استاندار کرمانشاه: پیگیری مطالبات مردم از وظایف اصلی اصحاب فکر و اندیشه است

استاندار کرمانشاه: پیگیری مطالبات مردم از وظایف اصلی اصحاب فکر و اندیشه است

استاندار کرمانشاه:  پیگیری مطالبات مردم از وظایف اصلی اصحاب فکر و اندیشه است

استانداراستاندار کرمانشاه، انتقادات سازنده و مشفقانه و همچنین پیگیری مطالبات مردم از مجموعه مدیریتی استان را از وظایف اصلی اصحاب فکر و اندیشه عنوان کرد.

خبرگزاری پاوه پرس: استاندار کرمانشاه ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو، اظهار داشت: امیدوارم که سال جدید سال توسعه و شکوفایی استان باشد، زیرا سال نامگذاری شده از سوی رهبر معظم انقلاب زمینه ساز حرکت و تلاشی مضاعف برای مسئولین و خدمتگزاران نظام است.

 

به گزارش خبرگزاری پاوه پرس وبه نقل از  ایلنا از استان کرمانشاه، ابراهیم رضایی با اشاره به سفر مقام معظم رهبری به کرمانشاه، افزود: در سفر معظم له به استان کرمانشاه مصوبات ارزشمندی نصیب مردم این استان شد که با توجه به تاکید ایشان مبنی بر کار و تلاش جهشی در استان، بدون شک با اجرای این مصوبات آینده‌ای درخشان پیش روی کرمانشاه خواهد بود.

 

رضایی خطاب به نمایندگان احزاب و گروه‌های سیاسی استان، تصریح کرد: مدیریت ارشد استان با تمام توان این آمادگی را دارد که از تمامی ظرفیت‌ها و استعدادهای فکری جامعه در جهت توسعه بیش از پیش استان استفاده کند.

 

وی با بیان اینکه آرامش و همدلی کنونی بین مردم و مسئولین می‌تواند جامعه را بیش از پیش به سمت تعالی سوق دهد، اظهار داشت: از نمایندگان و فعالین اجتماعی، سیاسی و مطبوعاتی و اساتید دانشگاهی استان انتظار می‌رود که در جهت تثبیت و ماندگاری فضای ایجاد شده از هیچ گونه تلاش و کوششی فرو گذار نباشند.

 

استاندار کرمانشاه، انتقادات سازنده و مشفقانه و همچنین پیگیری مطالبات مردم از مجموعه مدیریتی استان را از وظایف اصلی اصحاب فکر و اندیشه عنوان کرد و گفت: با توجه به اینکه بنده نماینده دولت تدبیر و امید در استان هستم لذا تا زمانی که در این مسند قرار دارم بر خود وظیفه می‌دانم که از حقوق مردم در زمینه‌های مختلف بر طبق اصول دفاع و صیانت و از هرگونه تنش و ناهنجاری در استان که منجر به رکود شاخص‌های توسعه استان شود، جلوگیری کنم.

 

وی در پایان به فرمایشات راهگشا و مدبرانه رهبر معظم انقلاب در برهه‌های مختلف اشاره کرد و گفت: معظم له در پایان سال ۹۲ سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را ابلاغ و همزمان با سال جدید، سال را مزین به سال «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» کردند که جا دارد ما مسئولین در راستای تحقق و عینیت بخشیدن به شعار سال اقدامات موثر و ارزشمندی انجام دهیم.

 بدون دیدگاه

نقد و بررسی

مهمترین اخبار