اعضای هیئت مدیره جدید جمعیت مردمی پیشگیری از اعتیاد شهرستان پاوه انتخاب شدند.

اعضای هیئت مدیره جدید جمعیت مردمی پیشگیری از اعتیاد شهرستان پاوه انتخاب شدند.

اعضای هیئت مدیره جدید جمعیت مردمی پیشگیری از اعتیاد شهرستان پاوه انتخاب شدند.

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ طی نشستی با حضور هیئت امناء جمعیت در روز شنبه مورخه ۶ دی ماه ۱۳۹۳ اعضای هیئت مدیره جمعیت مردمی پیشگیری از اعتیاد شهرستان پاوه برای مدت ۲ سال انتخاب و معرفی شدند.

 

با انتخاب اعضای هیئت مدیره، دور سوم فعالیت جمعیت ژیانه وه رسماً آغاز گردید. امید میرود با وجود چهره های مردمی و خوش نام هیئت مدیره فعالیت آن بیش از پیش در جهت پیشگیری از بلای خانمان سوز جامعه (اعتیاد) موثر و کارا باشد.

 

گفتنی است جمعیت ژیانه وه بر اساس قانون اساسی و همسو با ارگان ها و نهادهای مربوطه در راستای پیگیری اهداف مقدس و والای انسانی با سابقه فعالیت بیش از یک دهه یکی از اولین انجمن های مردمی در سطح اورامانات می باشد. این پایگاه ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های دلسوزانه و مجدانه هیئت مدیره سابق و تمامی کسانیکه در پیشبرد اهداف این جمعیت تلاش نموده اند، برای هیئت مدیره جدید آرزوی توفیق و کامیابی در راستای اهداف محوله و ارزشمند آن می نماید.

 

شایان توجه است، اسامی اعضاء هیئت مدیره جدید جمعیت مردمی پیشگیری از اعتیاد شهرستان پاوه (ژیانه وه) به شرح ذیل می باشد:

ژیانه وه

 

مدیرعامل: سید محمد یاسر صادقی

 

نائب رئیس: سعدی سپنجی

 

خزانه دار: محمد مهدی امینی

 

اعضا: محمد ابراهیمی ، امیر حاتمی ، شاپور یوسفی ، مربوط محمدی

 

بازرس: فتح اله نجفی

 
اعضاء علی البدل: فرزاد سلیمی ، کامران فتاحی۲۲ دیدگاه

  سید یاسر صادقی دی ۱۱, ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۱
  0
  0

  بخند کودک همسایه
  من اندوه‌های زیادی را دیدم
  که سر پیچ همین خیابان
  چشم انتظار بزرگ‌سالی تو هستند …
  عرض ادب و احترام دارم خدمت مدیریت محترم سایت و عزیزان همشهری
  از تمامی همشهریان محترم که دغدغه مند نظرات خویش را اعلام نمودند کمال تشکر و قدردانی را دارم. از اینکه عزیزانی هستند خواهان ترقی و رشد ژیانه وه هستند خوشحال و مشعوف هستم و کمال تشکر و قدردانی را از عزیزان دارم.
  سخن از گذشته جز درس عبرت و پرهیز از تکرار اشتباهات و جایگزین کردن شرایط مطلوب دستاورد دیگری نخواهد داشت و امید آن می رود اگر کم کاری هایی صورت گرفته به جای مقصر خواندن یکدیگر و دنبال فرد خاطی گشتن، به فکر آن باشیم که چگونه زمان حال را به گونه ای پایه ریزی کنیم که آینده ای مستحکم از آن خلق کنیم که با نگاه کردن به گذشته غبطه نخوریم و این میسر نخواهد بود جز با همکاری و مساعدت یکایک شما عزیزان همشهری که بی شک ولی نعمت های سازمان های مردم نهاد و سرمایه های اصلی هر فعالیتی شهروندان هستند.
  سیر رو به رشد تکنولوژی و حرکت سریع جوامع به سوی مدرنیته و دستاوردهای علمی این چند سال اخیر در جهان هرچند با خویش خوبی های و امکانات متعدد بسیاری جهت آسایش و رفاه جوامع به همراه داشته است به همان نسبت استفاده ناصحیح و عدم بسترهای فرهنگی و اجتماعی باعث ایجاد مشکلات عدیده ای در جوامع خصوصا جهان سوم گشته است که از بارزترین آنها عدم استفاده صحیح از شبکه های ماهواره ایست. و همچنین به تناسب رشد علمی الگوی های مصرف مواد مخدر در سطح جهان تغییر یافته و به اشکال مختلفی در سطح جوامع در حال عرضه است.
  معضل اعتیاد یک معضل جهانی است و مافیای عرضه مواد مخدر سالیان سال است که زالو صفتانه خون جوانان ما را خشکانده است و نابودی و مرگ را در رگ های جوانان تزریق می کند. زمان آن رسیده است که واقعیت های روزگار حال را پذیرا باشیم اینکه ما چگونه ما شده ایم ؟ به هیمن سادگی اتفاق نیفتاده است که مقصر قشر خاص یا طبقه ای خاص باشد معضل جهانشمول اعتیاد بسیاری از دولتمردان جهان را ستوه آورده است و در دنیای امروز که حریم های جهانی حتی از اتاق کوچکتر گشته است مافیای مواد مخدر محصولات را خویش را به سهولت بازاریابی کرده و از عدم بستر سازی فرهنگی در جوامع مختلف استفاده بهینه را می برد و در عرضه و فروش از هیچ چیز دریغ نمی کند.
  دست روی دست گذاشتن و منتظر بودن تنها خروجی که می تواند داشته باشد گرفتار شدن نزدیک ترین کسانی است که حاضر نیستیم خار ناچیزی به دستشان فرو برود. کودکان امروز سرزمین ما نیازمند زندگی کردن در یک محیط سالم و بدور از هرگونه ناهنجاری اجتماعی هستند.
  نیاز امروز جامعه ما اتحاد اقشار مختلف جامعه در مبارزه با این پدیده شوم است و دست یاری خویش را به سوی یکدیگر دراز کنیم و زنجیری محکم از اعتماد و همدلی بسازیم که هیچ اهریمن پلیدی توان نفوذ به دیوار پولادین اراده توده عظیم جامعه ما را نداشته باشد.

  عضو هیات موسس دی ۱۰, ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۹
  0
  0

  “جمعیت مبارزه با اعتیاد” از سرمایه های فرهنگی شهر و دیارمان محسوب می شود چرا که اولاً توانسته بعد از گذشت چندین سال، ماهیت خود را حفظ نموده و ثانیاً در طول این ایام خدمات شایانی را به جامعه ارائه نماید آن هم فقط با توکل بر خداوند و اتکاء بر اعضای خود که بی دریغ از خود مایه گذاشتند و بعضاً در این راه هم در معرض ناملایمات روزگار هم قرار گرفتند.
  کلیات صحبتهایی را که کاربر گرامی به نام ساکن کرمانشاه مطرح نمودند اگر چه می تواند مفید باشد یعنی ارزیابی گذشته و استفاده از آن به عنوان چراغی جهت روشن نمودن راه و مسیر آینده لازم بنظر می رسد اما می توان گفت که این موارد در محافل خصوصی تر و در جلسات جمعیت اگر مطرح شود بهتر بوده و نتایج خوبی را هم به بار خواهد آورد نه در یک فضای عمومی مانند سایت.

  همشهری 1 دی ۱۰, ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۵
  0
  0

  خداوکیلی بسیار هم آدم های … هستند .به یکی از دوستان من ….ضرر بدی زدن برای اجرای برنامه .دلشکستن کارشونه شاهدم

  هایزنبرگ دی ۱۰, ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۰
  0
  0

  جناب ساکن کرمانشاه شما اگه نیتت خیر بود بلندگو بر نمیداشتی جار بزنی و صبر میکردی این ۸۵ روز هم بگذره بعد میمومدی و پیشنهادات رو میدادی، بعد سوال رو فقط کسانی با سوال جواب میدن که سفسطه میکنن، بعد شما که از هیچی خبر ندارین و فکر میکنید با اخبار این سایت ها هرچی تو این شهر اتفاق میفته رو بیخبر نخواهی بود سخت در اشتباهی، من به جای تو خجالت کشیدم وقتی از جمله جلسه با دختر استفاده کردی و نشان دادی سطح تفکرت در چه مرحله ای داره درجا میزنه، کسی حاضر نبود ،غلطه چون قرار نیست هر کسی بتونه سکاندار هر کاری بشه من موندم تو با این ادبیات چطور نتایج علمی و ملموس رو فهمیدی که نداشته در عجبم!! چطور به راحتی در مورد اموری که انجام شده حکم قطعی صادر میکنید نکنه به جایی متصل هستید یا تقلب بهتون میرسونن ، تو هر کسی هستی در جایگاهی قرار نداری که تعیین کنی چی ارزشمنده چی ارزشمند نیست. چون قناعت این رو نداشتی توی شهرت خدمت کنی و نقش کسی رو بازی میکنی که فقط فریاد زدن بلده اونهم از ته حلق . تو کی هستی که برونداد جلسه با معاون امنیتی سیاسی استاندرای رو بی ارزش میخوانی ، قصد ایجاد بلوا داری و ناچیز شمردن فعالیت های دیگران؟ کمی رو ادبیاتت کار کن و سعی کن نخود هر آشی نشی چون بعضی آش ها درجه حرارتشون بالاست نخود میترکونه، اما عضو قدیمی جمعیت اگه توهم خبر نداری بهتر باخبر بشی من سنی ازم گذشته و از خم و چم این شهر خوب آگاهم کسانی که در فعالیت های اجتماعی این شهر حاضر به شرکت کردن هستند چند نفر محدود هستند که اگر خوب دقت کنی اینها تو کل انجمن ها یه نقشی دارند میدونی چرا؟ چون بقیه فقط پر مدعا هستند و امثال این ساکن نظاره گر هستند و جرات حضور ندارند و شما هم کار درستی نکرده اید عرصه رو برای ورود این افراد خالی کرده اید چون اینها خیلی وقته خودشون رو از دور حذف کردن ولی نقش نخود بودن رو خوب بلدن فقط حیف مهران مدیری نیست تا با اینها شب های برره ۲ رو درست کنه، بعضی از افراد اگه حرف هم نزنند کسی بازخواستشون نمیکنه کسی هم فکر نمیکنه که لال هستند من قول میدم اینو پس سکوت پیشه کن و به سکونتت ادامه بده

  ساکن کرمانشاه دی ۹, ۱۳۹۳ - ۲۰:۵۱
  0
  0

  عضو جمعیت در دوره های قبلی
  خطابم بیشتر با جنابعالی است لطفا مستدل جواب دهید:
  برای تمامی مواردی که گفتید جواب دارم اما در این مجال فقط به یک سوال از شما بسنده می کنم:
  چرا بعد از دوره ای که شما و دوستانتان در جمعیت به پایان بردید کسی حاضر نبود در هیات مدیره عضویت پیدا نماید و آن همه اشتیاق و شور مردم (از عوام تا خواص) که در سالهای قبل نسبت به جمعیت وجود داشت کجا رفت؟ عملکردی که برشمردید فقط تشکیل جلسه بوده و بروندادی نداشته است
  جلسه با روستاها، با بانوان و دختران، با معاون سیاسی! اینها هنگامی ارزشمند است که به نتایج عملی و ملموس ختم شود (درست است که سالی یکبار به پاوه می آیم اما از فضای آن با وجود سایتها و … بی خبر نیستم) .
  بقیه موارد را حدود ۸۵ روز دیگر (تعطیلات آخر سال که به پاوه آمدم ) سعی خواهم نمود که حضوری خدمت اعضا جمعیت عرض نمایم
  صرفنطر از این انتقادات که به منظور ارزیابی گذشته و درس گرفتن جهت آینده لازم به نظر می رسد انتخاب افراد جدید را تبریک گفته و آرزومند موفقیت انها در مبارزه با این پدیده شوم هستم

  عضو جمعیت در دورهای قبلی دی ۹, ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۴
  0
  0

  خطاب به ساکن کرمانشاه که خارج از گود فریاد میزند لنگش کن
  این انتخاب جدید رو تبریک میگم و امیدوارم مایه خیر و سعادت برای شهرم شود. شهر من آنجاست که ساکن آن هستم و میدان را خالی نکرده و خدمتگذار مردمم هستم. نمیخواستم حرف بزنم ولی سخنان این ساکن کرمانشاه که از دور نشسته و قضاوت میکند تو بهتر است یه جمعیت در کرمانشاه پیدا کنی و آن را نقد کنی و از چیزی که خبر نداری حرف نزنی و سکوت اختیار کنی. خیلی برایم سخت بود هرچند خوب میدانم چه کسی هستید آقای …. .فقط جهت روشن شدن افکار عمومی مطالبی را لازم است بیان کنم.
  جمعیت از دوره ای که ما شروع به فعالیت نمودیم که نزدیک به ۱۸ نفر به صورت مداوم در جلسات حضور داشتیم از همه روستاهای شهرستان عضو دائم داشت. بعد از ۹ سال فعالیت جمعیت کمیته بانوان داشت که دوره های قبل خبری از حضور آنها نبود . برای اولین بار کمیته روستایی فعال گردید نمونه آن روستای خانقاه و بخش نوسود. فعالیت های جمعیت در طی این چند سال اخیر بارها مورد تقدیر استان قرار گرفت .و حتی تا جایی پیش رفت که مسول دفتر ریاست جمهوری که در استان حضور داشت اختصاصی جلسه ای را جمعیت و حضور در پاوه برگزار کرد.
  دیدگاه سنتی و تفکرات بسته و خارج از آگاهی امثال شما کار را برای این تشکل سخت کرده است.
  در ادامه به عرض شما برسانم در سال ۹۳ همین جمعیت در جلسه های رسمی استانداری به عنوان تنها انجمن فعال استان بارها حضور یافته و پیام خویش را به مسئولین رسانده است. شاید برای شما ناچیز باشد ولی بنده شخصا از مدیر عامل جمعیت جناب صادقی تشکر میکنم و خسته نباشید را حق ایشان میدانم چرا که همه واقف هستند اگر بخواهید جلسه ای با معاونت امنیتی سیاسی استان داشته باشید برای چند ماه بعد به شما وقت داده می شود ولی جناب صادقی با رایزنی هایی که انجام دادند معاونت امنیتی سیاسی استانداری را به پاوه آوردند و جلسه ای با حضور ایشان ترتیب داده شد. که خود مهندس آرزمی جمعیت را بانی جلسه و شخص آقای صادقی را خطاب قرار دادند. شاید اینها به چشم شما نیاید ولی مسائل بسیاری هست که نمیشود بازگو کرد . اما همین جمعیت به دلیل افاضات اشخاصی همانند جنابعالی و امثال کسانی که بارها در سایت های مختلف و جمعیت را مورد حمله قرار دادند و حتی متهم به معتاد کردن مردم نمودند فقط بلدید حرف بزنید چون اگر مرد عمل بودید اجازه نمیدادید جمعیت به دلیل عدم حضور افراد تعلیق گردد. اگر آنهایی که جمعیت را متهم کردند اهداف پشت پرده نداشتند در هیئت مدیره جدید حاضر می شدند. مگه شما مدعی شناخت اشخاص نیستید چرا به آنها توصیه نکردید ثبت نام کنند؟ عقبگردی که از آن دم میزنید چیست؟ تحجر ؟ یا؟ با خودتان چند چند هستید؟ این افراد که از گذشته تا الان با جمعیت بوده اند ظاهرا همگی هستند چون در جلسات حضور داشتند و هیچ نیروی از جمعیت خارج نشده فقط ما بودیم که به دلیل حرف های بی ربط چند نفر امثال شما میدان را برای حضور شما خالی کردیم که جرات حضور هم نداشتید. و مورد آخر خطاب به اعضا نچندان جدید هیئت مدیره چون این اعضا از موسسین جمعیت هستند که تا امروز دارند فعالیت می کنند. دقت کنید همان جریان هایی که باعث شد امثال ما حاضر به حضور مجدد نشویم دوباره در حال شکل گیری است هرچند میدانم که بعد از موضوع جناب م که در سایت سلام پاوه رخ داد تصمیم بر آن شد هیچ موضع متقابلی در قبال سخنان اینچنینی اتخاذ نشود اما اگر جواب این اشخاص که حتی در شهر خود نیز نیستند داده نشود باز آش همان آش است و کاسه همان کاسه

  ساکن کرمانشاه دی ۸, ۱۳۹۳ - ۲۳:۲۰
  0
  0

  جناب رشیدی عزیز
  بنده نیز خبر دارم که این افرادی که برشمردید و بسیاری دیگر از شخصیتهای فرهنگی و با تخصص مربوط به موضوع، در سالهای قبل در جمعیت حضور فعال داشتند که این یکی از پایه های پایداری انجمن بوده و نیز تنوع افراد از لحاظ اینکه اهل یا ساکن پاوه و یا روستاهای اطراف بودند یکی دیگر از رموز تداوم جمعیت تا حال بوده است که درست و در سطح خود عالی بود و موجب شد که خدمات زیادی را از جمعیت، همگان ببینند و حتی در مقطعی در سطح استان نیز بخاطر فعالیتهایش زبانزد بود.
  اما سخن بنده وضعیت امروز است چرا جمعیت با ان همه نیروی توانمند و آن همه اعتماد مردمی در حال عقبگرد است؟ و از نیروی کارامد و با تخصص تهی شده است (متاسفانه)؟
  آیا نمی توانست از آن تجربیات با ارزش سالهای نه چندان دور استفاده می کرد و علاوه بر آن متخصصان (که الان صحنه تقریباً از حضور آنها خالی است) سبب جذب افراد جدید با تحصیلات و تجربیات مربوطه نیز می شد؟
  ان شاالله این نقیصه یعنی جذب نیرو توانمند اجرایی شود تا شاهد اقدامات مفید از سوی جمعیت عزیز باشیم.

  رشیدی دی ۸, ۱۳۹۳ - ۲۰:۱۸
  0
  0

  آقای ساکن کرمانشاه ارجمند در حد آگاهی خود به حضورتان عارضم چنانکه مدیریت سایت در متن اشاره نموده این انجمن از تشکلهای دیرین شهرستان بوده که در طول ۱۲ سال گذشته اولا بسیاری از افراد اصیل روستاهای اطراف و ساکن شهرپاوه و نیز افراد متخصص و توانمند و حتی خانمهای محترم در میان آنان بوده و حال نیز همکاری نزدیکی با این انجمن دارند به عنوان مثال آقای رستگار امینی کارشتاس ارشد جامعه شناسی ،قاسم نوذری کارشناس ارشد روانشناسی علی هاشمی فر کارشناس روانشناسی و چند نفر دیگر که حضور ذهن ندارم ،رمز ماندگاری و موفقیت این انجمن علاوه بر تعهد و نیت خیر تمام اعضاء ،کثرت گرائی بوده و نیز تخصص در اموری که به متخصص نیاز داشته است .دوستان عزیز در صورت غفلت این شتر که بالقوه در خانه همه ماست به داخل خانه نفوذ خواهد کرد و آنگاه است که توان مقابله با آن به مراتب سخت تر و طاقت فرسا تر خواهد بود پس همه را به خدای بزرگ قسم می دهم که خود را در این زمینه مسئول بدانیم پزشکان ،معلمان،دانشجویان دانش آموزان ،بازاریان ،کارمندان ادارات، جوانان ،خانم ها و آقایان و همه وهمه .آنگاه جامعه سالمی خواهیم داشت فقط

  ساکن کرمانشاه دی ۸, ۱۳۹۳ - ۱۶:۳۵
  0
  0

  جناب یوسفی با تشکر از شما
  اما چرا بیان می دارید که “بر روی بعضی از موارد زیاد تاکید کنیم”
  این موارد زیربنای کار هستند و این افراد اند که بایستی کار را برنامه ریزی و راهبری و کنترل نمایند. هنگامی که می بینیم در عصر امروز که همه چیز تخصصی شده است در بین لیست که به ده نفر هم می رسند یک متخصص وجود ندارد (ضمن احترام به کلیه افراد) پس چگونه انتظار داشته باشیم که اقدامات موقر در زمینه مبارزه با اعتیاد صورت گیرد
  زیربنای حرکت در این موارد نیروی انسانی متخص ( و ضمناً متعهد) است که بایستی در بطن امور قرار گیرد.
  افراد اصلی می توانستند لیستی از افراد متخصص و کارامد را تهیه و بصورت رسمی یکایک آنان را دعوت می نمودند و پس از بیان مسئله، مطمئناً تعدادی از آنها می پذیرفتند که فعالانه عضویت یابند و به اداره جمعیت که یک انجمن مردمی است بپردازند.

  مدیریت سایت:

  دوست عزیز سلام ، عرض کردم که فرمایش شما قابل قبول اما وقتی عزیزی رغبتی به انجام امری نداشته باشند نمی توان آنان را بلاجبار وادار به کاری نمود که انگیزه ای برای انجام آن وجود ندارد.
  علی ایحال این کار سخت وپرمشقتی است ، هیئت مدیره می تواند در نشست های تخصصی خود کمیته های کاری تشکیل وافراد صاحب نظر را دعوت نمایند…تا این نقیصه پوشش داده شود.

  شهروند دی ۸, ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۴
  0
  0

  ضمن آرزوی طول عمر با برکت برای شما دلسوزان لطفا اهداف و کارهای عملی خودتان را بنویسید و شما هم اعتیاد را به عنوان بیماری تلقی نکنید و اگر میشه لطفا سری به نودشه هم بزنید تا فروشنده ها را معرفی کنیم

  ی- ر دی ۸, ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۵
  0
  0

  از درگاه خداوند منان برای کلیه اعضامحترم آرزوی توفیق روز افزون ،وامیدوارم مانند گل های بهاری برشاخسار حیات جلوه گر بوده ودر تمام شئونات زندگیشان موفق باشند . امیداست این عزیزان با تلاش در زمینه های فرهنگی این شهرستان را از گزند مواد مخدر محفوظ نمایند وجوانان بجای رویی آوردن به مواد مخدر به سالم نگه داشتن شهر مان بیندیشند. ودر زمینه های علمی شاهد پیشرفت آنان باشیم .

  ساکن کرمانشاه دی ۸, ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۲
  0
  0

  اگر بنده در پاوه می بودم و اختیار عمل داشتم
  حداقل یک نفر از اعضای هیات مدیره را از افراد با اصلیت روستاهای اطراف پاوه که اکنون در پاوه ساکن هستند
  حداقل یک نفر را از خانمهای با تجربه
  حداقل یک نفر را افراد قبلی و باسابقه جمعیت (هیات موسس)
  حداقل یک نفر را از مدیران شهر با رسته شغلی مرتبط با موضوع
  انتخاب می نمودم که البته داشتن تحصیلات آکادمیک، ترجیحاً مرتبط با امور فرهنگی و موضوع اصلی جمعیت لازمه همه این عزیزان است.

  مدیریت سایت:

  دوست عزیز ارزش کار را کوچک ننمائیم، شما هر کسی را که می شناسید معرفی کنید تا در تمام جلسات حضور داشته باشد، لازم به ذکر است اکثریت جلسات انجمن اپن بوده وهمه می توانند در آن شرکت نمایند، فلذا بر روی بعضی از موارد زیاد تأکید نکنیم و ابهاماتی را به وجود نیاوریم.
  هرچند که فرمایش حضرتعالی را در کل می پذیریم ، اما در این شرایط وظیفه جمع این باشد که به این نیروها کمک کنیم تا بتوانند راحت تر وبهتر در امورات محوله موفق باشند.

  l-l دی ۸, ۱۳۹۳ - ۰۰:۰۸
  0
  0

  نیت که مبارک است اما کاش برای پیشرفت کار در ترکیب افراد حداقل یکی دو نفر از روستاهای مجاور پاوه هم می بود

  .

  مدیریت سایت:

  دوست عزیز اینها محدودیتی نداشتند کمااینکه به دلیل عدم حضور عزیزان جهت تعیین هیئت مدیره با وقفه کاری مواجه ومدتی فعالیت انجمن تعطیل گردید. بطوریکه در دو فراخوان از همه ی همشهرستانی های گرامی دعوت به جلب همکاری نمودند.

  محمد غریب معاذی نژاد دی ۷, ۱۳۹۳ - ۲۱:۳۷
  0
  0

  با سلام خدمت عزیزانی که انتخاب شده اند .براستی کاری است بس دشوار ولی با ارزش نزد خداوند ومردم ……به عنوان یک خواهش از این عزیزان …پاوه شهر کوچکی است .جمعیت قابل توجهی ندارد .از بعد جغرافیا ابتدا وانتهایش مشخص است همه همدیگر را می شناسند .وهمه از وضعیت افراد مبتلا به اعتیاد هم خبر دارند . در واقع افرادی که به این مشکل خانمان سوز کشیده شده اند تا اندازه ای به کار فرهنگی نیاز دارند .اگر امکان دارد در جلسات خود خانواده این افراد را دعوت کنید ویا مانند کشورهای دیگر از مدد کاری اجتماعی کمک گرفته شود .امید است همواره در این راه موفق وموید باشید نجات یک یا چند نفر نجات بشریت است

   **** دی ۷, ۱۳۹۳ - ۲۲:۴۹
   0
   0

   سلام جناب آقای معاذی انشاالله حالتون خوب باشه.بیصبرانه منتظرنوشته هاوخاطرات پندآموزتون هستم هرروزبه امیدنوشته های شما میام یه سربه سایت های شهرمیزنم اماخبری ازشمانیست که نیست

  شهرک ویمیر دی ۷, ۱۳۹۳ - ۲۰:۰۴
  0
  0

  ضمن تبریک انتخاب این عزیزان به عنوان هیات مدیره که از سرمایه های مردمی هستند یک نکته را یادآور می شوم:
  تقریباً تمامی این افراد علیرغم بسیاری از توانایی ها و عملکردهای مثبت شان در مقوله های مختلف، هیچ تخصصی در زمینه پیشگیری از اعتیاد و درمان معتاد ندارند و متاسفانه افراد با تحصیلات آکادمیک در رشته های بهداشت، روانشناسی، علوم اجتماعی و … کمتر در بین آنها دیده می شوند.
  اما متعهدند که خود یک ارزش محسوب می گردد. البته کاش افراد متعهدی که دارای تخصص و تجربه در این زمینه هستند همکاری می نمودند که دلالیل عدم همراهی آنها خود نیازمند بررسی مفصلی است که در این مقطع زمانی ذکر آن مناسب به نظر نمی رسد.
  این افراد هیات مدیره جدید جهت موفقیت در امر مبارزه با اعتیاد فقط یک راه دارند و آنهم جلب همکاری افراد مورد اعتماد جامعه و همچنین پزشکان و متخصصان در این زمینه است که با برنامه ریزی و استفاده از علوم روز میسر می شود.
  به امید آن روز – شهرک ویمیر

  س دی ۷, ۱۳۹۳ - ۱۹:۴۱
  0
  0

  من معتقدم نباید توقع زیاد ایجاد شود ،اعتیاد یک معضل سراسریست و جهان گرفتار آنست ، یک سونامی ویرانگراست با این تفاوت که سونامی چندین سال یکبار اتفاق می افتد اما ویرانی اعتیاد همیشه در جریان است و چاره آن عزم راسخ جهانیست . امید است اداراتی که در این خصوص شرح وظایفی داشته و بودجه ای در اختیار دارند و نیز اقشار مختلف مردم حامی این تشکل مردمی باشند که در غیر اینصورت با توجه به اهداف متفاوت این انجمن با سایر انجمن ها در شهر پاوه بیم آن می رود که بار دیگر شاهد عدم فعالیت آن باشیم

  پاوه دی ۷, ۱۳۹۳ - ۱۷:۴۰
  0
  0

  این انسانان محترم و مردمی هستند ومی توانند برای شهر مفید باشند با امید توفیق کاری برای این افراد

  سمیه دی ۷, ۱۳۹۳ - ۱۶:۰۷
  0
  0

  بخدا سوگند با خواندن این خبر اشک شوق در چشمانم حلقه زد که هنوز هستند عزیزانی که در فکر سر نوشت جامعه خویشند

  میهمان دی ۷, ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۸
  0
  0

  آرزوی موفقیت رابرای اعضای جدید جمعیت ژیانه وه دارم امیدواریم که اینگونه انتخابها مثمر ثمر واقع گردد که بتوانیم راهکارها وپیشنهاداتی را ارائه کنیم که بتوان در مقابل این بلای خانمان سوز که در جلو درب ورودی هرمنزلی چادر زده قد علم کنیم که براستی جامعه ما ودر آن جامعه هدف(جوانان ونوجوانان) در تیرس این تهدید بالقوه قرارگرفته اند واین میسر نخواهد گردید مگر با اراده ((عمل)) که دست اندرکاران این امر بتوانند با نشست های تخصصی با این قشر آسیب دیده که آمار آنان هر روز بیشتر وبیشتر میگردد در میان گذاشته وبعنوان یار شاطر راهگشای دربندان این پدیده شوم(اعتیاد) باشند ودرپایان انتظاراتی که از اعضای جدید میروداین است: که ازبن جان تمام تلاش واهتمام لازم را در مبارزه بااین بلای خانمان سوز علی الخصوص درسطح منطقه به جد پیگیر وبا شناسایی در صدد حل مشکلات برآیند .انشاءاله
  هران کس خدمت به جانان کرد به گیتی نام خودرا جاودان کرد

  کاروان دی ۷, ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۹
  0
  0

  این چهره ها واقعا خوش نام و مردمی هستند . باید به حضورشان افتخار کنیم .

  ashna hasanzadeh دی ۷, ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۰
  0
  0

  باآرزوی موفقیت و سربلندی برای دلسوزان جمعیت ژیانه وه امیدوارم همواره در مسیر خدمت به جامعه و شهروندان موفق و موید باشند.

نقد و بررسی

مهمترین اخبار