اعلام اسامی نامزدهای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر پاوه

اعلام اسامی نامزدهای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر پاوه

اعلام اسامی نامزدهای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر پاوه

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ اسامی احراز صلاحیت شدگان انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهرهای تابعه شهرستان پس از بررسی نهایی هیأت عالی نظارت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا،بعدازظهر امروز توسط فرمانداری محترم شهرستان ابلاغ گردید.

به گزارش خبرنگار پاوه پرس، پس از ثبت نام نامزدهای پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان پاوه از ۳۰ اسفند ۹۵ لغایت ۶ فروردین ۹۶ سیر مراحل قانونی انتخابات با اخذ استعلام از مجاری چهارگانه و بررسی تائید صلاحیت نامزدهای های پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا توسط هیئت اجرایی شهرستان و نظارت بر انتتخابات شورای اسلامی شهرستان واستان برابر تقویم زمانی انجام گرفت ودر نهایت پس از اعلام نظر نهایی هیأت عالی نظارت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر، اسامی احراز صلاحیت شوراهای شهر و روستا به وزارت کشور( فرمانداری ها وبخشداری ها) جهت اقدام مقتضی ابلاغ گردید.

پرویز ایده پور با تبریک به نامزدهای محترمی که صلاحیت آنان از طریق مجاری ذیصلاح احراز شده است، آنان را به رقابت سالم و بدور از هرگونه تخریب در مهلت قانونی فراخواند و درادامه افزود: در اجرای ماده ۵۱ قانون انتخابات و ماده ۵۶ آئین نامه اجرایی ، به آگاهی اهالی محترم حوزه انتخابیه شهر پاوه می رساند که پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا روز جمعه مورخ ۱۳۹۶/۲/۲۹ برگزار می شود و اسامی نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر پاوه به شرح ذیر می باشد:

۱- آقای سید محمد احسن احمدی مشهور به احسن فرزند سید حسین کد نامزد ۱۵

۲- آقای شاهدوست احمدی مشهور به شاپور فرزند عبدالکریم کد نامزد ۱۶

۳- آقای صا بر ازدو فرزند علی محمد کد نامزد ۱۷

۴- آقای حیدر اسلامی نیا فرزند هدایت کد نامزد ۱۸

۵- آقای کریم باغبان فرزند کیومرث کد نامزد ۱۹

۶- آقای صباح جباری فرزند حسن کد نامزد ۲۱

۷- آقای دلشاد جراح زاده فرزند مراد خان کد نامزد ۲۴

۸- آقای طیفور حاتمی فرزند لطیف کد نامزد ۲۶

۹- آقای کیوان حاتمیان فرزند محمد نعیم کد نامزد ۲۸

۱۰- آقای سید آزاد حسینی فرزند فتاح کد نامزد ۲۹

۱۱- آقای سابق خسروی فرزند خداکرم کد نامزد ۴۱

۱۲- آقای احسان خلیلی فرزند غازی کد نامزد ۴۲

۱۳- آقای نذیر دولتخواه فرزند امیر کد نامزد ۴۵

۱۴- آقای منصور رضائی فرزند مظفر کد نامزد ۴۸

۱۵- آقای مختار سلیمی فرزند حبیب الله کد نامزد ۵۱

۱۶- آقای ناصر صادقی فرزند مؤمن کد نامزد ۵۴

۱۷- آقای فریبرز عارفی فرزند شوکت کد نامزد ۵۶

۱۸- آقای اسمعیل عبدی فرزند علی کد نامزد ۵۷

۱۹- آقای مهدی عبدی فرزند فرح کد نامزد ۵۸

۲۰- خانم ماریا عزیزی فرزند عزیز کد نامزد ۶۱

۲۱- آقای براخاص فتاحی فرزند پاشا کد نامزد ۶۲

۲۲- آقای عادل کرمی فرزند نجیب کد نامزد ۶۴

۲۳- آقای کیوان کیوانفر فرزند ولی کد نامزد ۶۵

۲۴- آقای جهانبخش لطف الهی فرزند محمد کد نامزد ۶۷

۲۵- آقای کیهان محی الدین زاده مشهور به مامو کیهان فرزند محمد امین کد نامزد ۶۸

۲۶- آقای سامان مرادی فرزند جزا کد نامزد ۶۹

۲۷- آقای لهون مرادی فرزند لطف اله کد نامزد ۷۱

۲۸- خانم نشمیل مقدمی فر فرزند محمد کد نامزد ۷۴

۲۹- آقای محمد فاروق یوسفی فرزند میر احمد کد نامزد ۷۵

لازم به ذکر است در این دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر ۳۵ نفر درزمان مقرر ، ثبت نام نموده که در ادامه جناب آقایان کامران سعدالهی، بابک رحیمی، سید یاسر صادقی، صباح جباری و فریدون رامین از کاندیدا توری این دوره شورای شهر پاوه انصراف داده اند.

بابازگشت  مهدی عبدی و محمدفاروق یوسفی به کارزار انتخابات درنهایت ۲۹ نفر برای تصاحب ۵ کرسی مجلس محلی شهر پاوه به رقابت می پردازند،این درحالی است که در لیست نهایی نامی از کمال عزیزی دیگر گزینه مطرح یادی نشده است.

گفتنی است؛ کاندیداهای نهایی پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا به مدت ۷ روز مهلت تبلیغات دارند که زمان تبلیغات آنها نیز ساعت ۲۴ امشب (۲۱ اردیبهشت) شروع و لغایت  ۲۷ اردیبهشت‌ماه ادامه می یابد.

در روز موعود نیز همزمان ( ۲۹ اردیبهشت ماه) با انتخابات ریاست جمهوری انتخابات شوراهای اسلامی شهر وروستا  با حضور گرم مردم در پای صندوق های اخذ رأی  بزرگترین ماراتون سیاسی کشور به پایان می رسد.۹ دیدگاه

  Shahin اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۲
  1
  0

  انشالله اقای کیوان کیوانفر موفق شه.

  شهروند اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۲
  0
  0

  حاجی باورکن شورای شهر پاوه اش دهن سوزی نیست که این همه بزرگوار به زحمت بیفتن وازشما بخواهندکه شرکت کنی چون دردوره چهارساله نه ازشما ونه ازشش نفردیگر اعضا کارخاصی به غیراز دودستگی چیزی برای عمران وابادانی این شهر سوخته ندیدیم

  ناشناس اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۴
  5
  0

  اقای یوسفی شما که میگفتید ایمانم رو بهم برگردانید شورا پیشکش حالا چرا رفتید اعتراض دادید یعنی شورا برات مهم بود یا ایمانت متاسفم برات

   مدیریت سایت اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۳
   0
   2

   یکی از شروط نمایندگی، داشتن صدای رسا برای رسیدن به مطالبات است،اینکه من پیگیر حق وحقوق خویش باشم تخلفی انجام ندادم، از طرفی اگر من نوعی نتوانم از خود دفاع نمایم قطعا نمی توانم از دیگران نیز حمایت نمایم.
   اگر به آرشیو مطالب رجوع نمائید متوجه می شوید که درچند مطلب از مردم درخواست به شرکت در انتخابات نمودم از نیروهای واجدالشرایط درخواست نمودم که برای تعیین سرنوشت شهرمان پاپیش نهند، هیچگاه یک رقیب تمایل به افزایش تعداد هماورد خود را ندارد….، حتی حضوری خدمت ۲۰ نفر دیگر از شهروندانی که تصور می نمودم که می توانند مفید باشندرسیدم وآنان را تشویق به حضور نمودم که در این بین ۲ نفر از آن بزرگواران اینک حضور دارند.
   نیت اصلی من این بود که در اصل شرکت ننمایم، تا آخرین روز نیز ثبت نام ننمودم تا زمینه حضور نیروهای دیگری را به نوعی فراهم نمایم، وهرکسی هم در خصوص حضورم سوال می پرسید، جوابی که دریافت می نمود این بود که مشخص نیست وتصمیمی تاکنون اتخاذ ننمودم….
   اما جمعی از مردمی که دارای پایگاه اجتماعی خاصیی هستند در شب آخر پاپیش نهادند وخواستار حضورم شدند ما نیز مجبور به اطاعت شدیم
   در ادامه انتظار رد صلاحیت نداشتم …. دلایلی هم که برای ردصلاحیت ام تعریف نموده بودند به نوعی واهی می دیدم ، برابر قانون حق خویش را می دانستم که دراین خصوص پرسشگر ومعترض باشم….

   دروضعیت به وجود آمده ، اصرارم بر عدم حضور بیشتر از پیش گردیده بود، تنها ملاک عمل خویش را در به نتیجه رسیدن اعتراض خود می دیدم، برای همین منظور با هیچگونه آمادگی پای به عرصه انتخابات نهادم….
   به هرحال برای برگشت من به صحنه رقابت انتخابات جمع کثیری به زحمت افتادند، قریب ۵۰ نفر از نمایندگان محترم استان، وسایر شهرهای ایران تهران وشیراز ، دماوند وکرج ونقده و….نمایندگان ادوار مجلس اورامانات … امام جمعه محترم ، فرماندار واستاندارو معاونین و….جمعی از فرهیختگان اورامانات بلاخص شهرستان پاوه پیشقدم شدند وبه نیابت از ما پیگیر مسئله شدند
   اکثراً شرط پیگیری را درحضور قوی در عرصه انتخابات عنوان نمودند ویادآور شدند نباید با انصراف خود نتیجه مساعی جمعی را را نادیده بگیرید، اگر شمای ارجمند بجای من نوعی می بودید چه تصمیمی می گرفتید. صدها پیام تبریک دریافت نمودم وحضوراً و… مراتب خشنودی خویش را از بازگشتم اعلام نمودند، آیا سهل وساده است که به سادگی بتوانی به محبت دیگران پشت پا نهید؟
   علی ایحال دوست عزیزشرط حضور در شورای شهر تنها یک اعلام آمادگی بیش نیست بلکه این مردم هستند که تعیین می کنند چه کسی را برگزینند ویا از رفتن چه کسانی جلوگیری نمایند، شرط اصلی واساسی همان مردم هستند، اگر تعیین نشدم که حق خودم است و اما اگر مردم رای دادند شمای نوعی چرا باید نگران باشید مکر غیر از این است که آنان اعتماد مجدد داشته اند.
   به هرحال شورا جز زحمت منافع مادی ندارد، یعنی من نوعی به خود اجازه ی سواستفاده نه تنها به خود بلکه به دیگران هم نمی دهم
   از نظر مادی درآمد چندانی ندارد، عضو شورا سیپل اتهامات مردم است وبه جز نگرانی وکدورت عایده ای خاصی ندارد، تنها باید تلاش بیشتری نمائید تا کمتر مورد هجوم نقد دیگران قرار گیرید و من نوعی از کار وتلاش بیشتر واهمه ای ندارم …
   دوست عزیز من در پاوه پرس بسیار بیشتر از شورای شهر هم می توانم برای مردمم کار کنم، بدون توقع وبدون چشمداشت صدها مطلب در مورد پاوه ومشکلات و…نوشته وبرای مقامات مسئول فرستاده ام ….
   اگر در شورا باشم طبعاً ظرفیت تاثیرگذاری ام بیشتر از زمانی است که تنها در پاوه پرس فعالیت می نمایم
   بنابراین این حق انتخاب به دست شماست که آیا بودن من در یک ترکیب ۵ نفره ضرورت دارد یا ندارد، بلاخره روز شنبه همه چیز مشخص می شود.
   مجدداً تشکر می کنم که با طرح این سوال شاید ذهنیت بعضی دیگر از همشهریانم را برطرف نموده باشید.

  شهروند اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۲
  1
  0

  امیداست درپای صندوق هاشورای شهرباخاصیتی انتخاب کنیم به راستی ازشورای خنثی نه خوب نه بدخسته ایم کسانی راانتخاب کنیم که بعدازچهارسال جای دستی دراین شهرداشته باشندوازخودبه جای بذارند

  پاوه ای اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۳
  1
  0

  قابل توجه هبیت های اجرایی ونظارت دیدین که همه خوبندوهیچکس بدنیست

  فرهنگی اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۵
  0
  0

  با سلام .عدم تایید یک نفر از بین لیست ۳۵ نفری باعث میشه آقای عزیزی محبوبیتش بین مردم بیشتر از گذشته بشه . هر چه خدا بخواهد همان بهتر. حتما مشیت الهی بر این موضوع هست.

  هورام اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۸
  0
  0

  عجیب !!! خیلی ..همه رو قبول میکنن ب جز ی نفر .اونم مردی که سمبل صداقت و راستگویی و شجاعت و.. !! متااااااااسففففم تا قیامت!!

  سووره گۆڵ اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۲
  0
  4

  خداگیان شۆکر په ی تۆ،کاک مهدی و کاک فارۆق ئۆمێوه خیاڵم ڕاحه ت بی،هه ریاگێوه ئی دوه پیا بانێ دزی و دز نمه تاوان چاگه نه بان،ته ڵاقم وسە بێ ئی دوە پیا نیانێوه لێ انتخاباتوو شۆراینه به شداری نمه که روو….

نقد و بررسی

مهمترین اخبار