از مدال آوران ورزشی پاوه در مسابقات آموزشگاهی استان تجلیل شد/تصاویر

از مدال آوران ورزشی پاوه در مسابقات آموزشگاهی استان تجلیل شد/تصاویر

از مدال آوران ورزشی پاوه در مسابقات آموزشگاهی استان تجلیل شد/تصاویر

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ جشنواره تجلیل از مدال آوران ورزشی شهرستان پاوه در مسابقات آموزشگاهی استان کرمانشاه باحضور مسوولان، مربیان ورزشی، دانش آموزان و اولیاء در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار  پاوه پرس، مدیر آموزش و پرورش شهرستان پاوه در این مراسم ضمن تبریک حلول رستاخیز طبیعت و تقدیر از زحمات مربیان ورزشی و دبیران تربیت بدنی افتخار آفرینی دانش آموزان دختر و پسر را در رشته های ورزشی تنیس روی میز، والیبال و فوتسال در مسابقات آموزشگاهی استان موجب مباهات و غرور جامعه ورزش و فرهنگیان شهرستان عنوان کرد.

مختار برزگرفرد ورزشکاران را دارای چهار فاکتور اصلی معرفی کرد و گفت: دگربینی، روحیه جمع گرایی، شناسایی تاکتیک رقیبان و اهتمام به نظم در فعالیت ها از ویژگی های اساسی ورزشکاران است.

وی جامعه ورزش را جامعه ای سرشار از همکاری و تعاون عنوان کرد و افزود: در خانواده ها و جوامعی که استبداد رفتاری و گفتاری حاکم است، فرصت ترقی و شکوفایی استعدادها برای افراد مهیا نمی شود؛ اما در ورزش تیمی کارکردن افراد و تقسیم وظایف موجب رشد و ترقی ورزشکاران شده و درنهایت باتاکید بیشتر بر این موارد استعداد دانش آموزان و ورزشکاران شکوفا می شود.

برزگرفرد با بیان اینکه پیروز شدن تیم های ورزشی شهرستان با امکانات حداقلی بر نواحی و شهرستان ها برخوردار استان، نشان از شایستگی مربیان و تلاش دانش آموزان دارد در خاتمه ابراز امیدواری کرد با حمایت و همراهی یکدیگر بتوانیم استعدادهای بالقوه فرزندان این دیار را بالفعل نموده و شاهد درخشش آنان برسکوی مسابقات کشوری و بین المللی باشیم.

بخشدار مرکزی پاوه نیز دانش آموزان ورزشکار را پرنشاط و دارای انگیزه و انرژی بالا توصیف کرد و از افتخار آفرینی دانش آموزان این دیار با کمترین امکانات تجلیل کرد.

هوشیار عبدالله زاده از اهتمام مدیریت آموزش و پرورش پاوه، انجمن پشتیوان و اداره ورزش و جوانان در برگزاری این مراسم تقدیر کرد و افزود: ورزش سرمنشاء و عنصر اساسی جوامعی است که عاری از مشکلات و نابهنجاری های اجتماعی است.

وی به چالش های ورزش شهرستان اشاره کرد و فعال نمودن کارگروه و جلسات جوانان و نوجوانان توسط اداره ورزش و جوانان را مهم توصیف کرد و خواستار تخصصی شدن کارگروه ها و استفاده از مربیان و پیشکسوتان عرصه ورزش و مسائل تربیتی و اخلاقی شد.

عبدالله زاده مدیریت سالن های ورزشی توسط بخشی از هیات های شهرستان را یکی از راهکارهای مهم در توسعه ورزش شهرستان و کاهش هزینه ورزشکاران عنوان کرد و افزود: در راستای وظیفه و رسالتی که برعهده داریم و همچنین به عنوان یک شهروند باید درجهت توسعه ورزش شهرستان گام برداریم و در این رسالت خطیر همراه و همگام یکدیگر باشیم.

پخش یک کلیپ از مدال آوران ورزشی شهرستان و کلیپی نوستالژیک از مسابقات لیگ فوتبال شهرستان در دهه ۶۰ از دیگر بخش های این مراسم بود که مورد توجه حضار قرار گرفت. همچنین شور و هیجانی ایجاد شده به واسطه اجرای خوب سیروس امین زاده مجری مراسم و همچنین تشویق و همراهی گرم دانش آموزان در سالن، از موارد جالب توجه جشنواره تجلیل از مدال آوران ورزشی بود.

گفتنی است در پایان از مربی، سرپرست و ورزشکاران تیم های آموزشگاه های حضرت سمیه (مقام اول والیبال)، حضرت فاطمه(مقام اول تنیس روی میز)، حضرت خدیجه (مقام دوم والیبال)، فردوس دوریسان(مقام دوم فوتسال)، فرهنگیان(مقام دوم تنیس روی میز) و شهدای نوریاب (مقام سوم فوتسال) باحضور مسوولین و پیشکستوان ورزشی تقدیر شد.۲ دیدگاه

  ناشناس اسفند ۲۵, ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۳
  1
  0

  کا ر بسیار جالبی بود با آرزوی موفقیت برای همه به خصوص کوثر رسولی عزیز امیدوارم همیشه سبز باشی

  سعدی سپنجی اسفند ۲۵, ۱۳۹۵ - ۰۰:۲۵
  2
  0

  اقدامی بجا و شایسته بود از تمامی عزیزانی که در این مراسم زحمت کشیده اند نهایت سپاس و تلاش رادارم .

نقد و بررسی

مهمترین اخبار