی می دهیم

انتقاد نماینده اسلام آباد غرب به تغییر فرمانداران / به استاندار هشدار جدی می دهیم

انتقاد نماینده اسلام آباد غرب به تغییر فرمانداران / به استاندار هشدار جدی می دهیم

جلیلیانشنیده‌ها حاکی از وقوع سونامی تغییرات در استان کرمانشاه بوده و اینکه نیروهای انقلابی قرار است با داس بی‌تدبیری درو شوند.

 

علی جلیلیان نماینده مردم اسلام‌آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی امروز در گفت‌وگو با فارس کرمانشاه، اظهار داشت: شنیده‌ها حاکی از وقوع سونامی تغییرات در استان کرمانشاه بوده و اینکه نیروهای انقلابی قرار است با داس بی‌تدبیری درو شوند.

 

نماینده مردم اسلام‌آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این وضعیت تغییرات به صلاح مردم، وحدت موجود و فضای سیاسی استان نیست و به استاندار کرمانشاه هشدار جدی می‌دهیم. وی با هشدار به وزیر کشور، خاطرنشان کرد: اگر چنین اتفاقی رخ دهد، بی‌تعارف و به‌سرعت وزیر کشور را استیضاح خواهیم کرد.

 

جلیلیان با بیان اینکه ما نماینده تمام مردم و همه طیف‌ها هستیم، بیان داشت: هیچ وابستگی به حزب و جناحی نداشته و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی اجازه و قدرت نظارت در کار دولت را دارند.

 

نماینده مردم اسلام‌آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی گفت: اسامی افرادی که برای تصدی پست‌ها در استان کرمانشاه مطرح شده غالبا شامل کسانی است که در جریان فتنه ۸۸ نقش داشته‌اند. وی چنین افرادی را فاقد صلاحیت لازم برای تصدی پست‌ در نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و به استاندار کرمانشاه توصیه کرد که با تعقل، تدبر و اعتدال از نیروهای متخصص استفاده کرده و از دامن زدن به جریانات تندرو خودداری کند.

نکته: جناب آقای نماینده محترم ، وقتی که در زمان استاندار سابق کرمانشاه تیشه بی تدبیری و حذف نیروهای مومن و دلسوز به دست گرفته شد به عنوان مثال در حوزه انتخابیه جنابعالی فرماندار شهرستان اسلام آبادغرب ، معاون برنامه ریزی فرمانداری، معاون سیاسی فرمانداری ، بخشدار مرکزی اسلام آبادغرب ، بخشدار حمیل ، بخشدار مرکزی دالاهو و بخشدار گهواره در کمتر از ۶ ماه برکنار شدند چرا آن زمان جنابعالی و دیگر نمایندگان استان هشدار جدی به استاندار وقت ندادید.

 

جمعیت آبادگران جوان ضمن حمایت از استاندار محترم استان در برکناری مدیران و فرمانداران ضعیف استان، از جناب آقای مهندس رضایی استاندار محترم کرمانشاه خواهشمندیم افرادی که با بلیط بی تدبیری سوار بر اتوبوس خدمت به مردم شریف استان شده اند پیاده نماید.۲ دیدگاه

  قاضی زاده دی ۳۰, ۱۳۹۲ - ۲۲:۲۰
  0
  0

  ما هم مجدانه از آقای استاندار انتظار داریم که هرچه سریعتر نسبت به تغییر معاونین وبرخی از مدیران کل استانداری و فرمانداران بعضی از شهرستانها بطور جدی اهتمام نمایند.در غیر اینصورت تحول قابل توجهی در توسعه ی استان رخ نخواهد داد.

  سیروان خروشان دی ۳۰, ۱۳۹۲ - ۱۸:۲۲
  0
  0

  افرین به نکته دان که توضیح خوبی بر این کامنت نوشته اید
  بلی همه در آن روزها سکوت کرده بودند و حالا سنگ انقلاب و فتنه و امثال اینها را به سینه میزنند متاسفم برای نماینده اسلام آباد غرب . انتخابات است و هزار و یک تغییر باید بروند آنهاییکه اتوبوسی آمده اند چه طرفدارانشان جیبهاشان را پر کرده باشند یا نه نوبتی باشد نوبت تدبیر و امید است . تندروی و هشدار و فلان رفت توی تاریخ زمان زمان اعتدال است و تدبیر .

نقد و بررسی

مهمترین اخبار
 • نا پەی نەژنیای لایەلایەو ئەدای/ ئومید حەبیبی

  پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ حەشاش چنە مەکریۆ ئەوەوڵكیای و ئەرەشیویای تان وپۆ هەر کۆمەڵگاییوی چا بەرەگانە قۆمیۆ خەڵکەکەش تخوونوو فەرهەنگی وێمانەیشا نەگناوە و خۮێ دانە فەرهەنگیوی لەیۮەی و دلێشەنە تاویاوە. چا تەشك و دیامانەنە تاک وێش نیا و بێ ...

  4 ساعت پیش
 • عجب مربای شیرینی بود آن امهال وام ها/بهروز خسروی‌زاد

  پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ شب به سحر رسیده است و خواب راهی به چشمانم نمی یابد. در این ماراتن اندیشه ها بسی فکر ها که به ذهن می آیند. پس از پشت سر گذاشتن زمین لرزه ای وحشتناک و ...

  ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
 • شرحی بر میرزامحمود سیافی مستوفی متخلص به محزون/ حیدر معاذی

  پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس، چندی است حیدر معاذی پژوهشگر ومحقق شهرستان یادداشت هایی در توصیف بزرگان دیار به رشته تحریر در آورده ودر هریک پیامی را به مخاطب منتقل می نماید، اینک نیز با قلم رسای خویش به توصیف ...

  ۲۹ بهمن ۱۳۹۶