امام جمعه پاوه: امام (ره) محور آگاهی و بیداری اسلامی است

امام جمعه پاوه: امام (ره) محور آگاهی و بیداری اسلامی است

امام جمعه پاوه: امام (ره) محور آگاهی و بیداری اسلامی است

جلسهامام جمعه پاوه با تشریح نقش تاثیرگذار امام خمینی (ره) در تحول و دگرگونی ملت ها و جنبش های آزادیبخش گفت: بنیانگذار جمهوری اسلامی محور آگاهی، تحول و بیداری اسلامی در جهان شد.

 

به گزارش  خبرگزاری پاوه پرس به نقل از خبرنگار ایرنا، ماموستا ملا قادر قادری روز یکشنبه در نشست ستاد بزرگداشت بیست و پنجمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام (ره)، با اشاره به توطئه های دشمنان در راستای ایجاد شکاف در بین مردم و مسوولان افزود: بهترین راهبرد برای مقابله با این ترفند دشمنان باشکوهتر برگزار کردن سالگرد ارتحال ملکوتی معمار کبیر انقلاب اسلامی است.

 

فرماندار پاوه نیز با تشریح ابعاد و زوایای مختلف شخصیتی امام خمینی (ره) و نقش انکار ناپذیر آن حضرت در بیداری جهان اسلام و احیای دوباره اسلام، بر همکاری و مشارکت همه جانبه ادارات و ارگان ها با مردم و ستاد بزرگداشت سالگرد ارتحال امام راحل تاکید کرد.

 

پرویز ایده پور، اعزام ۷۰۰ نفر از عاشقان و زائران به حرم مطهر آن حضرت، برگزاری مراسم عمومی بزرگداشت سالگرد ارتحال امام (ره) با حضور قشرهای مختلف مردم در پاوه، برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی و برگزاری مسابقات فرهنگی، هنری و ورزشی را از مهمترین برنامه های ستاد بزرگداشت ارتحال حضرت امام (ره) اعلام کرد.

 

 بدون دیدگاه

نقد و بررسی

مهمترین اخبار