اختصاص ۲۵۰ میلیون ریال اعتبار جهت تعمیر و تجهیز کتابخانه عمومی قدس نوسود

بخشدار نوسود خبر داد:

اختصاص ۲۵۰ میلیون ریال اعتبار جهت تعمیر و تجهیز کتابخانه عمومی قدس نوسود

اختصاص ۲۵۰ میلیون ریال اعتبار جهت تعمیر و تجهیز کتابخانه عمومی قدس نوسود

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ بخشدار نوسود از اختصاص مبلغ ۲۵۰ میلیون ریال اعتبار از محل تملک داریی جهت تعمیر و تجهیز کتابخانه عمومی نوسود خبر داد.

به گزارش خبرنگار پاوه پرس، سعدی مصطفی زاده صبح امروز از کتابخانه عمومی قدس نوسود بازدید کرد و درخصوص مشکلات این کتابخانه با رحمت محمدی مسئول کتابخانه های عمومی شهرستان پاوه به گفتگو نشست.

مصطفی زاده  با عنایت به اختصاص مبلغ ۲۵۰ میلیون ریال از محل تملک داریی به این کتابخانه از طرف فرماندار شهرستان، خواستار تسریع در روند تعویض سیتم گرمایشی این کتابخانه شد.

وی همچنین درخصوص رونق فعالیت‌های فرهنگی کتابخانه اظهار کرد: از تمام ظرفیت انجمن کتابخانه  و مسئولین فرهنگی شهر نوسود بویژه آموزش و پرورش جهت احیاء فعالیت‌های فرهنگی از جمله نشست های کتابخوان کتابخانه ای و کتابخوان مدرسه ای، مسابقات کتابخوانی، قصه گویی و بلند خوانی کتاب برای کودکان استفاده خواهیم کرد.

بخشدار نوسود همچنین به جهت خدمات دهی تمام وقت به شهروندان شهر نوسود و روستاهای اطراف درخواست نمود تا به نحو مقتضی در خصوص  تأمین نیروی انسانی این کتابخانه بصورت دو شیفت در صبح و عصر اقدامات لازم را بعمل آورند.

مسئول کتابخانه های عمومی شهرستان پاوه نیز گفت: کتابخانه عمومی قدس نوسود به لحاظ زیربنا و تعداد منابع کتابخانه ای که بالغ بر ۱۲ هزار عنوان است یکی از بهترین کتابخانه های عمومی استان است.

رحمت محمدی افزود: این کتابخانه از لحاظ ساختمان صرفا مشکل سیستم گرمایشی دارد که به لطف آقای ایده پور و زحمات آقای مصطفی زاده مبلغ ۲۵۰ میلیون ریال اعتبار جهت اجرای سیستم پکیچ از نوع گازوئیلی به آن اختصاص داده شده است.

وی با بیان اینکه تجهیزات لازم از طریق پیمانکار خریداری شده و تا چند روز آینده نصب و مورد بهره برداری خواهند گرفت، اظهار کرد: در خصوص نیروی انسانی کتابخانه نیز تا زمان تصمیم نهایی توسط نهاد کتابخانه های عمومی از طریق اعزام نیروی های کتابدار از سطح شهرستان کمبود نیروی کتابخانه رفع خواهد شد.

مسئول کتابخانه های عمومی پاوه در خاتمه اظهار امیدواری کرد با کمک  انجمن کتابخانه  و مسئولین سطح شهر بویژه آقای منصور وهابی مسئول آموزش و پرورش نوسود و آقای سلام خسروی شهردار نوسود و دیگر عزیران شاهد رونق بیش از پیش فعالیت‌های فرهنگی کتابخانه  باشیم.بدون دیدگاه

نقد و بررسی

مهمترین اخبار