اجرای برنامه عمو مهربان در پاوه در حمایت از کودکان زلزله‌زده

در برنامه با ما بیا از شبکه دو سیما؛

اجرای برنامه عمو مهربان در پاوه در حمایت از کودکان زلزله‌زده

اجرای برنامه عمو مهربان در پاوه در حمایت از کودکان زلزله‌زده

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ عمو مهربان در پاوه و خاله رویا در تهران در اجرای زنده برنامه با ما بیا کاری از گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما باحضور پرشور کودکان پاوه‌ای در حمایت از کودکان زلزله‌زده به اجرای برنامه ای به یاد ماندنی پرداختند.

به گزارش خبرنگار پاوه پرس، این برنامه به یادماندنی باهمت شورا و شهرداری و سمن های مردمی پاوه در سالن ورزشی ۲۵۰۰ نفری تربیت بدنی پاوه برگزار شد.

بدون تردید، انسجام وبرنامه ریزی در هر فعل وانفعالی ، حرف اصلی واساسی را می زند، تمهید مقدمات واجرای برنامه ای وزین با این حجم در فاصله کمتر از دو روز قطعاً اقدامی مثبت وقابل تقدیر می باشد، بدین سان می طلبد از مجموعه عوامل ذیربط ( منجمله : شورای اسلامی شهر، شهرداری پاوه، تشکلات مردم نهاد شهرستان، نیروی انتظامی، دستگاههای خدماتی، فوریت ها، حلال احمر، آتش نشانی، اداره برق و…) تقدیر وتشکر نمود.

همواره فقدان برنامه های مفرح وشاد بلاخص برای کودکان در این دیار به وضوح مشهود است، تخلیه روحی و روانی کودکان اهدافی بود که بانیان امر در شرایط پس زلزله آن را دنبال نمودند تا از  فشارهای روحی و روانی زلزله به نوعی خارج شوند.

نکته ی حائز اهمیت را می توان به حضور پررنگ والدین در این برنامه اشاره نمود، چه بسا والدینی که امروز به سان کودکان در دنیای کودکی غوطه ور بودند وبا دلبندان خویش همنوایی می نمودند.

گفتنی است برنامه «با ما بیا» کاری است از گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما به تهیه کنندگی مجتبی ظریفیان و کارگردانی آزیتا رضایی که پنجشنبه و جمعه هر هفته ساعت ۱۴ روانه آنتن شبکه دو سیما می شود.۲ دیدگاه

  پرویز آذر ۱۰, ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۳
  0
  0

  آقای یوسفی سلام اگر طرف خواست اینم شماره ۰۹۱۸۸۵۸۹۸۸۵

  پرویز آذر ۱۰, ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۱
  0
  0

  با تشکر از بانیان این برنامه نکته ای که میخواستم بیان کنم این بود که برنامه برای شادی بچه ها بود ولی خانم بنده باد دوتا بچه رفته بود ردیف اول یا دوم بنشینند آقای که خود را کمیته اجرای معرفی کرده بود ( …..) بابی ادبی گفته بود که پنج ردیف اول را ریزرو کرده ام که هر صندلی پنجاه هزار تومان داده ام برای مقامات و مسولین : یا گفته بود برای آشنایان و اقوام

نقد و بررسی

مهمترین اخبار