استاندار جدید کرمانشاه در گفت‌و‌گو با فارس: ایجاد وحدت بین نیروها برای توسعه استان کرمانشاه/جناحی عمل نمی‌کنم

استاندار جدید کرمانشاه در گفت‌و‌گو با فارس: ایجاد وحدت بین نیروها برای توسعه استان کرمانشاه/جناحی عمل نمی‌کنم

استاندار جدید کرمانشاه در گفت‌و‌گو با فارس: ایجاد وحدت بین نیروها برای توسعه استان کرمانشاه/جناحی عمل نمی‌کنم

استانداراستاندار جدید کرمانشاه گفت: سعی می‌کنم با ایجاد وحدت در بین نیروهای استان کرمانشاه از طیف‌های مختلف، مسائل استان حل شود.

ابراهیم رضایی‌بابادی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در کرمانشاه اظهار داشت: اولویت کاری‌ام در استان کرمانشاه اسناد بالادستی و سند چشم‌انداز و برنامه پنج ساله است.

رضایی‌بابادی ادامه داد: طرح و برنامه‌هایی که در بودجه امسال در راستای رفع محرومیت و ایجاد اشتغال تصویب شده را با جدیت دنبال می‌کنیم.

وی دنبال کردن راه آهن، اتوبان، طرح‌های زیربنایی و اساسی و حل مشکلات سرمایه‌گذاری استان کرمانشاه را از جمله مهم‌ترین موضوعاتی عنوان کرد که در اولویت کاری قرار خواهد داد.

استاندار جدید کرمانشاه با تاکید بر دنبال کردن سیاست‌های دولت تدبیر و امید برای ایجاد اشتغال و رفع موانع سرمایه‌گذاری، بیان داشت: با تمام توان در استان کرمانشاه کار خواهم کرد تا مشکلات موجود با کمک سایر دست‌اندرکاران حل شود.

*بنا ندارم همه مدیران را تغییر بدهم

وی تغییر مدیران استانی را براساس سیاست‌های عمومی دولت تدبیر و امید اعلام کرد و عنوان کرد: بنا ندارم همه مدیران را عوض کنم و از سویی تغییر برخی از مدیران طبیعی است که به‌صورت حداقل خواهد بود.

استاندار جدید کرمانشاه با بیان اینکه به ‌دنبال کار اجرایی و حل مشکلات خواهم بود، تاکید کرد: سیاسی بودن به ‌معنای جناحی عمل کردن نیست و سعی می‌کنم با ایجاد وحدت در بین نیروهای استان کرمانشاه از طیف‌های مختلف، مسائل استان حل شود.

رضایی‌بابادی متذکر شد: در موضوعات کاری اصولگرا و اصلاح‌طلب لحاظ نمی‌شود و در خراسان‌جنوبی نیز با اغلب مدیران اصولگرا کار کردم که هیچ مشکلی وجود نداشت.

وی خاطرنشان کرد: به‌جای پیش داوری باید با هم تعامل داشته باشیم و با مدیری که قوی باشد و سیاست‌های دولت تدبیر و امید را اجرا کند، قطعا کار می‌کنم.

 بدون دیدگاه

نقد و بررسی

مهمترین اخبار
 • ماموستا ملاقادر قادری در سن ۷۰ سالگی مفتخر به کسب دانشنامه دکترا شد

  پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ عصر روز سه شنبه (18 مهر 95) ماموستا ملاقادر قادری امام جمعه پاوه در محل شورای برنامه ريزی مدارس علوم دينی اهل سنت تهران، از رساله ی دکترا (سطح چهار) خویش با عنوان احوال شخصیه ...

  ۲۰ مهر ۱۳۹۶
 • سوران پیری: دیوان را نمی‌توان یک ساز سنتی دانست

  پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ کافیست چند دقیقه‌ای در کنار سوران پیری بنشینید تا شیفته و عاشق ساز دیوان شوید. تسلط کاملش بر روی ساز، سرعت بالای انگشتانش در موقع نواختن، شناختش از این ساز و بسیاری چیزهای دیگر توجه ...

  ۱۹ مهر ۱۳۹۶
 • شما را بخدا مردم خسته اند / همایون رشیدی

  پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ سالهاست در تب وتاب خودی وغیر خودی تنمان رنجوده و روانمان آشفته گشته ،روزها وهفته هاست در تلاطم کاستیها و نبودهاونداریها مینالیم و همچنان چشم براه دستی که یاورمان باشد وکلامی که تسکینمان دهد اما ...

  ۱۸ مهر ۱۳۹۶