استاندار جدید کرمانشاه در گفت‌و‌گو با فارس: ایجاد وحدت بین نیروها برای توسعه استان کرمانشاه/جناحی عمل نمی‌کنم

استاندار جدید کرمانشاه در گفت‌و‌گو با فارس: ایجاد وحدت بین نیروها برای توسعه استان کرمانشاه/جناحی عمل نمی‌کنم

استاندار جدید کرمانشاه در گفت‌و‌گو با فارس: ایجاد وحدت بین نیروها برای توسعه استان کرمانشاه/جناحی عمل نمی‌کنم

استانداراستاندار جدید کرمانشاه گفت: سعی می‌کنم با ایجاد وحدت در بین نیروهای استان کرمانشاه از طیف‌های مختلف، مسائل استان حل شود.

ابراهیم رضایی‌بابادی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در کرمانشاه اظهار داشت: اولویت کاری‌ام در استان کرمانشاه اسناد بالادستی و سند چشم‌انداز و برنامه پنج ساله است.

رضایی‌بابادی ادامه داد: طرح و برنامه‌هایی که در بودجه امسال در راستای رفع محرومیت و ایجاد اشتغال تصویب شده را با جدیت دنبال می‌کنیم.

وی دنبال کردن راه آهن، اتوبان، طرح‌های زیربنایی و اساسی و حل مشکلات سرمایه‌گذاری استان کرمانشاه را از جمله مهم‌ترین موضوعاتی عنوان کرد که در اولویت کاری قرار خواهد داد.

استاندار جدید کرمانشاه با تاکید بر دنبال کردن سیاست‌های دولت تدبیر و امید برای ایجاد اشتغال و رفع موانع سرمایه‌گذاری، بیان داشت: با تمام توان در استان کرمانشاه کار خواهم کرد تا مشکلات موجود با کمک سایر دست‌اندرکاران حل شود.

*بنا ندارم همه مدیران را تغییر بدهم

وی تغییر مدیران استانی را براساس سیاست‌های عمومی دولت تدبیر و امید اعلام کرد و عنوان کرد: بنا ندارم همه مدیران را عوض کنم و از سویی تغییر برخی از مدیران طبیعی است که به‌صورت حداقل خواهد بود.

استاندار جدید کرمانشاه با بیان اینکه به ‌دنبال کار اجرایی و حل مشکلات خواهم بود، تاکید کرد: سیاسی بودن به ‌معنای جناحی عمل کردن نیست و سعی می‌کنم با ایجاد وحدت در بین نیروهای استان کرمانشاه از طیف‌های مختلف، مسائل استان حل شود.

رضایی‌بابادی متذکر شد: در موضوعات کاری اصولگرا و اصلاح‌طلب لحاظ نمی‌شود و در خراسان‌جنوبی نیز با اغلب مدیران اصولگرا کار کردم که هیچ مشکلی وجود نداشت.

وی خاطرنشان کرد: به‌جای پیش داوری باید با هم تعامل داشته باشیم و با مدیری که قوی باشد و سیاست‌های دولت تدبیر و امید را اجرا کند، قطعا کار می‌کنم.

 بدون دیدگاه

نقد و بررسی

مهمترین اخبار
 • نا پەی نەژنیای لایەلایەو ئەدای/ ئومید حەبیبی

  پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ حەشاش چنە مەکریۆ ئەوەوڵكیای و ئەرەشیویای تان وپۆ هەر کۆمەڵگاییوی چا بەرەگانە قۆمیۆ خەڵکەکەش تخوونوو فەرهەنگی وێمانەیشا نەگناوە و خۮێ دانە فەرهەنگیوی لەیۮەی و دلێشەنە تاویاوە. چا تەشك و دیامانەنە تاک وێش نیا و بێ ...

  4 ساعت پیش
 • عجب مربای شیرینی بود آن امهال وام ها/بهروز خسروی‌زاد

  پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ شب به سحر رسیده است و خواب راهی به چشمانم نمی یابد. در این ماراتن اندیشه ها بسی فکر ها که به ذهن می آیند. پس از پشت سر گذاشتن زمین لرزه ای وحشتناک و ...

  ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
 • شرحی بر میرزامحمود سیافی مستوفی متخلص به محزون/ حیدر معاذی

  پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس، چندی است حیدر معاذی پژوهشگر ومحقق شهرستان یادداشت هایی در توصیف بزرگان دیار به رشته تحریر در آورده ودر هریک پیامی را به مخاطب منتقل می نماید، اینک نیز با قلم رسای خویش به توصیف ...

  ۲۹ بهمن ۱۳۹۶