اعلام انزجار مردم پاوه از ناآرامی های اخیر/ گزارش تصویری

اعلام انزجار مردم پاوه از ناآرامی های اخیر/ گزارش تصویری

اعلام انزجار مردم پاوه از ناآرامی های اخیر/ گزارش تصویری

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ نمازگزاران پاوه ای پس از اقامه نماز جمعه و در واکنش به اقدامات مداخله جویانه برخی از کشورهای استکباری در موضوع تجمعات اعتراضی اخیر که در برخی از نواحی کشور رخ داد، راهپیمایی کردند.

به گزارش خبرنگار پاوه پرس، مردم انقلابی پاوه پس از نماز جمعه امروز با شعارهای “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر اسراییل” از مسجد جامع شهر تا میدان فلسطین راهپیمایی کردند و از دشمنان نظام اسلامی اعلام انزجار و برائت نمودند.

اگرچه بیکاری و گرانی علت شروع ناآرامی های اخیر در برخی از نقاط کشور بود و عموم مردم نیز براین امر واقف وبرآن صحه می نهند و همچنان خواستار و خواهان حل وفصل مشکلات مورد نظر از مسئولین ذیربط می باشند.

این در شرایطی است،  معضلات موجود در شهر مرزی پاوه به سان دیگر مناطق وچه بسا بیشتر از دیگران به سبب تشدید بیکاری .. وجود داشته و دارد و همواره حل وفصل مطالبات را به عنوان دغدغه شهروندان در قالب نقد منصفانه اعلام نموده وهمچنان مطالبه می نمایند، لکن تجمعات هنجارشکنانه ای که موجبات سوء استفاده و خشنودی دشمنان نظام را فراهم می آورد را نه تنها نمی پسندند بلکه به شدت محکوم می نماید.

گفتنی است، ماموستا ملا قادر قادری امام جمعه پاوه در خطبه های نماز جمعه این هفته پاوه به تفصیل سخنانی در این راستا ایراد نمودند که متعاقباً تقدیم حضور می گردد.

 بدون دیدگاه

نقد و بررسی

مهمترین اخبار