اعضای هیات مدیره و بازرس انجمن احیاء پاوه انتخاب شد

اعضای هیات مدیره و بازرس انجمن احیاء پاوه انتخاب شد

اعضای هیات مدیره و بازرس انجمن احیاء پاوه انتخاب شد

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ در نشستی باحضور هیات امنای انجمن حمایتی توانبخشی کودکان معلول پاوه اعضای اصلی و علی البدل هیات مدیره و بازرس این انجمن در سالن فرمانداری شهرستان پاوه انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار پاوه پرس، بخشدار مرکزی پاوه در این نشست سلامتی را نعمتی بزرگ عنوان کرد و افزود: زمانی که با معلولی روبه رو می شویم به نعمت بزرگ سلامتی پی می بریم که قابل مقایسه با هیچ چیز دیگری نیست.

هوشیار عبدالله زاده حضور پرشور شهروندان از اقشار و اصناف مختلف در نشست تشکیل هیات امناء انجمن احیاء را مثبت ارزیابی کرد و گفت: حضور هریک از ما در این نشست می تواند برای کودکان معلول و خانواده هایشان آرامش بخش باشد و امیدوارم با استقبال خوبی که ازاین انجمن بعمل آمده، بتوانیم شاهد رشد و ترقی آن باشیم.

عضو هیات موسس انجمن احیاء ضمن تقدیر از زحمات عوامل اجرایی و دبیران مدرسه کودکان استثنائی طلوع پاوه ابراز امیدواری کرد که در پایان افراد توانمند و دلسوز در ترکیب هیات مدیره انجمن احیاء قرار گرفته تا بتوانند گوشه ای از مشکلات این بخش از جامعه را پوشش دهند.

عبدالله زاده افزود: حضور فعالانه دانش آموزان کودکان استثنایی در جلسه اعلام موجودیت انجمن اثبات نمود اگر خداوند از سر حکمت دری را بر روی انسان ببندد از سر لطف در دیگری را بروی او می گشاید، که در این راستا در آن نشست انسان لذت می برد دانش آموز آموزشگاه کودکان استثنایی آنقدر اعتماد به نفس دارند و درحضور جمع به بیانی فصیح و رسا به ارائه دیدگاه خود می پردازند، امری که خیلی ها به بیان آن عاجزند.

نماینده تام الاختیار فرماندار شهرستان در این نشست با بیان اینکه هر روز شاهد اقدامات متفاوت تر  در پاوه هستیم، گفت: دیروز انجمن فریا و امروز انجمن احیاء در کنار دیگر انجمن ها و موسسات خیریه شهرستان شروع به فعالیت می کنند که نویدبخش روزهای خوشی برای منطقه است.

اردلان حاتمی با بیان اینکه هم اکنون ۱۷ انجمن مردم نهاد در سطح شهرستان فعالیت می کنند، افزود: شهرستان پاوه یکی از معدود مناطقی است که انجمن ها در آن به صورت هدفمند فعالیت نموده و به عنوان الگویی شایسته برای دیگر مناطق مطرح هستند، بطوریکه پاوه از این جهت برترین شهرستان در سطح استان و جزء برترین شهرستان ها در سطح کشور می باشد.

نماینده سمن های مردم نهاد شهرستان پاوه تاسیس انجمن های تخصصی را نیاز شهرستان عنوان کرد و افزود: ظرفیت عمومی شهرستان در بخش تاسیس انجمن های خیریه و زیست محیطی تکمیل شده و امدواریم در ادامه شاهد تاسیس و فعالیت انجمن های تخصصی همانند انجمن احیاء در سطح شهرستان باشیم.

حاتمی به قوانین برگزاری انتخاب هیات مدیره پرداخت و در خاتمه عنوان کرد انجمن حمایتی توانبخشی کودکان معلول پاوه «احیاء» هیچ وابستگی به نهاد و سازمان دولتی ندارد و به صورت کاملا مردم نهاد شروع به فعالیت می کند.

در پایان ۱۴ نفر از حضار کاندیدای اعضای هیات مدیره و دو نفر نیز به عنوان کاندیدای بازرسی انجمن احیاء اعلام آمادگی کردند، که نفرات اصلی و علی البدل به شرح ذیل انتخاب شدند.

اعضای هیات مدیره:
۱ناصر محمدی ۶۱ رای ۲- هوشیار عبدالله زاده ۴۵ رای ۳- ماموستا ملا زاهد محمدنیا ۳۸ رای ۴- کامل ولدبیگی ۳۸ رای ۵- جمشید ولدبیگی ۳۰ رای  (علی البدل: ۶- هدایت محمودی ۲۹ رای و ۷- بهاره خالدی نیا ۲۷ رای)

بازرس:
۱- شاپور یوسفی ۴۴ رای (علی البدل: ۲- فرزاد سلیمی ۲۷ رای)۴ دیدگاه

  شهروند شهریور ۲۱, ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۴
  1
  0

  امارمعلولین شهرستان خیلی بیشتراز ده دوازده نفری است که درمدرسه طلوع مشغول به تحصیل میباشند اگه قراره بود انجمنی تشکیل بشه باید ازچیزی حدود هزار خانواده دارای معلول درشهرستان دعوت به عمل می اوردین بنده یکی ازان افرادی بودم که شماره داده بودم وهیچ تماسی بامن گرفته نشدچون قرار بوده همان تعداد ازپیش تعین شده انتخاب شوند

  اینده نگر شهریور ۱۳, ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۹
  0
  0

  اقای محمدی اتفاقا ابن منتقد خیلی خوب اطلاع واگاهی داشتن شما اگر تمایل به حضور اعصا مداشتید به جای تماس تلفنی وتوجیه های بی اساس می توانستید حداقل چند روزی قبل از این جلسه معنا دار پیام می فرستادید تا همه مطلع شون اگر گوشی انها خاموش بود یا جواب نمی دادن ویا در دسترس نبودن همه این پیام را بلاخره بعد از روشن کردن گوشی یا انتن دهی موبایل بلاخره پیام را در یافت می کردن پناه بر خدا اشتباه اخر وعمدی نبوده باشه

  ناصر ( ناصح ) محمدی شهریور ۱۳, ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۴
  0
  1

  خداوند بلند مرتبه را شاکرم تلاشهای بی وقفه همکاران و هییت موسس انجمن احیا پس از یک سال بثمر می رسد لذا از عموم مردم که به هر نحوی یاری در ما بوده اند سپاسگزارم .
  نقد و انتقال سازنده در هر مورد برای جامعه مفید بوده و هست اما نقدی که این بزرگوار به نام هییت امنا از انجمن احیا داشتن کاملا بی اساس و بدونه هیچ آگاهی بوده ، چون در مراسمی که در سالن آموزش و پرورش برگزار شد ۴۰۰ نفر دعوت بودند که نزدیک به ۲۵۰ نفر تشریف آوردن متاسفانه خیلی از عزیزان که انتظار می رفت نیامدند از جمع حاضر نیز فقط ۱۳۰ نفر فرم رو پر کردند و شماره تماس به ما دادن ، با این ۱۳۰ نفر جهت برگزاری انتخابات تماس گرفته شد که بعضی در مسافرت بودن بعضی مشغله کاری داشتن و تعدادی نیز در دسترس نبودن و یا جواب نمی دادن و تعداد ۷۷ از عزیزان بزرگوار زحمت کشیدند در انتخابات حضور یافتن و جریان انتخابات را نگارگر بودید
  درضمن منتخبین انجمن احیا به تنهایی نمی توانند امورات انجمن را به نحو احسن انجام دهند الی یاری خداوند و پشتیبانی شما عزیزان نباشد، پس ، از همه عزیزان انتظار همکاری داریم اگر ایرادی داریم که حتما هم هست حضوری در دفتر انجمن واقع در مرکز طلوع در خدمتتون باشیم . باتشکر

  عضو هییت امنا شهریور ۱۳, ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۵
  0
  0

  متاسفم برای اعضا بخاطر اینکه خودشان رای بیارن به بیشتر اعضا اطلاع رسانی نکرده بودند و با کمال تاسف عده ای امده اند که در جلسه اول در سالن حضرت امام خمینی (ره) حضور نداشتند و اعلام امادگی هم نکرده بودند و این منافات با اساسنامه دارد و به نظر میرسد گامهای اول را خوب بر نداشتن و این حرکت در اولین جلسه قطعا بر عدم حمایت تعدادی از افراد صاحب نفوذ در جهت حمایت از انجمن تاثیر زیادی خواهد گذاشت .بااین امید استفاده ابزاری از این انجمن هم نشه …..
  .
  مدیریت سایت
  دوست عزیز اگر همراه نیستیم ، مانع خیر هم نشویم ، سواستفاده از نام دانش آموزان استثنایی چه مزیتی برای حاضرین در جلیه می تواند داشته باشد
  نقد شما اگرچه وارد است اما نباید باعث دلسردی جمعی را در پی داشته باشد
  جمعی اینک به نمایندگی پاپیش نهاده اند وظیفه من و توی نوعی حمایت همه جانبه است به خاطر یک خطا نباید اساس را برهم ریخت
  مضافاً اینکه نماینده فرماندار تصریح نمود تا زمان قبل از رای گیری هر فردی ورود نماید می تواند در رای گیری شرکت نماید….

نقد و بررسی

مهمترین اخبار