آفرین بر مردم پاوه و آن همه همت و حمیّت/همچنان به یاری زلزله زدگان بشتابیم

صلاح الدین ایوبی پاوه کاروانی دیگر را راهی نمود:

آفرین بر مردم پاوه و آن همه همت و حمیّت/همچنان به یاری زلزله زدگان بشتابیم

آفرین بر مردم پاوه و آن همه همت و حمیّت/همچنان به یاری زلزله زدگان بشتابیم

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس، سیل اعزام کاروان کمک های مردمی از شهرها و روستاهای شهرستان پاوه پیوسته ومستمر ادامه دارد و همچنان مردمان خدایی این دیارازطروق مختلف همراهی وهمدردی خویش را با مصیبت زدگان زلزله اخیر غرب کشوراعلام می دارند.
همانگونه که همگان مستحضرند، مردم شهرستان های غربی استان  کرمانشاه  بلاخص شهرستان  سرپل ذهاب، ثلاث باباجانی دراثر قهر طبیعت با پیامدهای زلزله ای دهشتناک مواجه اند، مردمی که زجرازدست دادن عزیزانشان ازیک طرف ، وتحمل سوز سرمای استخوانسوز از طرف دیگر، چنان شرایط بحرانی و نامساعدی را برای آنان فراهم آورده است ، که با افسوس وتاسف فراوان همراست.

اگرچه ، رنج ها و محنت های اهالی مناطق زلزله زده ی سرپل ذهاب وازگله را از رسانه های ارتباط جمعی رصد می گردد و از طریق همین کانال های ارتباطی نیز احساسات پاک به مردم مصیبت زده انتقال می یابد وبا هزاران افسوس نظاره گر شرایط ناگوار آنانند.

مردمانی که در سجدگاه عبودیت، دست نیاز به آستانش دراز می نمایند و برای مصیبت زدگان نوار مرزی کشور،  بردباری، شفای عاجل مصدومین وحادث شدن شرایط عادی در زندگی روزمره را برای هموطنان مسألت می نمایند.

باید گفت: این روز ها زمینیان در دیار اهورایی اورامان آسمانی می شوند، امروز طراوت، میهمان دل های ماست، امروز خدا به واسطه ی ایثار و از خودگذشتگی همشهریان ارجمندمان در همین نزدیکی هاست، امروز فرشتگان به واسطه ی مردم خیر و نیکوکار شهرستان پاوه ودیگر مناطق ، طبق طبق محبت و نوع دوستی را در دل های انسان های آزاده ی دیارمان می کارند.

امروز شاهد گوشه ای دیگر از بزرگواری مردم مان را در آزمون های متعارف دنیوی بودیم. بی شک شهرستان پاوه، مردمانی متدین و ایثارگر دارند ، آنان در مناسبت های مختلف با اهداء کمکهای انساندوستانه ، با آلام ورنج ومصیبت آوراگان ودردمندان جامعه همدردی و همراهی می نمایند.

این خصلت نیکو علاوه بر پاوه در شهرهای نودشه، باینگان، نوسود و بانه وره درکنار روستاهای تابعه بخش های شهرستان با شدت وحدت بیشتری درجریان است.

درشهر پاوه نیز اگرچه گروهها وتشکل های مختلف هریک از ظرفیت اسمی خویش برای جذب کمک های مردمی از هم سبقت می گیرند وبا ارسال محموله های مختلف در تلاش اند تا همیّیت وحمییّت مردمان این دیار را درعرصه حضور به اثبات رسانند.

موسسه صلاح الدین ایوبی پاوه نیز منبعث از اراده ی جمعی با عزم نکوی خویش وبا همراهی جمعی از جوانان شهرک فرهنگیان شبانه روز در تلاش اند تا معبری برای جاری نمودن انوار رحمت به سوی مصیبت زدگان ازگله وسرپل ذهاب باز نمایند.

اعتماد مردم به این موسسه در جای خود قابل تقدیر است ، بدین سان باید از عموم مردم وهمه عزیزانی که بدون چشمداشت ساعت ها مایه گذاشتند تا جوی روان انسانیت در شاهرگ انسانیت اورامانات شکل گیرد ولب های تشنه ای رابه نوعی سیراب نماید. باید سرتعظیم فرود آورد.۶ دیدگاه

  سعیدیانی آبان ۲۴, ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۷
  0
  0

  با عرض سلام و تشکر از خدمتگزاران موسسه صلاح الدین ایوبی پاوه اجرتان با خدا این حرکت شایسته شما در تاریخ ثبت خواهد شد.

  واران كوساران آبان ۲۴, ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۸
  0
  0

  درود فراوان بر شما مردم نوع دوست! خدا به همه شما بزرگواران عمر با عزت عطا فرماید

  مسلم سبحانی آبان ۲۳, ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۱
  0
  0

  درود بر غیرتتان کوردان دلاور اورامانات
  براستی نوعدوستی وانسانیت را معنا کردید

  رستمی آبان ۲۳, ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۳
  0
  0

  درود بر مردم شریف پاوه

  ناشناس آبان ۲۳, ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۳
  0
  0

  چرا در ژاپن قویترین زلزله به وقوع می پیوندد ولی آسیبی به هیچ کس نمی رسد ولی در ایران با هر زلزله ۱۰ سال مردم عزادارند هنوز خرابی های بم ترمیم نشده سرپل و سایر شهرها اطرافش ویران شدند راستی تا کی باید دست روی دست بگذاریم نظاره گر این مصیبت ها باشیم مسئولین تا کی از گرداندن صندلی های گردان سیر می شوند و از روی صندلی پیاده می شوند به خدمت می پردازند و از بیان کلمات و جملات بی معنی مانند با سلام و احترام ادب و از این دست تعارفات بی معنی و یا استفاده از کلمه بی معنی ورود پیدا کردن و غیره همچنان بعد از خوابیدن اوضاع دوباره به گرداندن صندلی می پردازند آیا خسته نشده آید همچنان به وضع موجود ادامه دهید انسان دیوانه می شود از این همه بی تفاوتی

   ناشناس آبان ۲۶, ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۰
   0
   0

   در ژاپن هم آسیب میرسه، شما یک جستجو در اینترنت کن تصاویر را میبینی
   درود بر مردم ایران زمین ما مردم خوزستان از هیچ کمکی فروگذار نخواهیم کرد، هر چه نیاز دارید بفرمایید برایتان ارسال می کنیم
   امیدوارم کمی از آلام مردم کم شود

نقد و بررسی

مهمترین اخبار