از خیرین مدارس منطقه نوسود تجلیل شد / تصاویر

از خیرین مدارس منطقه نوسود تجلیل شد / تصاویر

از خیرین مدارس منطقه نوسود تجلیل شد / تصاویر

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ از خیرین مدارس منطقه نوسود باحضور امام جمعه شهر نودشه، شهردار، روسای شوراهای اسلامی نوسود و نودشه، نمایندگان مدیران مدارس و اولیاء دانش آموزان تجلیل شد.

به گزارش خبرنگار پاوه پرس، از خیرین مدارس منطقه نوسود باحضور امام جمعه شهر نودشه،شهردار، روسای شوراهای اسلامی نوسود و نودشه، نمایندگان مدیران مدارس و اولیاء دانش آموزان تجلیل شد.

امام جمعه شهر نودشه تجلیل از خیرین مداس را تجلیل از علم ودانش دانست و بر توسعه و گسترش فرهنگ مشارکت در جامعه ومدارس تاکید و از مدرسه سازی بعنوان باقیات الصالحات وصدقه جاریه یاد کرد.

ماموستا ملا احمد مباکشاهی با اشاره به کار بزرگ خیرین گفت: خیرین منادیان علم وآگاهی ،مبارزان جهل ونادانی وسازندگان توانایی وکسانی هستند که روی آینده کشور سرمایه گذاری می کنند تا انسانهای دانا و مفید برای جامعه ساخته شوند.ماموستا مبارکشاهی درادامه افزودآموزش وپرورش زیرساخت جامعه است و باتوجه به ذات مشارک جویانه برای توسعه آن نیازمند اهتمام جمعی است.

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه نوسود ضمن تقدیر و تشکر از خیرین مدارس سطح منطقه بخاطر حمایت های مادی و معنوی آنهادر طی سال تحصیلی بیان داشت که انسان تا احساس مسۆلیت اجتماعی وحس نوع دوستی به همنوع خودرا نداشته باشد نمی تواند به راحتی از مال خود بگذرد. ایشان بابیان اینکه خیرین مدرسه ساز ، بزرگی کارشان نه تنها مدرسه سازی و کمک به مدارس بلکه فرهنگ سازی است والحمدلله این امر بخش جدا نشدنی از فرهنگ این مرز و بوم است و کمک به مدارس بهترین تجارت معنوی و معامله با خداوند متعال است که قابل مقایسه با تجارت مادی نیست؛ چرا که ساختن مدرسه ساختن محیط فرهنگی و فرهنگ جامعه است وآینده جامعه در مدرسه رقم می خورد.

منصور وهابی اظهار داشت: مدرسه سازی پنجره کوچکی است که انسان را وارد دنیای بزرگی  می کند و هرکسی حتی مبلغ ناچیزی به مدرسه کمک کند  می تواند عضوی از خیرین مدرسه ساز باشد.

گفتنی است در پایان مراسم با اهداء لوح تقدیر از خیرین مدارس تجلیل بعمل آمد.بدون دیدگاه

نقد و بررسی

مهمترین اخبار