از دانش آموزان برتر درسی و آزمون پیشرفت نودشه تجلیل شد/تصاویر

از دانش آموزان برتر درسی و آزمون پیشرفت نودشه تجلیل شد/تصاویر

از دانش آموزان برتر درسی و آزمون پیشرفت نودشه تجلیل شد/تصاویر

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ جشنواره تجلیل از دانش آموزان برتر درسی و آزمون پیشرفت تحصیلی در سالن اجتماعات ارشاد اسلامی نودشه با حضور حاج ماموستا مبارکشاهی امام جمعه محترم نودشه ، بخشدار ، شهردار ، اعضای شورای اسلامی ، مسئولین ادارات ، پیشکسوتان تعلیم وتربیت ، فرهنگیان و اولیاء دانش آموزان برگزیده برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار پاوه پرس، جشنواره تجلیل از دانش آموزان برتر درسی و آزمون پیشرفت تحصیلی در سالن اجتماعات ارشاد اسلامی نودشه با حضور حاج ماموستا مبارکشاهی امام جمعه محترم نودشه ، بخشدار ، شهردار ، اعضای شورای اسلامی ، مسئولین ادارات ، پیشکسوتان تعلیم وتربیت ، فرهنگیان و اولیاء دانش آموزان برگزیده برگزار گردید.

امام جمعه نودشه ضمن تبریک جشن های پیروزی انقلاب اسلامی به ملت ایران و ابراز خرسندی از برگزاری این جشنواره در منطقه و تأثیر آن در ایجاد انگیزه هرچه بیشتر دانش آموزان به علم  آموزی به استناد آیات قر آنی و احادیث نبی مکرم اسلام در کنار تعلیم و آموزش توجه به تزکیه را اصل مهمی در زندگی آدمی دانست.

ماموستا مبارکشاهی امنیت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی  ایران و پیشرفت آن را در زمینه های مختلف حاصل خون شهدا ،فداکاری ، استقامت و توجه به ارزشهای دینی، اخلاقی،  بصیرت مردم و هوشیاری مسئولین  عنوان کرد. ماموستا مبارکشاهی در بخش دیگری از سخنان  خود به خدمات ارزشمند انقلاب اسلامی به ملت ایرا ن در زمینه های مختلف اشاره کردو به رسالت خطیر فرهنگیان و هم چنین نقش آموزش و پرورش به عنوان محور توسعه مطالبی بیان نمودند.

بخشدار نوسود نیز ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا و تبریک این ایام مبارک ، به وظایف خطیر امروزی دانش آموزان در کسب علم و دانش در سنگر مقدس تعلیم و تربیت و لزوم آشنایی هر چه بیشتر آنان به ارزشها و دستاوردهای انقلاب اسلامی ، و چگونگی پیروزی این انقلاب و هم چنین انتقال این مفاهیم مهم به قشر جوان و تلاش در جهت دستیابی به قله های رفیع علم و دانش توصیه و تأکید کرد.

مصطفی زاده برگزاری این جشنواره و تجلیل از دانش آموزان نخبه منطقه در شهرهای نوسود و نودشه را در این ایام ، مبارک و میمون دانست و از تلاش مضاعف اداره آموزش و پرورش و مجموعه فرهنگیان منطقه و اولیاء آنان تقدیر و تشکر کرد.

وی یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی را بیداری اسلامی در جهان و افزایش آگاهی و بصیرت در جامعه دانست وی عقلانیت ، شجاعت و معنویت را از ویژگیهای حضرت امام خمینی (ره ) در تمامی دوران زندگی چه در زمان مبارزه با رژیم منحوس پهلوی و چه پس از پیروزی انقلاب اسلامی برشمرد.

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه نوسود نیز ضمن تبریک ایام اله مبارک دهه فجر ، دهه فجر را فرصتی مناسب برای تبیین ارزشها و دستاوردهای انقلاب اسلامی و یاد آور رشادت ها ، جانفشانی ها و ایثار گری ملت ایران دانست.

منصور وهابی حضور آگاهانه مردم در تمامی صحنه های انقلاب ، و مردمی بودن این انقلاب را یکی از محور های اصلی اقتدار نظام و عامل موثر در رفع تهدیدات دشمنان و توطئه های استکبار جهانی برشمرد . ایشان با اشاره به نقشه شوم دشمنان از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز ، تهاجم فرهنگی و ایجاد جنگ روانی و تبلیغاتی را در مقایسه با تهاجم نظامی ، سیاسی ، اقتصادی ، اجتماعی خطرناکترین نوع توطئه و تهدید دشمنان دانست و یاد آور شد وبه لطف خداوند متعال و پیروی از رهنمود های مقام معظم رهبری و حفظ وحدت و انسجام ملی و بصیرت و آگاهی ملت ایران دشمنان به اهداف خود نخواهند رسید و انشااله برای همیشه مأیوس خواهند شد.

وهابی در ادامه هدف از برگزاری این جشنواره را ، تجلیل از دانش آموزان برتر درسی ، آزمون پیشرفت تحصیلی ، ایجاد انگیزه و تشویق و ترغیب دانش آموزان به مطالعه وجدیت بیشتر ، و ارتقاء  هرچه بیشتر وضعیت آموزشی منطقه عنوان کرد.

در پایان ناصری معاون آموزشی گزارشی از عملکرد اداره را بیان نمودند و از همکاران و دانش آموزان با لوح تقدیر تجلیل بعمل آمد. اجرای سرود توسط دبستان سمیه نودشه و شعر عطا حیدری از دیگر برنامه های این مراسم بودند.بدون دیدگاه

نقد و بررسی

مهمترین اخبار